جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  لوله برق یزد پولیکا

  لیست قیمت لوله برق یزد پولیکا در انتهای صفحه

  لیست قیمت لوله برق یزد پولیکا ارزان و دست اول را از کالای برق ایران ادیسون دریافت نمائید. یزد پلیکا ارائه دهنده محصولات پلیمری با کیفیت و کم نظیر در بخش تاسیسات برقی ساختمان یز می باشد. همچنین بکار گیری متریال درجه 1 و استفاده از سبک تولید بالا بر این مهم می افزاید.

  شرکت یزد پولیکا به عنوان اولین تولید کنندگان لوله خم سرد استاندارد و خم گرم پی وی سی Pvc و یو پی وی سی upvc نسوز در ایران شناخته شده است. و در کنار محصولات فاضلابی خود جایگاه ویژه ای را به نمونه های برقی حود اختصاص می دهد. ویژگی اصلی این نوع از محصولات خاصیت uv آن نیز می باشد.

  لوله برق یزد پولیکا خم سرد نسوز مدل سوپر فلکس

  لوله برق یزد پولیکا نسوز خم سرد

  جهت فراهم ساختن زیر ساخت تاسیسات برق ساختمان و صنعتی، نیاز به محصولاتی بوده که بصورت توکار و زیرگچ نصب می گردند. لوله برق یزد پلیکا که از ماده اولیه پی وی سی pvc تولید شده، و یکی از محصولات ممتاز و ویژه این کارخانه به حساب می آید.

  لوله نسوز یزد با پوشش تمامی سایزهای استاندارد بازار، طبق دستور العمل های جهانی عمل می نماید. بدیهی است که این نوع از کالاها مقاومت بالای در برابر حرارت داشته و مقابل آتش سوزی شعله ورد نمی شود. از این رو لوله برق خم سرد یزد پولیکا را یو پی وی سی upvc نسوز می نامیم.

  لوله برق یزد پولیکا و لوله نسوز یزد

  ویژگی محصولات این کارخانه

  لوله برق یزد پولیکا به دلیل استفاده از مواد پی وی سی pvc و upvc در تولید خود دارای خاصیت ضد حریق نیز می باشد. این کارخانه کلیه محصولات خود را از فرآیند اکستروژن پی وی سی pvc تولید کرده و با تبدیل آن به یو پی وی سی upvc لوله خم سرد را تولید می نماید.

  همچنین رنگ بندی محصولات کارخانه یزد پولیکا ویژگی تفکیک انواع کابل های برق و سیم در دسته سیستم شبکه، سیستم تصویر، سیستم اطفا حریق و برق را دارا می باشد. این مهم باعث افزایش کیفیت در تاسیسات برقی ساختمان می شود. از اینرو محصولات این شرکت در مقایسه با سایر نمونه های دیگر متفاوت گشته است.

  لیست قیمت لوله برق یزد پولیکا

  قیمت لوله برقی تاسیساتی و اتصالات آن به مواردی بستگی دارد که تعیین کننده فی آن نیز می باشند. وزن کالا، نوع رنگ، میزان خرید، سایز و برند تولید کننده از جمله این موارد بحساب می آیند. لذا برند یزد پولیکا با سابقه طولانی و کیفیت محصولات خود قیمت متفاوت نسبت به سایر تولید کنندگان دارد.

  جهت کسب بهترین لیست قیمت لوله برق یزد پولیکا در نمونه خم سرد با کالای برق درخش میر دارنده سایت ایران ادیسون همراه باشید. کالای برق درخش میر فروش انواع لوله و اتصالات برق نسوز و پلاستیکی را زیر فی بازار لاله زار تهران بصورت عمده و تک عهده دار است.

  اتصالان لوله برق یزد پولیکا (پلیکا)

  یکی از ویژگی های اصلی که لوله برق یزد پولیکا (پلیکا) داشته، تولیدات اتصالات آن بصورت عمده توسط این برند نیز می باشد. نکته قابل توجهی که باید به آن اشاره نمود؛ تولید اتصالات این کارخانه بصورت تزریق قالبی نیز می باشد. این مهم موجب افزایش کیفیت و مقاومت آن می گردد.

  تولیدات کارخانه یزد پولیکا ( پلیکا ) در نمونه اتصالات آن شامل: انواع زانویی (عصایی، کوتاه، دوردار) انواع بوشن (کوتاه و بلند) در تمامی سایزهای استاندارد بازار داخلی و جهانی نیز می باشد. این اتصالات که به آن اشاره نمودیم همانند لوله های این کارخانه دارای رنگ بندی می باشد.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  قیمت خرید لوله خم سرد 21 یزد پلیکا

  لوله برق خم سرد یزد پولیکا سایز 21 ( 32 و 3 )

  لوله برق خم سرد رنگی برند وینو پلاستیک ؛ جهت خرید برای پروژه می توانید تماس بگیرید ؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری ؛ دارای رنگ بندی سفید فیلی قزمز زرد ؛ دارنده گواهی استاندارد ملی ایران ؛
  160000 تومان
  قیمت خرید لوله خم سرد 40 یزد پلیکا

  لوله برق خم سرد یزد پولیکا سایز 29 ( 40 و 4 )

  لوله برق خم سرد رنگی برند وینو پلاستیک ؛ جهت خرید برای پروژه می توانید تماس بگیرید ؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری ؛ دارای رنگ بندی سفید فیلی قزمز زرد ؛ دارنده گواهی استاندارد ملی ایران ؛
  تماس برای قیمت
  فیلترها Close
  حداقل: 0 تومان حداکثر: 160000 تومان
  0 160000