برند

لوله برق یزد پولیکا

لیست قیمت لوله برق یزد پولیکا

لیست قیمت لوله برق یزد پولیکا ارزان و دست اول را از کالای برق ایران ادیسون دریافت نمائید. لوله خم سرد upvc یزد پلیکا محصولی با کیفیت و کم نظیر در بخش تاسیسات برقی ساختمان نیز می باشد. همچنین بکار گیری متریال درجه 1 و استفاده از سبک تولید بالا بر این مهم می افزاید.

شرکت یزد پولیکا به عنوان اولین تولید کنندگان لوله خم سرد و خم گرم پی وی سی Pvc و یو پی وی سی upvc نسوز در ایران شناخته شده است. و در کنار محصولات فاضلابی خود جایگاه ویژه ای را به نمونه های برقی حود اختصاص می دهد. ویژگی اصلی این نوع از محصولات خاصیت uv آن نیز می باشد.

 

لوله برق یزد پولیکا نسوز خم سرد

جهت فراهم ساختن زیر ساخت تاسیسات برق ساختمان و صنعتی، نیاز به محصولاتی بوده که بصورت توکار و زیرگچ نصب می گردند. لوله برق یزد پلیکا که از ماده اولیه پی وی سی pvc تولید شده، و یکی از محصولات ممتاز و ویژه این کارخانه به حساب می آید.

لوله نسوز یزد با پوشش تمامی سایزهای استاندارد بازار، طبق دستور العمل های جهانی عمل می نماید. بدیهی است که این نوع از کالاها مقاومت بالای در برابر حرارت داشته و مقابل آتش سوزی شعله ورد نمی شود. از این رو لوله برق خم سرد یزد پولیکا را یو پی وی سی upvc نسوز می نامیم.

 

ویژگی محصولات این کارخانه

لوله برق یزد پولیکا به دلیل استفاده از مواد pvc و upvc در تولید خود دارای خاصیت ضد حریق نیز می باشد. این کارخانه کلیه محصولات خود را از فرآیند اکستروژن پی وی سی pvc تولید کرده و با تبدیل آن به یو پی وی سی upvc لوله خم سرد را تولید می نماید.

همچنین رنگ بندی محصولات کارخانه یزد پولیکا ویژگی تفکیک انواع کابل های برق و سیم در دسته سیستم شبکه، سیستم تصویر، سیستم اطفا حریق و برق را دارا می باشد. این مهم باعث افزایش کیفیت در تاسیسات برقی ساختمان می شود. از اینرو محصولات این شرکت در مقایسه با سایر نمونه های دیگر متفاوت گشته است.

لیست قیمت لوله برق یزد پولیکا

قیمت لوله برق پی وی سی و اتصالات آن به مواردی بستگی دارد که تعیین کننده فی آن نیز می باشند. وزن کالا، نوع رنگ، میزان خرید، سایز و برند تولید کننده از جمله این موارد بحساب می آیند. لذا برند یزد پولیکا با سابقه طولانی و کیفیت محصولات خود قیمت متفاوت نسبت به سایر تولید کنندگان دارد.

جهت کسب بهترین لیست قیمت لوله برق یزد پولیکا در نمونه خم سرد با کالای برق درخش میر دارنده سایت ایران ادیسون همراه باشید. کالای برق درخش میر فروش انواع لوله و اتصالات برق نسوز و پلاستیکی را زیر فی بازار لاله زار تهران بصورت عمده و تک عهده دار است.

اتصالان لوله برق یزد پولیکا (پلیکا)

یکی از ویژگی های اصلی که لوله برق یزد پولیکا داشته، تولیدات اتصالات آن بصورت عمده توسط این برند نیز می باشد. نکته قابل توجهی که باید به آن اشاره نمود؛ تولید اتصالات این کارخانه بصورت تزریق قالبی نیز می باشد. این مهم موجب افزایش کیفیت و مقاومت آن می گردد.

تولیدات کارخانه یزد پولیکا (پلیکا) در نمونه اتصالات آن شامل: زانو لوله برق (عصایی، کوتاه، دوردار) انواع بوشن (کوتاه و بلند) در تمامی سایزهای استاندارد بازار داخلی و جهانی نیز می باشد. این اتصالات که به آن اشاره نمودیم همانند لوله های این کارخانه دارای رنگ بندی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .