جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  ویژن سه ستاره نسوز سمنان

  استعلام قیمت در انتهای صفحه

  ستاره نسوز سمنان ؛ قیمت لوله برق خم سرد سه ستاره سمنان با برند تجاری ویژن پلیمر سمنان زیر فی بازار لاله زار، محصولی ممتاز و با کیفیت در حوزه صنعت تاسیسات برق نیز بشمار می آید. این کالای برقی گزینه ای مناسب برای عبور هرچه بهتر و محافظت سیم و کابل در برابر عوامل محیطی نیز می باشد.

  استاندارد لوله های برق شرکت پلیمر سازان سه ستاره نسوز سمنان که نامی آشنا در حوزه تولیدات پلیمری و برق ساختمان بوده؛ توانسته محصولی طبق پروتکلهای استاندارد، و فرمولاسیون ویژه تولید نماید. و اینگونه رضایت مشتریان خود را طی 20 سال فعالیت کسب نماید.

  ستاره نسوز سمنان لوله برق خم سرد پلیمر سازان سه ستاره سمنان

  شرکت پلیمر سازان سه ستاره نسوز سمنان با برند ویژن پلیمر

  ویژن پلیمر سمنان محصولی از شرکت با اصالت پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان است. این برند با بیش از دو دهه فعالیت و استفاده از بهترین متریال، لوله pvc را بصورت عمده و انبوه بفروش می رساند.

  لوله برق شرکت پلیمر سازان سه ستاره نسوز که محصولی از شهر سمنان بوده، اجناس خود را از سایز 20 (13.5) تا سایز 63 تولید می نماید. این واحد تولیدی تمامی محصولات را در روکش پلاستیکی بسته بندی کرده تا بار بصورت سالم بدست مصرف کننده برسد.

  جهت شناخت اصالت لوله برق خم گرم ویژن پلیمر سمنان میبایست کد 10 رقمی استاندارد آ را با شماره پیامکی اداره استاندارد استعلام گرفت. همچنین به لوگو هک شده برروی لوله و قرار گیری نشان هولوگرام طلایی رنگ آن دقت نمائیم.

  لوله نسوز سمنان لوله برق سه ستاره

  استاندارد لوله برق سه ستاره نسوز سمنان

  استاندارد لوله های برق به پارامترهای ختلفی بستگی دارد. که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. برای کسب نشان استاندارد در مرحله اول استفاده از مواد پلیمری بکار رفته در تولید آن را مورد آزمایش قرار می دهند.

  اولین آیتم مهم که مورد سنجش قرار گرفته شده، میزان استفاده از درصد مناسب پی وی سی pvc در لوله برق نیز می باشد. همانطور که مشخص بوده استفاده از پی وی سی pvc در تول آن است. در مرحله بعد میزان استفاده از این ماده پلیمری نیز می باشد.

  شرکت لوله سه ستاره نسوز سمنان با نشان تجاری ویژن پلیمر؛ با توجه به رعایت اصول تولیدی نشان استاندارد را کسب کرده است. رعایت موارد استاندارد در استفاده از مواد پی وی سی pvc و سایر افزودنی ها این مهم را محقق کرده است.

  کارخانه پلیمر سازان سه ستاره نسوز سمنان (ویژن) دارای گواهی استاندارد ملی لوله pvc جهت مصارف الکتریکی نیز می باشد. علاوه براین موفق به دریافت نشان رعایت حقوق مصرفکنندگان، واحد تولی نمونه در سال 94 شده است.

  لوله خم سرد ستاره سمنان

  لوله خم سرد ستاره سمنان یکی از محصولات متفاوت این کارخانه می باشد. این نوع لوله توان خم خوردن بدون حرارت را دارد ک هدر سالیانه گذشته کیفیت خود را به مشتریان و سازندگان پس داده است. این محصول از مواد روان کننده و استابلایزها تولید شده که مقاومتش بیشتر شده است.

  قیمت ها و صرفه اقتصادی

  قیمت لوله های پی وی سی در دو نوع برقی و فاضلابی تقسیم می گردند. هر کدام از این موارد خود در چند دسته تقسیم بندی شده و قیمت این کالاها را تعیین می کند. قیمت نمونه ها برقی در مقایسه با مدل فاضلابی به مراتب پایینتر است.

  موارد تاثیرگذار در تعیین قیمت

  در لوله های برق عوامل مختلفی در تعیین قیمت لوله سه ستاره سمنان و فی آن نقش دارند. این عوامل عبارت از: جنس (پی وی سی،فلزی،پلاستیکی) سایز (بطور کلی از سایز 20 تا 63) وزن و برندیگ کارخانه تولید کننده می باشد. قیمت نمونه فلزی از سایر موارد بیشتر بوده و بعد از آن نوع نسوز است.

  قیمت لوله برق سه ستاره نسوز سمنان

  برای کسب اطلاع از بروزترین قیمت لوله برق سه ستاره سمنان و برند تجاری ویژن پلیمر سازان با ما در کالای برق ایران ادیسون همراه باشد. این واحد توسط فروشگاه درخش میر نماینده و عاملیت فروش در لاله زار تهران را دارا می باشد.

   اتصالات لوله برق سه ستاره سمنان

  اتصالات شامل طیف گسترده ای بوده که موجب فراهم ساختن اتصال در اجزا لوله برق ساختمان نیز می شود. همچنین اتصالات در دو بخش تقسیم شده که شامل: اتصالاتی که جهت ارتباط بین دو لوله مورد استفاده قرار می گیرد. و اتصالاتی که بین لوله و اتصال نهایی سیم و کابل را جهت ایمین پوشش می دهند.

  اتصالات که ارتباط میان دو لوله را فراهم ساخته شامل: زانویی، بوشن و سه راهی می باشد. و اتصالاتی که موجب ارتباط لوله با اجزا دیگر شده شامل: براس بوشن، قوطی کلید و پریز، جعبه فیوز مینیاتوری، جعبه تقسیم و گلند نیز می باشد.

  اتصالات لوله برق سه ستاره سمنان

  بوشن ستاره نسوز سمنان

  بوشن لوله های pvc ستاره نسوز سمنان از مواد پی وی سی pvc تولید شده و در دو نوع بوشن بلند و بوشن کوتاه تقسیم بندی می گردد. همچنین بوشن که برای ارتباط دو لوله بوده د سایزهای مختلفی تولید می شود. سایزهای بوشن شامل 13 (20)، 16 (25) و 21 (29) بوده که بسته به سایز لوله انتخاب می شود.

  بوشن لوله برق سه ستاره

  زانویی لوله برق

  زانویی نیز همانند بوشن از دسته اتصالاتی بوده که موجب ارتباط میان دو لوله شده، و وظیفه تغییر مسیر و زاویه دار نمودن را دارد. لذا استفاده از زانویی باعث افزایش ایمین و کیفت در سیستم برق سازه شده و نصب لوله را برای برقکاران ساده کرد. ضمن اینکه سرعت عمل را بالا می برد.

  زانویی خود انواع مختلفی دارد که هرکدام با توجه به نیاز و انتخاب برقکار استفاده می شود. مجموعه این موارد شامل: زانویی عصایی، زانویی کوتاه، زانویی دوردار نیز می باشد. و هر کدام از این موارد دارای سایز بندی است. سایز آنها شامل 20 (13)، 25 (16)، 29 (21)، 36 (32) و 40 می باشد.

  این سایزها با توجه به سایز لوله ستاره نسوز سمنان انتخاب شده و مورد استفاده قرار می گیرد. ضمن اینکه زانویی در دو جنس پی وی سی pvc و فلزی (گالوانیزه) تولید می گردد. در نمونه گالوانیزه تنها مدل زانویی کوتاه و زانویی بلند موجود می باشد. نمونه فلزی دارای رزوه بوده و بصورت پیچی به لوله متصل می گردد.

  جعبه فیوز مینیاتوری

  جعبه مینیاتوری کربنات از جنس پلی کربنات پلاستیکی و فلزی گالوانیزه تولید می شود. این نوع از محصولات در دو نوع روکار و توکار عرضه شده و با توجه به نیاز برقکار انتخاب می شود. وظیفه اصلی آن محافظت از فیوز مینیاتوری و اتصال سیم و کابل به آن می باشد.

  جعبه فیوز یا تابلو برق مینیاتوری در نمونه پلی کربنات دارای ابعاد و سایزهای مختلف می باشد. سایز این نوع کالا عبارت است از: 2 تایی، 4 تایی، 6 تایی، 8 تایی، 12 تایی، 16 تایی، 18 تایی، 24 تایی و 36 تایی است. تمامی این سایزها دارای نمونه توکار و روکار می باشد.

  جعبه فیوز مینیاتوری

  قوطی کلید و پریز

  اتصالات قوطی کلید نوعی از اتصالات بوده که محافظت از ارتباط میان سیم و کابل و مکانیزم کلید و پریز را بر عهده دارد. استفاده از این نوع اتصال لوله ستاره نسوز سمنان  بصورت توکار بوده و دارای انواع مختلفی بوده که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

  قوطی برق در سه نوع نسوز پی وی سی pvc، پلاستیکی (موادنو و گرانول) و فلزی یا گالوانیزه تولید می شود. در نمونه پی وی سی و پلاستیکی قطعاتی جانبی همچون رابط قوط نیز می باشد. رابط خود وسیله ای برای اتصال میان دو قوطی کلید و پریز نیز می باشد.

  قوطی کلید و پریز خود دارای انواع مختلفی بوده که شامل: قوطی کلید با عمق زیاد یا عمیق، قوطی برق کناف یا درایوال (کنافی)، قوطی با رابط و بدون رابط، قوطی موادنو، قوطی نسوز سه ستاره سمنان نیز می باشد.

  این موارد با برندهایی مختلفی تولید شده و کیفیت آنها متفاوت می باشد. این موارد همچون قوطی کلید بست با رابط ، قوطی برق شایلین ، آریا، مهسان، 110، لگراند، دلند، مدنا، طرح لگراند، عمق شو و.. می باشد.

  براس بوشن

  براس بوشن نیز قطعه ای بوده که در دو نوع پلاستیکی و برنجی تولید می گردد. نوع پلاستیکی آن در سایز 16 (25) و 13 (20) در رنگهای زرد و مشکی عرضه می شود. وظیفه آن اتصال میان لوله برق سه ستاره نسوز سمنان با قوطی کلید و پریز بوده تا سیم به راحتی از قوطی برق عبور کند.

  براس بوشن برنجی نیز دارای رزوه بوده و مخصوص لوله برق گالوانیزه می باشد. این نوع از براس بوش در سایزهای 13 (20) و 16 (25) تولید شده و از مقاومت بالایی برخوردار است. بیشترین کاربرد این محصول اتصال لوله برق فلزی گالوانیزه به جعبه تقسیم گالوانیزه نیز می باشد.

  سخن پایانی این بوده که لوله نسوز سمنان با برند پلیمر سازان سه ستاره نسوز سمنان برندی دیرینه بوده و از اصالت بالایی برخوردار است. در حال حاضر در لوله های برقی رتبه یک فروش را به خود اختصاص داده و امتحان خود را طی سالیان طولانی پس داده است.

  برای ارائه بهترین قیمت لوله سه ستاره سمنان با برند سه ستاره سمنان با کالای برق درخش میر ارتباط حاصل فرمائید. ایران ادیسون عهده دار فروش این نوع محصول در تعداد بالا بوده و آماده همکاری با پروژه های بزرگ و انبوه سازان می باشد.

  لازم به ذکر است تا اشاره نمائیم برند پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان خود بصورت مجزا عرضه می شود. همچنین این برند متفاوت از لوله سازان سه ستاره سمنان است. کیفیت این دو برند در سطح یکسان بوده و هر دو مورد در بسته بندی پلاستیکی نیز می باشند.

  در تمامی شاخه های برند پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان و لوله سازان سه ستاره دارای هولوگرام طلایی بوده که نماد اصل بودن کالا است. همچنین کد 10 رقمی استاندارد حک شده بر روی لوله خود گواه از اصل بودن و تفاوت این دو برند می باشد.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  لوله برق سه ستاره سمنان برند ویژن سایز 16 و 25 با بهترین قیمت خرید

  ستاره نسوز سمنان برند ویژن سایز 16 (25)

  جهت خرید برای پروژه می توانید تماس بگیرید؛ لوله برق pvc پلیمر سازان ستاره سمنان با برند تجاری ویژن پلیمر سمنان؛ سایز 16 ( سایز 25 برقی یا 2.5 )؛
  33000 تومان
  لوله برق سه ستاره سمنان برند ویژن سایز 21 و 32 با بهترین قیمت خرید

  ستاره نسوز سمنان برند ویژن سایز 21 (32)

  جهت خرید برای پروژه می توانید تماس بگیرید؛ لوله برق pvc پلیمر سازان ستاره سمنان با برند تجاری ویژن پلیمر سمنان؛ سایز 16 ( سایز 25 برقی یا 2.5 )؛
  45000 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 33000 تومان حداکثر: 45000 تومان
  33000 45000