مجله محصولات

فنر خم کن لوله برق

فنر خم کن لوله برق جهت استفاده در خم و زاویه دار نمودن انواع لوله برق پی وی سی upvc، لوله برق گالوانیزه یا فلزی و لوله برق پلی آمید مورد استفاده قرار می گیرد. و انتخاب جنس کوتاه یا بلند با کیفیت و استاندارد آن امر حائز اهمیتی شمرده خواهد شد. این محصول از جنس فلز با آبکاری و مقاوم تولید شده.

قیمت فنر خم کن لوله برق

کیفیت مناسب فنر خم کن لوله برق pvc باعث خم خوردگی هرچه بهتر در لوله نیز می گردد. و از مشکلاتی همچون چروک شدن لوله و پارگی در نقطه خم نیز جلو گیری می کند. این کالای برقی که ابزار پر استفاده ای برای برقکاران بوده، در دو نوع کوتاه و بلند تولید و به مشتریان عرضه می گردد.

قیمت فنر خم لوله برق با توجه به کوتاه یا بلندی، وزن و سایز فنر، کیفیت آلیاژ و آبکاری آن تعیین می شود. برای تهیه و خرید این نوع محصول برقی لازم است جنس با کیفیت آن را تهیه کنید. زیرا ابزاری پر کاربرد و پر مصرف در تاسیسات برق ساختمان برای برقکاران به حساب می آید.

بهترین قیمت فنر خم کن لوله برق را از فروشگاه آنلاین ایران ادیسون و کالای برق درخش میر واقع در لاله زار جنوبی بخواهید. فروش انواع لوله وینو پلاستیک خم سرد و گرم به همراه فنر خم آن زیر قیمت کالای برق لاله زار تهران بصورت عمده و تک. ارسال به کلیه نقاط کشور در سریع ترین زمان ممکن.

روش خم کردن لوله های برق pvc پی وی سی به مراتب ساده می باشد. ابتدا باید دو نمونه لوله را شرح دهیم تا روش خم آن را بازگو نمائیم. دو نمونه لوله upvc خم سرد و لوله pvc خم گرم، هر کدام روش خم خوردن جدایی نیز دارد. که این نوع موارد نیز در نام آنها مشخص است.

فنر خم کن لوله برق خم سرد

فنر لوله خم سرد و گرم

فنر لوله خم سرد برقی تفاوتی با نمونه فنر لوله برق خم گرم نیز ندارد. تنها تفاوت لوله خم سرد و گرم ییشدر در نوع زاویه دار نمودن آنها به دو روش نیز می باشد. در نمونه لوله برق خم سرد upvc؛ تنها با وارد کردن فنر به داخل لوله فرآیند خم خوردن را بدون حرارت غیر مستقیم انجام می دهیم.

هم چنان که در نمونه لوله برق خم گرم pvc، پس از وارد نمودن فنر خم لوله برق به درون لوله pvc پی وی سی بایستی آن را بر روی حرارت قرار دهیم. قرار گیری لوله در مقابل شعله غیر مستقیم حرارت داده می شود. در عین حرارت دهی به لوله پی وی سی pvc، آرام آرم لوله را چرخانده و زاویه دار می کنیم.

انواع فنر لوله خم کن برق

فنر لوله خم کن برق در لوله های برقی و لوله های فاضلابی متفاوت می باشد. در حالیکه جنس این نوع محصولات یکی بوده و از گالوانیزه آبکاری شده تولید می شود. در انواع لوله برقی استاندارد از دو نمونه فنر نیز استفاده می شود. 1. فنر کوتاه برقی 2. فنر بلند برقی که هر دو از یک جنس می باشد.

هم در فنر لوله خم کن برق کوتاه و هم نمونه بلند یک کار را انجام داده که بسته به نظر برقکار انتخاب می شود. در دو سمت فنرها یک قلاب تعبیه شده که از ادامه شیارهای فنر نیز می باشد. وظیفه این قلاب ها اتصال به فنر سیم کشی است. تا به راحتی از لوله آن را خارج نمایند.

سایز بندی فنر خم لوله برق

بطور کلی سایز فنر خم لوله برق متناسب با سایز لوله ها نیز می باشد. بطور مثال در لوله با سایز 13 یا 20 از فنر خم لوله برق سایز 13 یا 20 استفاده می شود. این سایز ها در این نمونه محصولات برق، شامل: فنر خم لوله سایز 25 یا 16 و سایز 21 یا 32 بوده است. که با افزایش سایز قیمت بطبع افزایش می کند.

کیفیت فنر لوله خم سرد upvc و خم گرم pvc در سه بخش تقسیم می گردد. بخش اول کیفیت آبکاری نیز بوده که در صورت کیفیت بالا عمر آن را زیاد می کند. مورد دوم تناسب آن با قطر لوله و سطح داخلی است. در برخی موارد دیده شده که فنر یا سفت وارد لوله شده و یا در مقابل قطر داخلی لوله کوچک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .