مجله محصولات

لیست قیمت لوله خرطومی نسوز

5/5 - (2 امتیاز)

قیمت لوله خرطومی نسوز 13 (2)

قیمت اصلی 54,000 تومان بود.قیمت فعلی 51,900 تومان است.حلقه
افزودن به سبد خرید

قیمت لوله خرطومی نسوز برق

قیمت لوله خرطومی نسوز برق پی وی سی استاندارد به دلیل استفاده از مواد پی وی سی pvc همانند لوله برق خم سرد و گرم در تولید خود در مقایسه با نمونه معمولی خود که از مواد پلاستیک تولید شده کمی بالاتر نیز می باشند. همچنین قیمت خرطومی نسوز استاندارد را با توجه به سایز و برند مشخص می نمائیم.

لوله خرطومی نسوز برق چیست ؟ بطور کلی این نوع کالا به عنوان لوله برق نسوز در صنعت ساختمان سازی شناخته می شود. دلیل اصلی استفاده از آن هم برای انتقال سیم و کابل و سیمکشی تاسیسات برق ساختمانی بطور توکار نیز می باشد. نقش اصلی این محصول حفاظت از سیم و کابل در برار هرگونه فرسایش محیطی است.

همچنین لوله خرطومی نسوز pvc مورد استفاده در نقاط خاصی از ساختمان مسکونی و صنعتی نیز می باشند. این نقاط شامل: دیوارهای راهرو و واحدها، سقف و دیوار معمولی یا کاذب (کنافی) نیز بوده است. در واقع نصب این محصول در نقاطی ممنوع بوده که عبارت است: از میان طبقات، ورودی های اصلی و کف سازه ممنوع می باشد.

لوله خرطومی نسوز استاندارد

آز آنجا که ایمنی در سیستم های تاسیسات برق امر مهمی بوده، استفاده از محصولاتی که موجب رعایت ایمنی در ساختمان و سیستم برقکشی شده اند، موررد تائید ناظرین برق و استاندارد نیز می باشد. حال این مواد باید دارای ویژگی های متعدد بوده تا استاندارد شامل حال آنها شود. بطور مثال محصولات برقی باید نسوز باشند.

از آنجا که خرطومی نسوز برق از مواد پی وی سی pvc تولید شده، دارای خواص نوسز و غیر قابل اشتعال به هنگام آتشسوزی ساختمان نیز می باشند.به همین دلیل به این نوع کالای برقی لوله خرطومی نسوز استاندارد نیز می گویدن. که در وندور اداره برق و ناظرین برق سازه قرار دارند.

ویژگی های مهم لوله خرطومی نسوز استاندارد که باید به آن اشاره نمود خاصیت نسوز و غیر قابل اشتعال بودن آن است. دیکر ویژگی ها شامل: وزن کم، قیمت مناسب در برابر لوله خرطومی فلکسی هزینه نصب پایین، حجم و قیمت حمل و نقل کم اشاره نمود. بطور معمول این نوع خرطومی در دو رنگ طوسی و سفید تولید می گردد.

لوله خرطومی برق نسوز استاندارد دارای سایزهای متنوعی بوده؛ که بسته به میزان سیم و کابل هایی که از درون آن خارج شده متفاوت می باشد. این محصول در سایز 11، 13 (20)، 16 (25)، 21 (32)، 29 (40) و… تولید می گردد. همچنین با افزایش سایز این محصولات شاهد افزایش قیمت نیز می باشیم.

قیمت لوله خرطومی نسوز استاندارد

گواهی استاندارد ملی ایران

طبق استاندارد اداره برق و شرکت توزیع برق توانیز، استفاده از این نوع لوله برقکشی استاندارد در زیر ساخت تمامی سازه های مسکونی و صنعتی نیز الزامی می باشد. زیرا جنس پی وی سی pvc که برای تولید آن، موجب مقاومت در برابر حریق و گسترش آتش می شود. همچنین از خطر گسترش آتش سوزی جلوگیری می نماید.

لازم به ذکر بوده که بیان کرد لوله برق pvc استاندارد از نوع قیمت لوله خرطومی نسوز سمنان با توجه به ویژگی هایی که دارد، در دسته محصولات استاندارد قرار می گیرد. در نمونه طرح با کمترین فشار شکسته شده است. اما مدل نسوز از استحکام بالایی برخوردار بوده و به آسانی شکسته نمی شود.

در یک نگاه باید بدانیم که مجموعه محصولاتی که در زیر ساخت تاسیسات صنعت برق ساختمان مورد استفاده قرار گرفته، باید استاندارد لازم را داشته باشد. لذا بهترین گزینه برای گزینش و انتخاب این محصولات نسوز بودن و مقاومت در برابر هرگونه فرسایش محیطی می باشد.

این ویژگی ها در محصولات تاسیساتی برق موجب شده تا دوام آنها بالا رفته و وظیفه مهم خود را طی گذر زمان به خوبی ایفا نمایند. لوله خرطومی نسوز برق نیز از جمله این موارد بوده که تمامی ویژگی های استانداری را در تولید خود رعایت نموده، و بهترین نوع پایپش انعطاف پذیر برای عمر طولانی بودن می باشد.

قیمت خرطومی نسوز برق

قیمت خرطومی نسوز برق استاندارد در مقایسه با سایر لوله برق خرطومی ساختمان همچون لوله های فلکسی فلزی و گالوانیزه بسیار کمتر می باشد. و بهترین گزینه برای استفاده در تاسیسات برقی ساختمانی و صنعتی، پروژه های بزرگ و انبوه سازان و سایر موارد نیز می باشند. صرفه اقتصادی آن توجیح خوبی دارد.

از دیگر مواردی که در تعیین قیمت خرطومی نسوز پی وی سی pvc دخیل بوده، سایز این محصول می باشد. همچنین موارد دیگری همچون برند تولید کننده، متراژ تولیدی آن (متراژ استاندارد)، تیراژ و میزان فروش کم یا زیاد و سایر موارد قیمت این نوع از لوله های برقی را مشخص می نماید.

برای خرید لوله خرطومی نسوز برق بطور هرچه بهتر و اقتصادی تر، باید مواردی را که در بالا ذکر نمودیم را دقت کرده، تا از نظر صرفه اقتصادی متزلزل نشویم!

بهترین لیست قیمت خرطومی نسوز استاندارد با بالاترین کیفیت را از فروشگاه برق و صنعت درخش میر (کالای برق ایران ادیسون) استعلام نمائید. این واحد صنفی در شهر تهران خیابا ن لاله زار جنوبی نیز واقع شده، و آمااده هرگونه همکاری با مشتریان گرامی نیز می باشد.

کالای برق درخش میر دارنده سایت ایران ادیسون iranedison نیز می باشد. و عهده دار فروش انواع لوله و اتصالات برق پی وی سی نسوز، لوله پلاستیکی برق و لوله فولادی گالوانیزه با بهترین قیمت و کیفیت در بازار نیز می باشد.

اصالت لوله خرطومی برق نسوز

امروزه با توجه به افزایش قیمت ها در کالای اولیه ساختمان سازی، عدده ای سودجو و افرادی متقلب دست به تولید و ارائه محصولات تقلبی روی آورده اند. لذا برای کسب اطلاع از این اجناس و مصالح ساختمانی لازم بوده تا شناخت لازم را اشته باشیم. و نکات استانداردی در ظاهر و جنس را در نظر بگیریم.

گام اول برای رسیدن به این مهم درج نشان استاندارد ملی ایران بر روی کالای نیز می باشد. همچنین برای کسب اطلاع از اصالت نشان استاندارد ملی، کافیست کد 10 رقمی هک شده بر روی آن را به شماره پیامکی اداره استاندارد ارسال نمود. صحت این امر بصورت ارسال پیامک به شما نیز گفته می شود.

لوله خرطومی برق نسوز pvc نیز از این موارد مثتثنی نبوده، و باید برای اصل و تقلبی بودن آن نیز موارد فوق را رعایت نمود. زیرا در صورت استفاده از محصولات تقلبی مشابه، امکان اتفاق هرگونه مشکل در نصب و مسائل ایمنی در طول استفاده از آن طی گذر زمان نیز می باشد.

بنا بر این به هنگام خرید لوله خرطومی نسوز استاندارد باید به مواردی دقت کرد؛ تا از اصل بودن این نوع لوله برق اطمینان لازم را حاصل فرمائید. گام اول شناخت از فروشنده این نوع محصولات و دارنده گواهی مجوز کسب و کار در صنف الکتریک باشد. تا در صورت اتفاق هرگونه مشکل شکایتی بعمل آوریم.

از آنجا که لوله خرطومی برق نسوز نوین بسپار شباهت زیادی به نمونه های مختلف همچون لوله طرح نسوز داشته، تشخیص ظاهری آن برای مصرف کننده کمی مشکل است. در عین حال که سودجویان و فروشنرگان متقلب به هنگام فروش تفاوت این دو نوع از کالای برق ساختمانی را به مشتریان خود یاد آور نمی شوند.

کالای برق درخش میر همانند بسیاری از کسبه در صنف الکتریک لاله زار، با عضویت در اتحادیه الکتریک ها عهده دار فروش محصولات استاندارد می باشد. اذا جهت ارائه و فروش لوله خرطومی برق نسوز pvc برندهای بنام و استاندارد بازار را به مشتریان خود ارائه می دهد.

از این جهت برای حسن نیت خود در موارد فوق و فروش کالای اصل و با کیفیت موارد شناخت کالای اصل را در ذیل بازگو می نمائیم.

برای تشخیص هرچه بهتر لوله خرطومی نسوز برق پی وی سی استاندارد باید به مواردی که درزیر به آن اشاره شده، دقت لازم فرمائید:

 • اولین گام برای تشخیص لوله خرطومی نسوز برق آن بوده که با یک وسیله آتش زا (فندک) این محصول را در برابر شعله مستقیم قرار دهید. پس از رها کردن آتش مستقیم؛ اگر شعله همچنان در لوله ماندگار بود، خود نشان از غیر نسوز بودن است.

   

 • این امر نشان از این بوده که لوله خرطومی طرح نسوز بوده و از مواد پلاستیکی و گرانول تولید شده است. همچنین نشان اصلی بر آن بوده که هیچگونه مواد پی وی سی pvc در تولیدش استفاده نشده؛ تا خاصیت نسوز را به خود اختصاص می دهد.

   

 • روش بعدی برای شناخت هرچه بهتر آن بوده که این کالا را به آرامی فشار دهید. حال اگر دچار له شدگی و خمیدگی نشد، و جنس سختی را دارا بوده که خود نشان از اصالت محصول خریداری شده است. در حالیکه که نمونه طرح نسوز را کمی با انگشتان فشار دهید به راحتی خم می خورد.

   

 • نکته بعدی برای شناخت لوله خرطومی نسوز پی وی سی و اصل آن بوده که با فشار زیاد به لوله دچار شکستگی و خورد شدن می شود. در حالی که در نمونه طرح نسوز به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی و گرانول در تولید آن این اتفاق دیده نشده و کمی نرم تر به نظر می رسد.

   

 • بطور معمول در لوله خرطومی نسوز استاندارد وزن کالا به مراتب از نمونه طرح نسوز آن کمی بیشتر می باشد. البته این معیار همیشه برای تشخیص اصالتش صدق نمی کند. و پیشنهاد ما تست مواردی بوده که پیشتر در بالا به آن اشاره نمودیم است.

اتصالات لوله خرطومی نسوز استاندارد

اتصالات بخش جدایی ناپذیر در لوله های برقی نیز می باشد. و موجب ارائه کاری تمیز و بی نقص در سیتم تاسیسات برقی ساختمانی و صنعتی می گردد. همچنین برقکاران حرفه ای که اصول ایمنی را عملی کرده ازن نوع اتصالات به کرار اشتفاده می کنند. تا هیچگونه مشکلی در آینده برای سیستم برق ایجاد نشود.

این نوع اتصالات در لوله خرطومی نسوز استاندارد تنوعی نداشته و به مراتب استفاده کمتری نیز دارند. وظیفه اصلی اتصالات زاویه دارنمودن و عبور لوله از نقاط سخت و تنگ نیز می باشد. لذا این نوع از لوله به دیلیل انعطاف بالایی که دارد نیاز چندانی به اتصالات و سایر محصولات جانبی ندارد.

با این حال در مواردی خاص از اتصالاتی خاص جهت اتصال محکم و ایمن استفاده می شود. رایج ترین این نوع اتصالات برای لوله خرطومی برق نسوز انواع گلند فلزی و پلاستیکی نیز می باشد. گلند وسیله ای بوده که لوله های خرطومی را بصورت ایستا و محکم به انواع جعبه تقسیم متصل می نماید.

نکته آخری که باید به آن دقت نمود آن است که لوله خرطومی نسوز استاندارد در دو نوع تقسیم می شود. یک نمونه خرطومی بوده که در برقکاری عمومی و زیر گچی مورد استفاده قرار می گیرد. نمونه دیگر خرطومی برق تابلویی نیز بوده که در انواع مختلف تابلوهای برق نیز نصب می گردد.

لوله خرطومی نسوز برق تابلویی سایزهای کمتر از 11 را بر خلاف نمونه دیگر نیز پوشش می دهد. همچنین مواد استفاده شده در تولید نمونه تابلوئی تفاوتی با نمونه زیر گچی دارد. این نوع تولید مقاومتش را بسیار بالا برده و مقاومت در برابر حرارت را به مراتب زیاد کرده است.

تولید لوله خرطومی نسوز سمنان و اصفهان

امروزه شهرهای مختلفی در تولید محصولات پلیمری و پی وی سی پیشتاز از سایرین نیز می باشند. بطور مثال شهر سمنان و اصفهان نیز تحت عنوان قطب pvc ایران؛ بزرگترین تولید کنندگان پلیمری به حساب می آیند. لذا محصولات تولیدی با توجه به تجربه بالا موجب ایجاد کیفیت بالا می باشند.

بنابراین لوله خرطومی نسوز سمنان و لوله خرطومی نسوز اصفهان خود پسوندی بوده که به اعتبار این نوع کالای برقی می افزاید. برندهای مختلفی در شهر سمنان و اصفهان در حوزه این نوع محصولات پی وی سی pvc مشغول به کار هستند. رقابت در این برندها خود موجب افزایش کیفیت نیز می شود.

لوله خرطومی نسوز نوین بسپار

این برند به عنوان نامی آشنا و استاندارد در نمونه تولیدات لوله های برقی شناخته شده است. همچنین لوله خرطومی نسوز نوین بسپار با بکار گیری مواد اولیه پی وی سی pvc درجه یک، توانسه محصولی با کیفیت و اخذ نشان استاندارد ملی ایران روانه بازار نمایند.

لوله خرطومی دیسماد DL 13 و DL 11 نیز به عنوان برندی دیگر در شاخه محصولات پلیمری برقی شناخته می شود. این برند نیز همانند نوین بسپار خود دارای استاندارد ملی ایران بوده و از مواد درجه یک پی وی سی PVC در تولید خود استفاده می نمایند.

لوله خرطومی نسوز آرتمیس

این برند در مقایسه با سایر برندهای موجود در بازار از قدمت بالاتری برخوردار است. کلیه محصولات شرکت آرتمیس با بسته بندی محکم و مقاوم به مشتریان خود ارائه می دهد. مهم ترین ویژگی این برند پوشش تمامی سایزهای استاندارد در حیطه جهانی نیز می باشد.

ویدئو و تصاویری از انبار کالای برق درخش میر وابسته به سایت ایران ادیسون را در لینک آپارات ما مشاهده نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *