جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  لوله برق گالوانیزه و اتصالات

  لوله برق گالوانیزه یا فلزی گزینه ای مناسب برای عبور و عایق بندی انواع انواع سیم ها و کابل در نقاط کارگاهی، صنعتی و پارکینگ ها نیز می باشد. این کالای برقی در شاخه های سه متری در دو نوع آبکاری گرم و سرد به فروش می رسد. همچنین مقاومت لوله فلزی سرد و گرم آن بسته به محیط متفاوت می باشد.

  لوله برق گالوانیزه سرد و گرم

  لوله گالوانیزه فلزی فولادی در دو نوع آبکاری سرد و گرم خریداری می گردد. تفاوت این دو نوع آبکاری گالوانیزه در مقاومت محیطی آنها می باشد. در نوع آبکاری گرم مقاومت بیشتری را در برابر آب و هوایی که رطوبت بالاتری داشته شاهد می باشیم. از این رو این مدل گزینه بهتری برای مصرف در مناطق شرجی می باشد.

  همچنین باید بدانید که لوله برق گالوانیزه گرم با آبکاری گرم به روش ساده تری تولید می گردد. اما به دلیل استفاده از مواد آبکاری گالوانیزه بیشتر قیمت آن در مقایسه با نمونه آبکاری سرد به مراتب بیشتر می باشد. آبکاری گرم به روش سنتی قلطک در حوزچه و استخر نیز است.

  لوله برق گالوانیزه

  لوله برق گالوانیزه سرد از نوع آبکاری القایی و الکترولیز بوده که مناسب برای مصرف در نقاط خشک و غیر شرجی نیز می باشد. فروش این نوع از لوله فلزی فولادی در مقاسیه با نوع لوله گرم بیشتر بوده و صرف اقتصادی بهتری را به همراه دارد. از نظر شکل و ظاهر آبکاری سرد از زیبایی و تمیزی بیشتر برخوردا است.

  قیمت لوله برق گالوانیزه گرم و سرد

  قیمت لوله های برقی در محیط های ساختمانی و صنعتی بسته به نیاز و احتیاج برقکاران متفاوت است. لذا باید نوع مکان و شرایط محیطی را در انتخاب لوله های برقی در نظر بگیریم. همچنین قیمت این نوع از محصولات برقی بسته به جنس، سایزها، وزنها، کارخانه تولید کننده و موارد دیگر متفاوت می باشد.

  قیمت لوله برق گالوانیزه یا فلزی فولادی نیز از این قضیه مثتثنی نیست. عامل اول که در قیمت آن موثر بوده، نوع آبکاری گرم و سرد می باشد. در مرحله بعد وزن و قطر لوله موجب تعیین قیمت این کالای برقی است. کارخانه و شرکتی که این محصول را تولید کرده، عامل نهایی و مشخص کننده می باشد.

  لوله گالوانیزه فلزی

  لوله برق فلزی و کاربرد آن

  برای فراهم ساختن تاسیسات برق در هر سازه ای از کانال کشی برای حفاظت از سیستم توزیع سیم و کابل استفاده می نمایند. این کانال کشی و عایق کاری توسط لوله های برقی میسر شده و زیر ساخت را می سازد. حال با توجه به محلی که در آن برق کشی صورت گرفته این نوع از محصولات را مشخص می کنند.

  بنا بر این باید مشخص کرد که کالای مورد بحث در چه فضا و مکانی مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که لوله برق گالوانیزه از فلز سخت و مقاوم تولید شده، بهترین گزینه برای نصب در مناطق سخت و فرسایشی می باشد. حال آنکه در این محیط ها حفاظت از از سیم و کابل نیاز به کاانال کشی مقاوم تری دارد.

  بیشترین مورد استفاده لوله برق فلزی در سیستم برقکشی سازه های ساختمانی و صنعتی عبارت است از:

  • پارکینگ های عمومی و مجتمع ها
  • سوله های صنعتی و کارگاهی
  • کارخانه ها و نقاط روکار
  • کارگاه های فنی
  • سالن های ورزشی و تفریحی
  • گل خانه ها و محیط کشاورزی
  • دامداری ها صنعتی

  لوله گالوانیزه و اتصالات

  اتصالات لوله برق در انواع مختلفی به مشتریان ارائه داده می شود. همچنین جنس و نوع این اتصالات با توجه به جنس و مدل لوله های برقی انتخاب می گردد. نوع اتصالات از طیف گسترده ای برخوردار بوده و در چندین دسته تقسیم بندی شده که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

  اتصالات در لوله برق فلزی یا گالوانیزه نیز همانند خودش از مواد فلزی گالوانیزه تولید شده است. لازم به ذکر بوده که براس بوشن برنجی جدا از این موارد به شمار می آید. سایر اتصالات در سایزها و ابعاد مختلف به مشتریان ارائه داده می شود. همچنین این موارد از برندهای مختلف تولید شده که هر کدام کیفیت خود را دارد.

  همانطور که ذکر نمودیم اتصالات لوله گالوانیزه از طیف و انواع مختلفی تولید شده که این موارد شامل:

  • براس بوشن فلزی 20 (13)، 25 (16) با جنس برنجی
  • بوشن فلزی و گالوانیزه 13 (20)، 16 (25)
  • زانویی گالوانیزه فلزی در دو نوع کوتاه و بلند
  • جعبه تقسیم گالوانیزه فلزی در ابعاد مختلف
  • قوطی کلید فلزی و گلوانیزه

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  براس بوشن فلزی برنجی 16

  براس بوشن فلزی برنجی pg 16

  براس بوشن فلزی از جنس برنج ، سایز 16 یا 25 برقی ، pg 16،مناسب برای اتصال لوله برق گالوانیزه سایز 16 یا 25 به قوطی کلید و جعبه تقسیم فلزی،
  21000 تومان
  براس بوشن فلزی برنجی 21

  براس بوشن فلزی برنجی pg 21

  براس بوشن فلزی از جنس برنج ، سایز 21 یا 32 برقی ،pg 21،مناسب برای اتصال لوله برق گالوانیزه سایز 21 یا 32 به قوطی کلید و جعبه تقسیم فلزی،
  تماس برای قیمت
  لوله برق گالوانیزه فولادی سایز 21

  لوله برق گالوانیزه فولادی گرم سایز 21 (32)

  لوله برق گالوانیزه از جنس فولاد؛ نوع آبکاری گرم؛ قیمت بر اساس هر متر؛ جهت خرید برای پروژه تماس حاصل فرمائید؛
  35000 تومان
  لوله برق گالوانیزه فولادی گرم سایز 29

  لوله برق گالوانیزه فولادی گرم سایز 29 (40)

  لوله برق گالوانیزه از جنس فولاد؛ نوع آبکاری گرم؛ قیمت بر اساس هر متر؛ جهت خرید برای پروژه تماس حاصل فرمائید؛
  تماس برای قیمت
  فیلترها Close
  حداقل: 0 تومان حداکثر: 35000 تومان
  0 35000