جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  لوله برق پی وی سی u pvc و اتصالات

  فهرست مطالب:

  _ لوله برق پی وی سی pvc

  • ویژگی های لوله برق pvc
  • اتصالات لوله برق pvc
  • تولید کنندگان لوله برق pvc
  • نکات مهم برای استفاده هرچه بهتر

  قیمت لوله برق پی وی سی pvc نسوز بسته به برند آن متفاوت است. این محصول از آن جهت حائز اهمیت بوده که نسوز و غیر قابل اشتعال می باشد. این امر در ایمنی تاسیسات سازه بسیار مهم بوده؛ یکی دیگر از ویژگی های این کالا مقاومت سایشی در طی گذر زمان است.

  لول برق پی وی سی نسوز

  امر مهمی که این نوع از لوله برق پی وی سی را ویژه نموده؛ الزام استفاده از آن به همراه لوله خرطومی نسوز توسط شرکت برق توانیر و ناظرین اداره برق نیز می باشد. و در پروتکل های استاندارد تاسیسات برقی ساختمان این واحد نظارتی قید شده است.

  از نظز کیفی، تولید و نحوه استفاده قبل از خرید لوله برق پی وی سی باید بدانید که این نوع کالاها را از نظز کیفی، تولید و نحوه استفاده می توان به دو بخش تقسیم نمود. که شامل لوله برق خم سرد و خم گرم و خم گرم نیز می باشد.

  در لوله برق پی وی سی خم گرم برای زاویه دار کردن آن، بایستی حرارت غیر مستقیم را به آن اعمال نمود. که خود امری فرسایشی برای برقکاران بوده؛ و موجب شده سرعت عمل در سیستم برقکاری سازه را به مراتب کاهش دهد. همچنین کیفیت کانال کشی را بطور محسوس پایین آورده.

  لوله برق pvc پی وی سی نسوز خم سرد یا upvc همانطور که در نامش پیدا بوده (خم سرد)، تنها با استفاده از یک فنر خم کن و بدون نیاز به قرار گیری بر روی حرارت خم خورده است. این امر موجب آن گردیده تا سرعت عمل در برق کشی سازه به مراتب بالا رود و کاری کیفی به مصرف کننده ارائه دهد.

  لوله برق پی وی سی نسوز سمنان

  لوله برق پی وی سی نسوز و ویژگی آن

  لوله برق پی وی سی pvc نسوز پر مصرف ترین کالا در کانال کشی تاسیسات برقی ساختمان و سازه نیز به شمار می آید. با اینکه این نوع از محصولات خشک و شکننده بوده، اما دارای مقاومت بالایی در طی گذر زمان می باشد. از نظر صرفه اقتصادی، وزن، هزینه حمل و... بهترین گزینه برای مصرف کننده است.

  این نوع لوله برق pvc نسوز در برابر خوردگی، ساییدگی، رطوبت هوا، اسیدها، آتش، فشار ناشی از مصالح و حرارت بسیار مقاوم بوده و غیر قابل اشتعال می باشد. همچنین عایق مناسبی برای محافظت از سیم و کابل و دفع جریان الکتریسیته ساکن بوه که خود ایمنی در کار تاسیسات برقی ساختمان را بالا برده است.

  لوله برق pvc نسوز سمنان

  اتصالات لوله برق پی وی سی

  اتصالات لوله برق استاندارد شامل زانویی (کوتا، بلند، عصایی)، بوشن پلاستیکی و pvc (کوتاه، بلند)، براس بوشن پلاستیکی و برنجی، سه راهی pvc، انواع قوطی کلید و پریز (معمولی، نسوز، درایوال یا کناف، رابط دار، بدون رابط، عمق دار و...)، جعبه تقسیم روکار یا توکار و جعبه فیوز مینیاتوری نیز می باشد.

  اتصالات بصورت کلی در دو نوع دست بندی می شوند. این تقسیم بندی شامل مواردی همچون اتصالاتی که ارتباط میان دو لوله برق کشی را میسر می نمایند. این نوع از اتصالات که تحت عنوان رابط هم از آن یاد شده، شامل مواردی چون بوشن پلاستیکی، زانویی سه راهی می باشد.

  سری بعدی اتصالات شامل مواردی بوده که ارتباط میان لوله برق پی وی سی و نقطه اتصال نهایی سیم و کابل نیز می باشد. این موارد که دارای طیف گسترده ای بوده شامل: انواع قوطی کلید و پریز، جعبه فیوز مینیاتوری، براس بوشن، گلند پی وی سی و فلزی، جعبه تقسیم نیز می باشد.

  زانو لوله برق پی وی سی

  بوشن پلاستیکی و پی وی سی pvc

  بوشن قطعه ای استوانه ای شکل بوده که در دو جنس پلاستیکی و پی وی سی pvc تولی می شود. چنانچه در قبل اشاره نمودیم؛ بوشن وسیله ای برای ارتباط میان دو لوله برقی نیز می باشد. در موارد خوب در وسط بوشن رزوه ای به نام ترمز قرار گرفته است.

  ترمز باعث شده تا دو لوله برقی در وسط بوشن به یکدیگر متصل شوند. در بعضی موارد از چسب مخصوص پی وی سی pvc برای نگهداری هرچه بهتر استفاده می شود.

  بوشن لوله برق در دو نوع کوتاه و بلند به مشتریان عرضه می گردد. همچنین تولیدات این محصول بصورت تزریق قالبی می باشد. بوشن پی وی سی pvc و پلاستیکی در سایزهای 13 (20)، 16 (25)، 21 (29) و 32 (36) تولید شده که با توجه به سایز لوله انتخاب می شود.

  بوشن لوله برق

  سه راهی چیست؟ سه راهی نوعی بوشن بوده که دارای سه خروجی می باشد. این محصول برای ارتباط میان سه لوله برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

  استفاده درست از اتصالات لوله برق پی وی سی با جنس استاندارد، عمر زیر ساخت در تاسیسات را به مراتب بالا می برد. و ایمنی در دراز مدت را تضمین می نماید!

  براس بوشن پلاستیکی

  براس بونش قطعه ای پلاستیکی بوده که برای اتصال میان لوله برق پی وی سی و قوطی کلید و پریز صورت می گردد. همچنین براس بوشن بصورت تزریق قالبی تولید شده، و بطور معمول در رنگ های زرد، طوسی و مشکی به مشتریان ارائه می شود.

  همچنین جنس دیگر براس بوشن از جنس برنج تولید شده و کاربرد مربوط به خود را دارد. این محصول جهت اتصالات میان لوله برقی گالوانیزه و جعبه تقسیم یا قوطی کلید و پریز گالوانیزه نیز می باشد. و در سایزهای 13.5 (20) و 16 (25) به مشتریان ارائه داده می شود.

  جعبه فیوز مینیاتوری

  جعبه فیوز مینیاتوری یا تابلو فیوز مینیاتوری قطعه ای بوده که ارتباط میان سیم و کابل خروجی از لوله برق پی وی سی را با کلید فیوز مینیاتوری برقرار می کند. جعبه فیوز مینیاتوری در دو جنس پلاستیکی (پلی کربنات) و فلزی تولید می شود.

  نصب جعبه فیوز مینیاتوری یا تابلو فیوز در دو نوع توکار و روکار می باشد. هر کدام از این نوع نصب ها تابلو مربوط به خود را دارد. این محصول از دو بخش قاب و بدنه اصلی و درب تابلو تولی شده که معمولا از پلی کربنات تولید می شود.

  جعبه فیوز و تابلو مینیاتوری در ابعاد مختلف تولید شده، که بسته به تعداد فیوز انتخاب می گردد. ابعاد جعبه فیوز مینیاتوری شامل 4، 6، 8، 12، 16، 18، 24، 36 تایی در هر دو مدل توکار و روکار به مشتریان ارائه داده می شود.

  درب تابلو دارای بخش طلقی و شیشه ای بوده تا کلیدهای مینیاتوری درون تابلو مشخص گردد.

  براس بوشن نیز همچون بوشن دارای سایز بندی می باشد. این محصول در دو جنس برنجی و پلاستیکی در سایز 13 (20) و 16 (25) تولید می گردد. نوع برنجی این محصول دارای رزوه بوده که بصورت پیچی به نمونه گالوانیزه متصل گردد.

  قوطی کلید و پریز برق

  قوطی برق کلید و پریز نیز وسیله ای برای محافظت از سیم و کابل خروجی لوله برق کشی و اتصال آن با ماکانیزم کلید و پریز نیز می باشد. این محصول در جنسهای پلاستیکی، فلزی و پی وی سی تولید شده و در نمونه های با رابط و بدون رابط به مشتریان ارائه می گردد.

  قوطی کلید و پریز در انواع مختلفی تولید شده که هرکدام کاربرد مخصوص خود را دارند. از جمله این موارد قوطی برق عمق دار , قوطی کلید موادنو، قوطی برق کناف یا درایوال، قوطی کلید پلاستیکی، قوطی کلید پی وی سی نسوز و قوطی کلید فلزی نیز می باشد.

  انواع برندهای قوطی برق کلید و پریز: قوطی کلید بست ، قوطی برق شایلین ، قوطی آریا، قوطی 110، قوطی مهسان، قوطی لگراند، قوطی وینو پلاستیک، قوطی سه ستاره و...

  زانویی لوله برق پی وی سی

  زانویی از دسته اتصالات لوله برق پی وی سی بوده که وظیفه ارتباط میان دو قیمت لوله برق pvc را دارد. این محصول دارای سه مدل زانو عصایی، زانو کوتاه، زانو دوردار و زانو 45 درجه تولید شده و از جنس پی وی سی و پلاستیکی می باشد. سایز بندی این محصول با توجه به سایز لوله برقی انتخاب می شود.

  زانویی در تمامی مدل های عصایی، کوتاه و دوردار دارای سایز 13 (20)، 16 (25)، 21 (29)، 32 (36)، 40 نیز می باشد. در برخی موارد با توجه به سفارش مشتریان زانویی 45 درجه تولید شده که کاربرد خاص خود را به همراه دارد.

  زانو لوله برق علاوه بر جنس پی وی سی pvc ، جنس فلزی و گالوانیزه نیز تولید می گردد. زانو گالوانیزه دارای رزوه بوده که بصورت پیچی به لوله متصل می شود. این محصول برقی همانند نمونه pvc دارای سایز بندی بوده و نمونه کوتاه و بلند را دارا می باشد.

  قیمت لوله برق پی وی سی

  لیست قیمت لوله برق

  قیمت لوله برق بسته به نوع سازه، نیاز سازنده و سفارش برقکاران متغییر می باشد. لذا برای خرید لوله برق نسوز باید شرایط و نوع محیط را بصورت جز در نظر بگیریم. از اینرو قیمت این نوع از محصولات با توجه به مواد اوله در تولیدشان، سایز ، میزان خرید، کارخانه سازنده، کیفیت و وزن تعیین گردیده و روانه بازار می شود.

  همچنین یکی دیگر از موردها در مشخص نمودن لیست قیمت لوله برق پی وی سی pvc و لوله برق upvc مسافت ارسالی و هزینه کرایه نیز می باشد. امروزه به دلیل افزایش کرایه حمل و نقل و افزایش قیمت قطعات خودروه ها شاهد کرایه های سنگین بوده که صرفه اقتصادی در ارسال برخی محصولات را کاهش می دهد.

  مشتریان و سازندگان گرامی برای دریافت بهترین لیست قیمت لوله برق پی وی سی و سایر نمونه های لوله برق نسوز با سایت ایران ادیسون، متعلق به کالای برق درخش میر همراه باشید. این واحد صنفی کلیه محصولات خود را بصورت عمده و گارانتی ارسال سلامت محموله به سازندگان محترم ارائه می دهد.

  لوله برق PVC و تولید کنندگان

  طیف گسترده ای از تولید کنندگان لوله پی وی سی برق وجود داشته؛ که هر کدام ویژگی و قیمت خاص خود را دارند. در نمونه لوله برقی بیشترین تولیدات در استان سمنان ، و شهر سمنان نیز می باشد. از اینرو این استان را قطب پی وی سی ایران نیز می نامند.

  کالای برق درخش میر (ایران ادیسون) نماینده انحصاری کارخانه سازند پلیمر سمنان ، لوله برق وینو پلاستیک ، لوله برق ستاره سمنان (ویژن پلیمر) ، آتاپایپ و یزد پولیکا در لاله زار تهران نیز می باشد.

  سازند پلیمر سمنان

  وینو پلاستیک

  پلیمر سازان

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  براس بوشن پلاستیکی

  براس بوشن پلاستیکی لوله برق 13

  براس بوشن پلاستیکی (براز)،سایز 13 یا 20 برقی،جنس پلاستیک،رنگ زرد، جهت اتصال به قوطی کلید و پریز،
  550 تومان 450 تومان
  براس بوشن پلاستیکی یا براز با بهترین قیمت

  براس بوشن پلاستیکی لوله برق 16

  براس بوشن پلاستیکی،سایز 16 یا 25 برقی،جنس پلاستیک،رنگ زرد
  600 تومان
  براس بوشن فلزی برنجی

  براس بوشن فلزی برنجی pg 13

  براس بوشن فلزی از جنس برنج،سایز 13 یا 20 برقی،pg 13،مناسب برای اتصال لوله برق گالوانیزه سایز 13 یا 20 به قوطی کلید و جعبه تقسیم فلزی،
  12500 تومان
  براس بوشن فلزی برنجی 16

  براس بوشن فلزی برنجی pg 16

  براس بوشن فلزی از جنس برنج ، سایز 16 یا 25 برقی ، pg 16،مناسب برای اتصال لوله برق گالوانیزه سایز 16 یا 25 به قوطی کلید و جعبه تقسیم فلزی،
  21000 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 0 تومان حداکثر: 310000 تومان
  0 310000
  • آبی
  • سفید
  • مشکی
  • زرد