جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  زانویی لوله برق و براس بوشن

  قیمت بوشن لوله برق و زانویی در انتهای صفحه

  فهرسط مطالب:

  1. بوشن پی وی سی بلند
  2. زانویی
  3. براس بوشن
  4. فریم هالوژن
  5. شناخت زانویی
  6. براس بوشن پلاستیکی و pvc
  7. ویژگی استفاده از براس بوشن
  8. بوشن pvc و فلزی

  قیمت براس بوشن لوله برق pvc ، پلاستیکی و زانویی پی وی سی pvc و برنجی (براز بوش) زیر فی بازار لاله زار تهران در انتهای صفحه نیز می باشد. این محصولات در سایزها و جنس های مختلف تولید می گردند. این دسته از کالای تاسیسات در ساختمان سازی در دو نوع فلزی و پلاستیکی به مشتریان ارائه می شود.

  بوشن لوله برق pvc

  بوشن لوله برق و زانویی

  زانو لوله برق بسته به سایز و جنس انواع لوله برق دارای مواردی همچون زانویی پی وی سی pvc، پلاستیکی و گالوانیزه نیز می باشد. این نوع از کالای تاسیسات برقی ساختمان جهت انتقال مسیر و زاویه دار نمودن لوله در کنج و کناره ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین موجب افزایش سرعت در برقکاری می شوند.

  زانویی لوله برق از سایز 13 یا 20 شروع شده و در جنس های پی وی سی pvc و پلاستیکی دارای انواع مختلفی همچون نمونه کوتاه، بلند و عصایی نیز می باشند. زاویه این کالا بطور معمول در 90 درجه تولید شده؛ اما در برخی موارد زاویه زانویی به سفارش مشتری کمتر از 90 درجه تولید می گردد.

  زانو لوله برق پی وی سی Pvc با قیمت

  شناخت زانویی لوله برق

  زانو لوله برق پی وی سی pvc و پلاستیکی با کیفیت بالا در سرعت و ارائه نظم کاری در تاسیسات برق ساختمانی و صنعتی امر بسزایی را ایفا می نماید. در تولید و نصب این نوع از کالاها برقی باید به نکات و مواردی که درادامه به آن اشاره خواهیم کرد توجه فرمائید.

  ابتدا باید بدانیم که بهترین نوع زانویی لوله برق تولید به روش قالبی و تزریق آن می باشد. نوع دیگر تولید این کالا به روش سنتی بوده که با برش لوله به سایزهای ریز و خم گرم دادن تولید می گیرد. نمونه قالبی به دلیل فاقد بودن از برامدگی در مسیر لوله موجب عبور هرچه بهتر سیم و کابل ساختمانی و صنعتی می گردد.

  براس بوشن لوله برق پلاستیکی و پی وی سی pvc

  براس بوش لوله برق جهت اتصال لوله به قوطی کلید پلاستیکی، جعبه تقسیم فلزی و پلاستیکی و جعبه مینیاتوری پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در دو نوع پلاستیکی و فلزی تولید شده که در نوع فلری دارای رزوه بوده و عموما از جنس فلز برنج تولید می گردد.

  براس بوشن لوله برق یا براز بوش با بهترین قیمت

  ویژگی استفاده از براس بوشن

  رعایت نظم و دقت به مواردی که در ایمنی تاسیسات برقی ساختمانی و صنعتی تاکید شده موضوع مهمی به حساب می آید. همچنین نصب زیر ساخت باید بگونه ای باشد تا در طول زمان هیچ گونه آسیبی به سیستم برقکشی نرساند. از اینرو باید از مخصولات با کیفیت و کاربردی در این مهم استفاده نمود.

  براس بوشن لوله برق در نوع پلاستیکی و پی وی سی pvc از جمله این محصولات تکمیل کننده به شمار می آیند. اتصال ایمن و با کیفیت میان لوله برق پی وی سی pvc یا فلزی گالوانیزه باقوطی کلید و پریز باعث حفظ هرچه بهتر لز سیم و کابل عبوری از درون آن شده است.

  بوشن لوله برق پی وی سی pvc و فلزی

  برای بوشن پلاستیکی جهت اتصال میان لوله برق و قوطی کلید و پریز برق مورد استفاده قرار گرفته، که نام دیگر آن براز نیز می باشد. این کالا در دو نوع کوتاه و بلند در جنس های پی وی سی pvc، پلاستیکی و گالوانیزه تولید می گردد. براس بوشن از سایز 13 (20) و 16 (25) ارائه می گردد.

  لوله برق فلزی خود دارای اتصالاتی بوده که از جنس خود تولید می گردند. بطور مثال بوشن لوله برق گالوانیزه که دارای رزوه بوده نیز تولید می گردد. همجنین براس بوشن از جنس برنجی مناسب برای اتصال لوله برق گالوانیزه به جعبه تقسیم نیز می باشد.

  تمامی اتصالات لوله برق گالوانیزه از جمله بوشن لوله برق آن دارای رزوه نیز می باشند. از این رو نوع نصب تمامی آنها بصورت پیچی صورت می پذیرد. این مهم برای اتصال ایمن و مکم نیز رعایت گشته تا امور تاسیساتی برقی در سازه ها را با یک نظم یکسان ایجاد نمایند.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  براس بوشن پلاستیکی یا براز با بهترین قیمت

  براس بوشن پلاستیکی لوله برق 16

  براس بوشن پلاستیکی،سایز 16 یا 25 برقی،جنس پلاستیک،رنگ زرد
  600 تومان
  براس بوشن فلزی برنجی

  براس بوشن فلزی برنجی pg 13

  براس بوشن فلزی از جنس برنج،سایز 13 یا 20 برقی،pg 13،مناسب برای اتصال لوله برق گالوانیزه سایز 13 یا 20 به قوطی کلید و جعبه تقسیم فلزی،
  12500 تومان
  براس بوشن فلزی برنجی 16

  براس بوشن فلزی برنجی pg 16

  براس بوشن فلزی از جنس برنج ، سایز 16 یا 25 برقی ، pg 16،مناسب برای اتصال لوله برق گالوانیزه سایز 16 یا 25 به قوطی کلید و جعبه تقسیم فلزی،
  21000 تومان
  براس بوشن فلزی برنجی 21

  براس بوشن فلزی برنجی pg 21

  براس بوشن فلزی از جنس برنج ، سایز 21 یا 32 برقی ،pg 21،مناسب برای اتصال لوله برق گالوانیزه سایز 21 یا 32 به قوطی کلید و جعبه تقسیم فلزی،
  تماس برای قیمت
  زانو برق پی وی سی 13 و 20 عصایی با بهترین قیمت

  زانو 13 (20) عصایی پی وی سی pvc مشکی

  زانویی پی وی سی pvc سایز 13 (20 یا 2)؛ مدل عصایی؛رنگ مشکی؛ مناسب برای لوله برق pvc خم سرد و خم گرم در سایز 13 و 2؛ تولید شده از مواد پی وی سی نسوز؛
  تماس برای قیمت
  زانو 13 کوتاه لوله پی وی سی

  زانو 13 کوتاه پی وی سی مشکی

  زانویی پی وی سی سایز 13 (20 یا 2) مدل کوتاه؛رنگ مشکی؛ مناسب برای لوله برق pvc خم سرد و خم گرم در سایز 13؛
  تماس برای قیمت
  زانو 16 عصایی پی وی سی ابی

  زانو 16 عصایی پی وی سی ابی

  زانویی پی وی سی pvc سایز 16 (25 یا 2.5)؛ مدل عصایی؛رنگ آبی روشن؛ مناسب برای لوله برق pvc خم سرد و خم گرم در سایز 16؛
  تماس برای قیمت
  زانو 16 عصایی لوله پی وی سی

  زانو 16 عصایی پی وی سی مشکی

  زانویی پی وی سی سایز 16 (25 یا 2.5) مدل عصایی؛رنگ مشکی
  تماس برای قیمت
  فیلترها Close
  حداقل: 0 تومان حداکثر: 21000 تومان
  0 21000
  • آبی
  • مشکی
  • زرد