جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  جعبه فیوز تابلو مینیاتوری

  جعبه فیوز یا تابلو فیوز مینیاتوری از آن دسته کالای برقی می باشد ، که در مجموعه اتصالات لوله های برق گنجانده شده است . و در مرحله نازک کاری سازه جهت ایجاد زیر ساخت تاسیسات برق مورد استفاده قرار می گیرد ؛ و بطور معمول در واحد ها و نقاط منتهی مصرف کننده برق نصب می گردند .

  وظیفه جعبه فیوز مینیاتوری در هر سازه محافظت و نگهداری از کلید های محافظ برق نیز می باشد ، که توسط یک ریل ( ریل مینیاتوری ) به بدنه تابلو فیوز متصل می گردند . سیم و کابل ها از طریق انشعابات کناری که از قبل تعبیه گردیده وارد قاب می شود و به کلید های متصل می گردند .

  اجزا تشکیل دهنده تابلو فیوز

  تابلو فیوز از دو قسمت درب و قاب جعبه فیوز تشکیل شده است که توسط پیچ به یکدیگر متصل می گردند . بطور کلی این نوع محصول در دو نوع روکار و توکار تولید می گردد ، که قیمت مدل روکار آن کمی بیشتر می باشد .

  قسمت قاب جعبه فیوز توکار که از جنس مواد پلاستیک می باشد ، در مرحله گچ کاری سازه درون دیوار قرار می گیرد ؛ و درب آن پس از قرار گرفتن فیوز بعد از گذشت زمان بر روی آن نصب می گردد . قاب جعبه فیوز روکار بر خلاف مدل توکار از مواد ای بی اس نیز می باشد .

  خرید جعبه فیوز با کیفیت امر بسیار حائز اهمیتی در ساختمان سازی به حساب می آید . به کرار دیده شده که پس از نصب قاب توکار ، درب آن نیز یا دچار آسیب می شود و یا مفقود می گردد . لذا جنس با کیفیت با توجه به محیط فرسایشی اصل اول خرید این نوع محصولات می باشد .

  قیمت جعبه فیوز مینیاتوری

  قیمت جعبه فیوز یا تابلو کلید های مینیاتوری با توجه به پارامترهای متعددی مشخص می گردند . به عنوان مثال تعداد کلید مینیاتوری که درون آن جای می گیرد ، خود یک عامل به حساب می آید که در واقع اصلی ترین نیز می باشد .
  همچنین ابعاد جعبه فیوز ، نوع توکار و روکار ، نوع خارجی و داخلی ، برند سازنده ، تجهیزات و امکانات درونی آن ( ریل مینیاتوری ، شمش ، پیچ و رول پلاک ، تراز ) و ... مواردی هستند که در تعیین قیمت این کالای برقی نقش بسزایی را ایفا می کنند .

  بهترین قیمت تابلو فیوز مینیاتوری را از کالای برق درخش میر واقع در لاله زار تهران استعلام فرمائید . فروش جعبه فیوز زیر فی بازار در ایران ادیسون با بهترین برند های استاندارد بازارهای داخلی و خارجی بصورت عمده و تک با ضمانت فروش محصولات .

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  قیمت جعبه فیوز 12 تایی ایرال

  جعبه فیوز 12 تایی ایرال

  جعبه فیوز , تابلو مینیاتوری 12 تایی ایرآل ( ایرال ) در دو مدل توکار و روکار,تعداد در کارتن 12 عدد جنس قاب پلاستیک فشرده مقاوم دارای درب طلقی دودی
  64600 تومان
  تابلو فیوز مینیاتور

  جعبه فیوز 12 تایی نلین

  جعبه فیوز ( تابلو مینیاتوری ) الکترو نلین , 12 فیوزه , توکار
  تماس برای قیمت
  قیمت جعبه فیوز ویکو 12 تایی viko فروش عمده

  جعبه فیوز 12 تایی ویکو viko

  جعبه فیوز ( تابلو فیوز مینیاتوری ) ویکو , 12 فیوزه , توکار و روکار , تولید کشور ترکیه تحت لیسانس شرکت پاناسونیک
  191900 تومان
  قیمت جعبه فیوز 16 تایی ویکو viko

  جعبه فیوز 16 تایی ویکو viko

  جعبه فیوز ( تابلو مینیاتوری ) ویکو , 16 فیوزه , توکار و روکار , تولید شده در کشور ترکیه تجت لیسانس شرکت پاناسونیک
  283000 تومان
  قیمت جعبه فیوز 18 تایی ویکو viko

  جعبه فیوز 18 تایی ویکو viko

  جعبه فیوز ( تابلو مینیاتوری ) ویکو , 18 فیوزه , توکار و روکار , تولید شده در کشور ترکیه
  329500 تومان
  قیمت جعبه فیوز 24 تایی ایرال

  جعبه فیوز 24 تایی ایرال

  جعبه فیوز , تابلو مینیاتوری 24 تایی ایرآل ( ایراال ) در دو مدل توکار و روکار, تعداد در کارتن 6 عدد جنس قاب پلاستیک فشرده مقاوم دارای درب طلقی دودی
  129500 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 0 تومان حداکثر: 517000 تومان
  0 517000