مجله محصولات

محصولات روشنایی

امتیاز دهید

محصولات روشنایی ساختمان

محصولات روشنایی خوب و استاندارد بخشی ضروری از هر طرح نورپردازی ساختمان می باشد، زیرا درخشندگی کلی را به اتاق می بخشد. نورپردازی محیط علاوه بر تنظیم رنگ برای فضا، نور کافی را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید با خیال راحت و ایمن در اطراف حرکت کنی.

یک اتاق را در نظر بگیرید که باید در آن سیستم روشنایی تعریف شود، این مکان می تواند کاربردهایی چون محل استراحت، محل کار با کامپیوتر، محل کار و اجراء هنر، محل آشپزی و ... داشته باشد. نور پردازی برای امور مختلف در هر کدام از این موارد اصول خود را دارد و این امر مهم امروزه تبدیل به یک دانش شده است.

مردم اغلب بر این باورند که یک منبع نور می تواند تمام نیاز های آنها را براورده کند. اما امروزه با پیشرفت علم باید سیستم روشنایی را برای هر محیط تعریف نمود. به عنوان مثال نورپردازی در محیط های اداری، صنعتی، مسکونی، شهری، نیروگاهی و... هر کدام مدل خواست خود را دارد.

سیستم روشنایی در محیط کار

نورپردازی مناسب در یک محیط کاری می تواند در راندمان کاری تاثیر مثبتی داشته باشد. کارکنان در یک محیط کاری که اصولی نورپردازی شده است محصول بیشتری تولید می کنند. و خطا را به مراتب کاهش می دهند. تحقیقات نشان داده است که با افزایش 10 تا 50 درصدی بهره وری در سیستم روشنایی کاری،خطاها بین 30 تا 60 درصد کاهش پیدا کرده است.

یک سیستم روشنایی غیر اصولی باعث کاهش فشار چشم و سردرد، حالت تهوع و گردن درد می شود. که بطور معمول ناشی از خستگی چشم می باشد. این موارد تمرکز کافی کارکنان را از بین می برد و خطا را به مراتب افزایش می دهد.

فروش محصولات روشنایی

استاندارد نورپردازی

به طور کلی سیستم روشنایی استاندارد در مصرف برق، طول عمر و میزان نور دهی خلاصه می گردد. یک لامپ استاندارد باید از نظر میزان وات مصرفی بسیار بهینه باشد، که با توجه پیشرفت تکنولوژی این امر به مراتب محقق گردیده است.

همچنین در یک مولد روشنایی طول عمر بالا خود فاکتور دیگری از استاندارد آن می باشد؛ فاکتور دیگری که می توان ذکر نمود میزان و شعاع نور دهی مول است که بسیار حائز اهمیت می باشد. ایران ادیسون عهده دار فروش محصولات روشنایی استاندارد نیز می باشد.

قیمت محصولات روشنایی

قیمت کالای برقی روشنایی به فاکتورهای زیادی همچون نوع تکنولوژی (ال ای دی، اس ام دی، فلوروسنت و...)، میزان توان مصرفی، نوع سیستم روشنایی و شرکت تولید کننده آن بستگی دارد. مصرف کننده باید با توجه به فضا و نیاز خود بهترین مورد از موارد ذکر شده را انتخاب نماید.

بهترین قیمت و فروش لوازم روشنایی و محصولات روشنایی و نورپردازی در سایت ایران ادیسون. خرید تجهیزات نورپردازی با برندهای استاندارد و با کیفیت زیر خرید بازار لاله زار تهران بصورت عمده و تک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *