برند

لوله برق سازند پلیمر سمنان

امتیاز دهید

لوله برق pvc سازند پلیمر سمنان سایز 20 (13) 1000گرم

قیمت اصلی 43,000 تومان بود.قیمت فعلی 42,000 تومان است.
افزودن به سبد خرید

لوله برق سازند پلیمر سمنان

لوله برق خم سرد سازند پلیمر سمنان یکی از بهترین نوع لوله پی وی سی pvc بوده که در صنعت تاسیسات برقی ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. سازند پلیمر سمنان با نام تجاری سپانو پلیمر سمنان به بازار و نشان s*p*s عرضه می گردد.

لوله برق خم سرد و خم گرم کارخانه سازند پلیمر سمنان با برند سپانو پلیمر سمنان ، نامی آشنا در صنعت پلیمری جهت مصارف برقی نیز می باشد. این واحد تولیدات خود را با 4 خط مجهز به مشتریان خود ارائه می دهد.

پیشینه کارخانه سازند پلیمر سمنان

شرکت سازند پلیمر سمنان با بیش از دو دهه فعالیت، و ثبت برند سپانو پلیمر مشغول به کار گردید. این واحد که در شهرک صنعتی سمنان واقع شده؛ توانسته محصولی با کیفیت تولید نماید. روز به روز تجربیات خود را افزایش داده که خود ثمره تلاش روز افزون نیز می باشد.

کارخانه سازند پلیمر سمنان فعالیت خود را با یک خط تولیدی آغاز نمود. و در ادامه با ارائه محصولات ممتاز موفق به افزایش خطوط تا 4 عدد گردید، که مجهز به بروز ترین تجهیزات روز نیز می باشد. این واحد در زمینی به مساحت 5 هزار متر نیز بنا گردیده.

کارخانه سازند پلیمر سمنان

استاندارد لوله سپانو پلیمر سمنان

لوله برق کارخانه سازند پلیمر سمنان که با برند سپانو پلیمر تولید می گردد؛ در دو نوع لوله برق خم سرد و خم گرم ارائه می شود. این دو نوع از لوله دارای استانداردهای ملی و بین المللی نیز می باشد. که خود مهر تائید بر تولید آن بوده.

اصلی ترین گواهی لوله برق خم سرد و گرم شرکت سپانو برند سپانو، گواهی استاندارد ملی ایران نیز می باشد. این واحد پس از تاسیس واحد آزمایشگاهی مجهز و رعایت پروتکل ها تولیدی موفق به کسب این گواهی نیز گردیده.

همچنین دیگر گواهی استاندارد لوله برق خم سرد و گرم سازند پلیمر سمنان شامل:

  • گواهی استاندارد ملی ایران؛
  • گواهی رعایت حقوق مصرف کننده؛
  • گواهی لوله و اتصالات پلیمری جهت مصارف برقی؛
  • گواهی تشویقی سازمان صنعت و معدن؛
  • گواهی واحد تولیدی نمونه استانی؛
  • گواهی CE اروپا در سال 2018 2019؛
  • و سایر گواهی نامه های معتبر...
لوله برق سازند پلیمر سمنان

محصولات شرکت سازند پلیمر سمنان

سازند پلیمر سمنان دارای محصولات پلیمری فاضلابی و برقی نیز می باشد. ویژگی بارز کیفیت این محصولات در لوله برق خم سرد و خم گرم پی وی سی PVC نمود می کند. این محصولات در دو رنگ آبی روشن و سفید به مشتریان ارائه داده می شود.

همچنین جهت بهبود هرچه بهتر در عملکرد فروشندگان و مصرف کنندگان، تمامی اتصالات لوله برق خم سرد و لوله های فاضلابی توسط شرکت سازند با برند سپانو پلیمر تولید می گردد.

لوله های فاضلابی شرکت سازند در دو دسته فاضلابی ساختمانی و فاضلابی زیر زمینی نیز می باشد. تمامی نکات ایمنی و استانداردی در دو نوع آن بطور کامل رعایت گردیده.

همانطور که در بالا به آن اشاره نمودیم، لوله برق سپانو در دو نوع لوله خم سرد و خم گرم ( PVC&UPVC) تولید می گردد. این نوع از محصولات تیز دارای استاندارد اختصاصی برقی نیز می باشد.

ماده اولیه در تولید محصولات سازند پلیمر سمنان پی وی سی PVC و سایر مواد پلیمری شامل روان کننده ها، تثبیت کننده ها، کربن و رنگ نیز می باشد. که طبق فرمول استانداردی بکار برده می شوند.

فرق لوله upvc خم سرد با pvc

لوله برق پی وی سی PVC که خود یکی از انواع مختلف لوله می باشد، دارای دو نوه خم سد و خم گرم نیز بوده است. ماده اولیه این دو نوع از لوله همان پی وی سی می باشد. که قیمت آن در بورس مشخص می گردد.

تفاوت اصلی میان لوله برق خم سرد و خم گرم در نوع تولید و فرمولاسیون آنها نیز می باشد. در نمونه لوله خم گرم تنها از مواد پی وی سی و سایر مکمل ها نیز استفاده می شود. در حالیکه در نمونه لوله خم سرد از ماده یو پی وی سی UPVC که از تغییرات شیمیایی پی وی سی ایجاد شده استفاده می گردد.

لوله سپانو پلیمر سمنان

وظیفه لوله سپانو پلیمر

لوله برق سپانو وظیفه دارد تا مسیری مناسب برای عبور انواع سیم و کابل را ایجاد نماید. و با گذر رمان بهترین حفاظت را از سیم و کابلها به عمل آورد. مواد مورد استفاده در این لوله ها باید بگونه ای باشد تا در برابر شرایط محیطی مقاوم گردد.

مقاومت در لوله خم سرد سازند پلیمر سمنان در مقایسه با نمونه خم گرم آن بالا می باشد. فرومولاسیون و مواد بکار رفته در تولید آن دلیل اصلی این موضوع نیز بوده است. و بی نیزا از حرارت مستقیم در خم می باشد.

واحد فروش کارخانه سازند پلیمر سمنان

کالای برق درخش میر (ایران ادیسون) واحد فروش لوله و اتصالات برق سازند پلیمر سمنان با برند سپانو نیز می باشد. این واحد با سه انبار محصولات این شرکت را به کلیه نقاط کشور ارسال می نماید.

کالای برق درخش میر (iranedison) واقع در تهران، لاله زار جنوبی محصولات سازند را در سه انبار خود مستقر نموده. این انبارها در نقاط مختلف شهر تهران جهت ارسال هرچه سریع لوله برق بدست مصرف کننده نیز بکار گرفته شده است.

محل استقرار این انبارها عبارت است از:

  • انبار فردوسی به مساحت 650 متر واقع در ابتدای خیابان فردوسی؛
  • انبار فیروز بهرام برای ارسال تیراژ به شهرستانها؛
  • انبار لاله زار برای ارسال خورد درون شهری؛

کلیه استعلام قیمت لوله برق خم سرد و گرم سازند سمنان توسط کالای برق درخش میر به شماره 02133930753 صورت می گیرد! همچنین برای استعلام آنلاین محصولات می توانید وارد سایت iranedison.com شوید.

خرید لوله برق سازند پلیمر سمنان به راحتی در سایت ایران ادیسون iranedison.com؛

لوله برق خم سرد و خم گرم سازند پلیمر سمنان از مقاومت بسیار بالایی در برابر حریق و دمای بالا برخوردار است. همچنین با توجه به ویژگی الاستیسیته آن مقاومت خوبی نسبت به رطوبت هوا، سایش، خوردگی و فشار بالا دارد.

قیمت لوله سازند پلیمر

قیمت لوله برق سازند پلیمر با توجه به کیفیت مواد پی وی سی و استابلایز درون آن؛ در مقایسه با نمونه های موجود در بازار بسیار مناسب می باشد. واحد فروش این کارخانه، مجموعه درخش میر در خیابان لاله زار تهران نیز می باشد که محصولات خود را در اختیار فروشگاه ایران ادیسون قرار داده اند.

بهترین قیمت لوله برق سمنان پی وی سی PVC و یو پی وی سی UPVC سازند پلیمر سمنان را در سایزهای 20 (13)، 25 (16)، 29 (21)، 36 (32)، 40، 50 و 63 از فروشگاه ایران ادیسون بخواهید. فروش انواع لوله و اتصالات زیر قیمت بازار لاله زار تهران در تمامی سایزها و وزنها؛

کالای برق درخش میر

کالای برق درخش میر واقع در لاله زار جنوبی تهران، نماینده انحصاری لوله برق سمنان خم سرد و خم گرم گروه تولیدی سازند پلیمر سمنان با نشان سپانو پلیمر نیز می باشد. و محصولات خود را با دو انبار به مساحت 700 متر مربع به مشتریان در سراسر ایران ارائه می دهد.

همچنین مشتریان گرامی می توانند بروز ترین لیست قیمت سازند پلیمر سمنان را در فروشگاه آنلاین ایران ادیسون که متعلق به کالای برق درخش میر می باشد. را استعلام بگیرند.

استاندارد لوله برق سازند پلیمر سمنان

لوله برق سمنان ، کارخانه سازند پلیمر سمنان با تجهیز واحد آزمایشگاهی در سال 1393، و بکارگیری به روز ترین متد تولیدی مفتخر به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 7367668966 گردیده است. همچنین این واحد تولیدی که در شهرک صنعتی سمنان واقع شده، دارای گواهی فنی، رعایت حقوق مصرف کننده و... می باشد.

 برند سپانو محصولات خود را طی فرآیند ویژه اکستروژن سازی در دو نوع خم سرد و گرم تولید می کند. این امر باعث شده تا محصولاتش در برابر فرسایش و خوردگی، رطوبت هوا، حرارت محیطی و نور خورشید به مراتب مقاوم باشد و از طول عمر بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *