مجله محصولات

لامپ

قیمت لامپ ال ای دی

قیمت لامپ ال ای دی استاندارد طبق یکسری از فاکتورها مشخص می شود. بطور مثال میزان توان مصرفی، نوع تکنولوژی (ال ای دی LED، اس ام دی SMD، فلروسنت، رشته ای … led smd) جنس بدنه، مدت گارانتی، ضمانت پس از فروش و شرکت تولید کننده داخلی و وارداتی مشخص می گردد.
بهترین لیست قیمت لامپ های استاندارد بازار را در فروشگاه آنلاین ایران ادیسون iranedison مطالبه نمائید. فروش انواع لامپ در تمامی وات ها و مدل ها زیر قیمت بازار لاله زار تهران!
قیمت لامپ حبابی
لامپ روشنایی
قیمت لامپ ال ای دی

انتخاب لامپ مناسب

برای آن که بخواهید لامپ مناسبی را تهیه کنید باید چند فاکتور مهم را در نظر بگیرید، و بعد این کالا را خریداری کنید. اول آنکه باید مشخص کنید که فضای محیطی شما به چه اندازه است. (بطور مثال یک فضای 100 متری نیاز به 10000 لومن نور دارد که بروی هر لامپ میزان لومن یا همان نور دهی نوشته شده است)
همچنین باید بدانیم که در محیط خود نیاز به نور پخش داریم یا نور پرتابی که خود نوع تکنولوژی لامپ استاندارد را می طلبد. حتی استفاده از لامپ در محیط باز یا بسته، اتاق، سرویس بهداشتی، سالن، آشپزخانه و… متفاوت است.
(برای کسب اطلاعات بیشتر وارد بلاگ شوید و جهت انتخاب مناسب لامپ اطلاعاتی کسب نمائید)

انواع مختلف عکس لامپ

عکس لامپ : این محصول اختراعیبوده که بشریت بطور محسوس دچار وابستگی شدیدی به آن شده. تمامی فعالیت روزانه یک انسان با این کالای برق ساختمان مهم گره خورده است. انسان یک لحظه هم نمی تواند خود را بدون لامپ روشنایی در انواع مختلف تصور کند. همواره در حال استفاده از آن در محل کار، زندگی و شهرمان هستیم.

1 دیدگاه در “لامپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *