جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  قوطی کلید و پریز برق

  استعلام قیمت انواع قوطی برق در انتهای صفحه

  انتخاب مدل:

  قیمت قوطی برق کلید و پریز با توجه به انواع مختلف آن در ابعاد و جنس های مختلف که در انتهای صفحه مشخص گردیده، تعیین می گردد. این نوع از محصولات برقی در دسته اتصالات انواع لوله برق و اتصالات به حساب می آیند. بطور معمول در مرحله نازک کاری سازه و احداث تاسیسات درون گچکاری مورد استفاده قرار می گیرند.

  لذا با توجه به اینکه در مرحله نازک کاری سازه در محیط کارگاهی فرسایش و عبور و مرور کاری زیادی را می باشیم. باید از قوطی کلید و پریز برق استفاده نمود تا در برابر فشار زیاد و ضربه های سنگین مقاومت بالایی داشته باشد. و از نظر کیفی با مواد درجه یک پلاستیکی، پی وی سی pvc و گالوانیزه تولید گردد.

  قوطی برق

  نکته دیگر آنکه وظیفه ای که قوطی کلید و پریز عهده دار بوده، نگهداری و محافظت از مکانیزم انواع کلید و پریز و اتصال آن با انتهای سیم و کابل مسی می باشد. از اینرو تعداد ورودی، جنس بدنه، کیفیت دنده های کناری، ابعاد استاندارد و تعبیه پیچ خور مناسب از نکات حائز اهمیت جهت انتخاب این نوع محصول می باشد.

  قوطی برق کلید و پریز

  قوطی برق کلید و پریز

  بطور معمول سایز و اندازه قوطی برق کلید و پریز در ابعاد 7*7 سانتیمتر با میزان عمق 5 سانتیمتر cm تولید می گردند. این ابعاد طبق دسترو العمل جهانی مشخص گردیده؛ و دارای اندازه استانداردی در تاسیسات ساختمانی نیز می باشند. تنها نوع کاربرد و نیاز به استفاده برقکار در انتخاب این نوع محصولات دخیل است.

  درعین حال نمونه های مختلفی از سری این نوع کالاهای برقی به مشتریان عرشه می گردد. این موارد که  دارای طیف گسترده ای از نظر ظاهر، جنس و رنگ بوده شامل مواردی همچون: مدل کناف (درایوال)، عمق دار یا عمیق، نسوز پی وی سی pvc، پلاستیکی موادنو و گرانول، فلزی از نوع گالوانیزه نیز می باشند.

  قوطی برق کناف

  در بسیاری از مواقع برقکاران نیاز به استفاده از فضای بیشتری جهت اتصال سیم و کابل به مکانیزم کلید و پریز دارند. از اینرو برای تحقق این مهم نیاز به عمق زیاد و فضای کافی محسوس است. قوطی کلید عمیق در مدل های معمولی، موادنو، کناف (درایوال)، نسوز، فلزی گالوانیزه و... این نیاز برقکاران را محقق می نماید

  در یک نگاه وظیفه یک قوطی کلید و پریز برق با کیفیت خفظ و نگهداری از مکانیزم پریز و اتصال سیم و کابل ورودی به مکانیزم آن نیز می باشد. لذا انتخاب مناسب و با دقت این کالای برق ساختمانی بر آن شده تا ایمنی و کیفیت در سیستم تاسیساتی و سیمکشی به مراتب بالا رود و خروجی مثبتی را دریافت نمائیم.

  پیشنهاد ما این بوده که جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع این محصولات، کاربرد و نوع نصب آن از تمامی نمونه ها با ما در این صفحه همراه باشید. همچنین بروز ترین و بهترین قیمت قوطی کلید و پریز برق در اوانع مختلف و برندهای روز با استاندارد را بصورت دست اول و عمده از ایران ادیسون استعلام بگیرید.

  قیمت قوطی برق

  قیمت قوطی برق با توجه به نوع شناخته شده، جنس بدنه، ابعاد و عمق آن متفاوت می باشد. بطور مثال رابط بین قوطی (رابط دار و بدون رابط)، نوع نسوز پی وی سی PVC و غیر نسوز، عمق و برند سازنده عواملی بوده که در تعیین قیمت و فروش آن دخیل می باشد. رابط این محصولات را معمولا بطور جداگانه خریداری می کنند.

  طیف گسترده ای از این محصولات از قیمت و ارزش مختلفی برخور دارند. بطبع قوطی برق گالوانیزه به دلیل استفاده از مواد فلزی در تولید خود قیمت بالاتری در مقایسه با سایر نمونه های دیگر دارد. بعد از نمونه فلزی گالوانیزه، محصولاتی که از مواد پلیمری پی وی سی PVC تولید شده قیمت بالاتری را دارا بوده است.

  قیمت قوطی کلید و پریز

  بهترین قیمت قوطی کلید در انواع مختلف کلید و پریز را از کالای برق درخش میر (ایران ادیسون) واقع در خیابان لاله زار جنوبی استعلام بگیرید. فروش انواع لوله خم سرد pvc و اتصالات نسوز آن بصورت عمده و دست اول با بهترین کیفیت و برندهای استاندارد موجود در بازار تاسیسات برق ایران.

  شرایط کیفی

  بطور کلی محصولاتی که در تاسیسات برق ساختمان آن مناسب بوده، کیفیت و دوام آنها در بلند مدت نیز می باشد. متریال تولیدی و دانش تولید موجب افزایش در کیفیت قطعات مورد استفاده می گردد. بدین منظور برای افزایش ایمنی و رانئمان بالا در کیفیت شناخت این نوع کالاها امری حائز اهمیت برای کارفرما می باشد.

  این شرایط در محصولاتی که زیر ساخت تاسیساتی برقی را فراهم کرده نیز صدق می کند. قوطی برق از این مورد مثتثنی نمی باشد. این نوع از قطعات باعث حفظ بخشی از ایمنی و پوشش مناسب مکانیزم ها می شوند. پس باید جنسش مقاوم باشد و در برابر فشار بالا مستحکم باشند.

  یکی از بهترین نمونه از این محصولات قوطی نسوز می باشد. این نمونه کالای برقی از مواد پلیمری پی وی سی PVC تولید شده که خاصیت ضد حرارت و ضد حرق را دارا می باشد. این مهم بخاطر خطرات احتمالی همچون تولید حرارت و اتصالی ناشی از سیم و کابلهای متصل به مکانیزم بسیار مهم قلمداد می شود.

  قوطی کلید نسوز سه ستاره سمنان

  در عین حال قوطی برق عمق دار نیز به این موضوع کمک شایانی می کند. دلیل این امر ایجاد فضای کافی برای سیم و کابل ورودی از لوله برق نیز می باشد. زمانی که فضای سیم و کابل و محل اتصال به مکانیزم کلید و پریز کافی نباشد؛ موجب سائیدگی و احتمال هرگونه اتصالی شده است.

  بنابر این دانستیم که فضای کافی و باز در قوطی کلید و پریز کمک بسزایی در حفظ ایمنی می نماید. در حالیکه فضای مناسب کمک به نصب هرچه بهتر و سرعت عمل برقکاران نیز می شود. محصولات و برندهای گوناگونی این نوع از قطعات برقی عمیق را به بازار عرضه کرده اند که در ادامه بیشتر به آنها اشاره خواهیم کرد.

  قوطی برق عمق دار عمیق

  موارد مختلف دیگری نیز در کیفیت نصب و حفظ و نگهداری کلید و پریز به قوطی برق دخیل هستند. یکی از این موارد شامل قرار گیری سوراخ هایی جهت نصب پیچی پریزها به این قاب ها می گردد. این مهم باعث شده تا کلیدها و پریزها با استحکام بیشتری به قاب خود متصل شود، و اصول ایمنی را به مراتب رعایت نماید.

  شاید برای همه ما پیش آمده باشد تا به هنگام کشیدن دو شاخه از پریز برق، پریز و مکانیزم آن از داخل قوطی برق جدا گردد. این موضوع از نظر ایمین خطرات زیادی را داشته و باعث خطر برق گرفتکی مصرف کننده می شود. لذا در نمونه قوطی برق که دارای چهار پیچ بوده اتصال امن به پریزها ایجاد می شود.

  نکته بعدی که موجب نگهداری هرچه بهتر پریزها در جای خود شده، دنده و ترمزهای داخلی درون قوطی کلید و پریز نیز می باشد. این ترمزها به حفظ و نگهداری گیره های فلزی مکانیزم پریزها در جای خود کمک شایانی می کند. هرچه ترمرها بخوب طراحی شود و دارای عمق بالایی باشد استحکام را بالاتر خواهد برد.

  قوطی کلید و پریز هایی که از مواد پی وی سی PVC و پلاستیکی نو تولید شده، دنده و ترمزهای مستحکم تری در مقایسه با نمونه های گرانولی را دارا می باشد. علت این امر آن بوده که موادنو بودن مواد اولیه در قالب تزریق بخوبی نشسته و ترمزها بصورت استاندارد و برجسته شکل می گیرند.

  انواع قوطی کلید و پریز

  نوع کناف یا درایوال

  قوطی برق کلید و پریز که به عنوان محصولی در فراهم ساختن زیر ساخت برقکشی در ساختمان بوده، دارای انواع مختلفی می باشد. از اینرو هرکدام از این موارد کاربرد مخصوص خود را دارا بوده که بصورت تفکیکی به نوع نصب و کاربرد آنها اشاره خواهیم کرد. جهت کسب اطلاع بیشتر در رابطه با این مورد با ما همراه باشید.

  در دیوارهای کناف (کنافی) یا همان دیوار کاذب از محصولاتی استفاده شده که در این حیطه تعرییف گردیده است. برای نصب کلید و پریز بر روی دیوارهای کناف از قوطی برق کناف استفاده شده که برای این نوع دیوارهای کاذب طراحی شده است. این نوع محصول در سه رنگ زرد، قرمز و مشکی تولید می گردد.

  قوطی کلید و پریز کناف دارای عمق بالایی بوده که دارای دو پیچ بلند در کناره های می باشد. این محصول از نصب آسانی برخوردار بوده که با بهترین شکل ممکن به دیوار کاذب چفت می گردد. برندهای کمی دست به تولید این کالای برقی زده اند. همچون برند شایلین، نلین، مدنا و... پیشتاز در این امر هستند.

  قوطی کلید و پریز کناف در دو نوع پلاستیکی مواد نو و نسوز پی وی سی تولی شده. نمونه نسوز پی وی سی به تازگی وارد بازار شده و تحت عنوان محصولی جدید عرضه می گردد. این نمونه از نظر ایمنی موفق تر از نمونه پلاستیکی بوده که به علت استفاده از مواد پی وی سی PVC خصلت نسوز بودن را دارا می باشد.

  نوع فلزی و گالوانیزه

  در سیم کشی مناطق صنعتی از محصولاتی مقاوم و مخصوص استفاده می گردد. از آنجا که در محیط صنعتی از لوله فلزی گالوانیزه بصورت روکار استفاده شده، اتصالات این نوع لوله برق نیز نیز از جنس خود آن عرضه می گردد. قوطی برق گالوانیزه یک نمونه از این اتصالات فلزی بحساب می آید.

  معروف ترین تولید کننده نمونه فلزی و گالوانیزه برند mk نیز می باشد. این برند به عنوان یک مدل و نشانی معتبر در این نوع اتصالات شناخته می شود.

  اتصال قوطی پریز به یکدیگر

  قوطی پریز به روش های مختلف به یکدیگر متصل می گردند. ابتدا لازم بوده تا شرح دهیم این نوع از محصولات در دو دسته با رابط و بدون رابط تقسیم بندی می گردند. البته مدل کناف و درایوال از این دسته ها مثتثنی می باشد. رابط قطعه ای مجزا بوده که برای اتصال در فواصل بیشتر بصورت سری و پیوسته می باشد.

  نمونه بدون رابط جهت اتصال پیوسته وسری برای کلید و پریزهای یک تکه می باشد. برخی از پریزها بصورت سه تایی و چهار تایی به هم متصل می باشند. لذ قوطی پریز آن نیز بایستسی به هم چسبیده باشد تا پریز را نگدای نماید. رابط قطعه ای بوده که بصورت مجزا تهیه شده و قیمت آن بطور جداگانه محاسبه می شود.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  قوطی برق شایلین کلید و پریز مدل سولرا

  قوطی کلید برق شایلین مدل سولرا

  قوطی رق شایلین مدل سولرا؛ چهار پیچ در رنگ های مختلف؛ بصورت اتصال کشوئی؛ جنس بدنه پلاستیک فشرده؛
  3500 تومان
  قوطی کلید پلاستیکی مواد نو

  قوطی کلید و پریز برق مواد نو

  قوطی کلید و پریز برق تولید شده با مواد پلاستیکی نو به رنگ سفید با ابعاد 7*7 سانتیمتر و عمق 5 سانتیمتر
  900 تومان
  قوطی کلید و پریز عمیق

  قوطی کلید و پریز عمق شو

  قوطی کلید برق عمق شو،دارای تبدیل و رابط بصورت مجزا، (تبدیل قابلیت عمق بیشتر تا 8 سانتی متر را دارد)، فروش در رنگ های سفید ، مشکی ، آبی ، قرمز ، سبز ، زرد، تعداد در کارتن 300 عدد
  5300 تومان
  قوطی کلید و پریز برق نسوز کناف یا درایوال با جنس پی وی سی

  قوطی کلید و پریز نسوز کناف (درایوال)

  قوطی کلید و پریز کناف یا درایوال مدل نسوز؛ غیر قابل اشتعال و منع گسترش حرارت؛ به رنگ مشکی؛ مناسب برای دیوارهای کناف؛
  6800 تومان
  قوطی کلید و پریز نسوز

  قوطی کلید و پریز نسوز

  قوطی کلید و پریز سه ستاره؛ دارای جنس پی وی سی؛ غیر قابل اشتعال (نسوز)؛ تعداد در کارتن 400 عدد؛
  3000 تومان 2450 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 900 تومان حداکثر: 6800 تومان
  900 6800