مجله محصولات

سیم و کابل افشان و خشک

امتیاز دهید

فروش عمده سیم افشان و کابل افشان

سیم افشان و کابل افشان را می توان اصلی ترین کالای برقی در تاسیسات ساختمان دانست؛ در واقع بهتر است بگوییم این نوع محصولات حکم رگهای تاسیسات برق را ایفا می کنند. که انتقال جریان الکتریسته همچون خون از درون رگها عبور می کنند. پس برای انتقال هرچه بهتر لازم است بهترین کیفیت که مطابق استاندارد ها باشد را استفاده نمائیم.

فروشگاه ایران ادیسون عهده دار فروش عمده سیم افشان و کابل افشان در بازار لاله زار تهران به مشتریان گرامی نیز می باشد. که تمامی سایزها و مدلها را با برند استاندارد پوشش می دهد. ایران ادیسون با بیش از سه دهه فعالیت در صنف الکتریک مفتخر است تا بازار هدف خود را کسب نماید و به پاس همکاری مشتریان محترم اعتبار لازم را اخذ کند.

مهم ترین مسئله در هنگام خرید اینترنتی سیم و کابل داشتن نشان استاندارد ملی ایران در این کالا می باشد. به هر حال داشتن این نشان به تنهایی فاکتور خرید مناسب نبوده، بلکه نکات فنی در رابطه با میزان مس مصرفی، نوع روکش پی وی سی، جنس مس استفاده شده و ... بایستی لحاظ گردد.

همچنین مهندس برق و تکنسین مربوطه باید با توجه به نقشه تاسیسات برق سازه بهترین سطح مقطع سیم و کابل را انتخاب نماید؛ تا هیچگونه فشار و تولید حرارت را ایجاد نکند و اختلال در عملکرد این سیستم به وجود نیاید.

انواع سیم و کابل در صنعت برق

نکاتی که باید به هنگام خرید توجه نمود

برای خرید سیم و کابل استاندارد باید مواردی را مد نظر قرار داد تا مشکلی برای مصرف کننده ایجاد نگردد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم اولین نکته داشتن گواهی استاندارد ملی ایران می باشد، و در مرحله بعد تائیدیه هایی چون شرکت برق توانیر امر حائز اهمیتی است.

در ادامه باید به جنس مس در سیم و کابل دقت نمود تا از درصد خلوص بالایی برخوردار باشد، که طبق استاندارد جهانی این درصد بالای 95 نیز می باشد. همچنین در تمامی سایزها میزان استفاده از رشته های مس مشخص گردیده؛ بطور مثال در سیم 1.5 حد اقل 12 رشته در موارد استانداردی قید شده است!

نکته: مس مورد استفاده در سیم 1.5 و 2.5 در حالت استاندارد باید وزنی در حدود 3.5 کیلو داشته باشد. این وزن منهای وزن روکش پی وی سی محاسبه می گردد؛

انواع مختلف سیم افشان و کابل افشان

سیم و کابل هم مانند کالای برق دیگر دارای انواع مختلفی می باشد که بسته به نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. ابتدا باید مشخص گردد که سیستم برق ما چه نوعی از این محصول را می طلبد؛ این سیستم ها شامل مواردی چون: سیستم روشنایی، مخابرات، فشار قوی، نیروگاهی، سیستم خط انتقال و ... می باشند.

  • تمامی این سیستم ها در سیم و کابل افشان و خشک ، زمینی، شبکه، تلفن، تصویر، فیبر نوری و نسوز خلاصه می گردند!
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نوع از کالای برقی می توانید وارد لیـــــــنک شوید!

لیست قیمت سیم افشان و کابل افشان

لیست قیمت سیم و کابل افشان و خشک در برندهای مختلف با توجه به کیفیتشان متفاوت می باشد. عواملی که تعیین کننده در قیمت می باشند، شامل سایز، میزان مس، داشتن استاندارد، نوع ترکیبی کابل و ... می باشند.

کالای برق ایران ادیسون عهده دار خرید انلاین برند ها سیم و کابل استاندارد بازار مانند رز سیم ، مازندران ، پژواک همدان ، سیم و کابل افشارنژاد ، آرین ابهر، مغان ، همدان نیز می باشد. بهترین قیمت این محصولات را بصورت عمده از ایران ادیسون بخواهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *