مجله محصولات

بست چنگالی ، اسپیت و یکطرفه

قیمت بست چنگالی با توجه به سایز و ضخامت ورق آن متغییر می باشد. کالای برق درخش میر تولید کننده این محصول و انواع بست نیز می باشد. همچنین آماده همکاری با پروژها و انبوه سازان در هر تعداد می باشیم.
بست چنگالی و ریل آن یکی از انواع بست لوله برق نیز بوده که برای نظم و سامان بخشیدن و اتصال لوله به سقف مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این کالای برقی با توجه به سایز لوله متفاوت بوده و دارای سایزهای مختلفی می باشد.

بست چنگالی را دست اول بخرید

کالای برق درخش میر تولید کننده بست و ریل چنگالی آن واقع در لاله زار جنوبی نیز می باشد. سایت ایران ادیسون متعلق به کالای برق درخش میر قیمت محصولات تولیدی را بصورت روزانه تعیین می نماید.
کلیه قیمت بست چنگالی و ریل با ورق 1 میل اعلام می گردد. در صورت سفارش برای ورق پایین تر می توانید با ما تماس حاصل فرمائید. سایزهای این محصول شامل: 16*12، 20*16، 25*18، 28*24، 32*28 و 36*32 نیز می باشد.

استاندارد و کیفیت

بست چنگکی و ریل آن نظم در لوله کشی را افزایش می دهد. همچنین رعایت این نظم موجب رعایت اصول ایمنی در تاسیسات برق ساختمانی و صنعتی می گردد. لذا طبق استاندارد استفاده از این محصول کاربردی برای ناظرین مورد تائید می باشد.

کیفیت این محصول به موارد مختلفی بستگی دارد تا از نظر ایمنی و استحکام کامل گردد. سایز ورق آن گام اول برای رعایت کیفیت می باشد. در تولید این کالا از ورق 1 میل استفاده می کنند. در صورت استفاده از ورق ضعیف توان فشار وزن لوله سلب می گردد.

نوع آبکاری بست چنگالی گام بعدی در اصول کیفی می باشد. آبکاری این محصول به همراه ریل آن در دو نوع گالوانیزه و آکرومات صورت می گیرد. آبکاری آکرومات مناسب برای مناطقی که رطوبت هوا بالا بوده می باشد. و از اکسیده شدن و زنگ زدگی جلوگیری می کند.

نصب و کاربرد بست چنگالی و ریل

همانطور که در بالا ذکر نمودیم؛ بست چنگکی به همراه ریل آن برای نگهداری لوله برق در سقف (زیر سقف کاذب،سقف پارکینگها) مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول نظمی بالا را به لوله کشی در تاسیسات برق را  می بخشد.
 
نحوه نصب این محصول ساده بوده که در ادامه به آن اشاره می کینم. ابتدا ریل را به سقف پیچ می نمائیم. ریل خود داری دو مدل معمولی و پانچ دار می باشد. نوع پانچدار سرعت در نصب را به دلیل جای سوراخ پیچ بالا می برد.

در ادامه سایز لوله برق را در نظر گرفته و با توجه به آن سایز بست چنگالی را متناسب با آن انتخاب می نمائیم. سپس آن را لوله را درون آن قرار داده و بصورت ریلی وارد ریل می نمائیم. در انتها پیچ را بسته تا لوله در جای خود کیپ شود.

ریل را بصورت عمود بر لوله زاویه لوله نصب می کنیم. بطور استاندارد برای هر شاخه 6 متری لوله 3 ریل را می توان اتخاب کرد. تعداد بست فلزی چنگالی در هر ریل نیز با توجه به تعداد لوله موازی مشخص می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .