قیمت لوله خم سرد برق سمنان upvc با ویژگی رنگی و نسوز (رنگ بندی) و بهترین خرید دست اول را زیر فی بازار لاله زار تهران ارائه می دهیم. فروش کلیه لوله برق و اتصالات آن با نشان استاندارد ایران و استاندارد بین المللی. فروش لوله برق pvc پی وی سی در قطب سمنان، کرج و تهران امکان پذیر است.

لوله خم سرد برق و لوله خم گرم

لوله برق خم سرد نسوز سمنان و کرج با ویژگی رنگی و قیمت بالاتر از نمونه خم گرم، از آن نوع کالای برق ساختمان می باشد. که در دسته لوله برق و اتصالات پی وی سی pvc قرار دارد. و باعث فراهم ساختن معبر و کانال جهت انتقال انواع سیم و کابل در تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد.

برای تولید این لوله خم سرد برق از مواد یو پی وی سی upvc استفاده شده که از جنس بسیار مقاومی برخوردار است. و سیم و کابل لاله زار را از هرگونه فرسایش محیطی همچون رطوبت هوا، نور خورشید، خوردگی، اسیدها و آسیب توسط فشار مواد یا مصالح درونی محافظت می کند.

همچنین جنس پی وی سی pvc اکستروید شده در آن که طی فرآیند و فرمولاسیون خاص در سیلندر اکسترودر تبدیل به ماده یو پی وی سی upvc شده است. همچنین باعث جلوگیری از هرگونه اشتعال ناشی از حرارت تولید شده توسط سیم و کابل و آتش سوزی احتمالی نیز می شود!

قیمت لوله خم سرد نسوز ساختمان

لوله برق خم سرد upvc

اگر از قیمت لوله خم سرد برق نسوز در مقایسه با خم گرم سمنان صرف نظر کنیم، ویژگی ممتاز آن برقکاران را ترغیب به استفاده آن می کنند. ویژگی مهم آن بوده که بر خلاف نوع خم گرم نیازی به حرارت در نقطه مدنظر ندارد. و با یک فنر زاویه دار گشته، که سرعت در برقکاری را بالا می برد.

همچنین از آنجا که به راحتی خم خورده دیگر نیاز به استفاده چندانی از زانویی، بوشن و سایر اتصالات نمی باشد. و در برخی موارد که پروژه ای بزرگ و انبوه ساز در دست باشد، صرف اقتصادی بهتری به همراه داشته است. اینگونه که به دلیل خم خوردن ساده و آسان استفاده از زانو و بوشن لوله برق کاهش محسوسی دارد.

به دلیل خم سریع در این نوع لوله برق یو پی وی سی upvc شاهد افزایش سرعت در فراهم ساختن زیر ساخت برق ساختمان و تمامی سازه ها هستیم. این مهم برای اتمام به موقع در تکمیل ساخت ساختمان امر مهمی بحساب می آید. همچنین کیفیت در نصب را در برابر نمونه خم گرم مشاهده خواهیم کرد.

قیمت لوله خم گرم برق

امروزه رقابت بر سر قیمت و افزایش بازده سود در ساخت و ساز ساختمان امری مهم و حائز اهمیت قلمداد می گردد. یکی از مواردی که بر این مهم می افزاید استفاده از مصالح ارزان در عین حفظ ایمنی و استاندارد می باشد. لوله خم گرم نیز از این معقوله مثتثنی نبوده که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

قیمت لوله خم گرم برق در مقایسه با لوله خم سرد برق به مراتب کمتر است. دلیل این امر نوع تولید و بکار گیری از مواد پلیمری کمتر در تولید خود نیز می باشد. همچنینئفاصله قیمتی لوله خم گرم در تعداد بالا و پروژه ها بسیار مشهود است.

با این حال سرعت عمل در اجرای پروژه ساختمان سازی در برخی موارد بر سود دهی ارجه است. پس در این مواقع بهترین حالت استفاده از لوله برق upvc خم سرد بوده که بدون نیاز حرارت خم و نصب می گردد.

اتصالات لوله برق خم سرد رنگی upvc

اتصالات لوله برق پی وی سی pvc و یو پی وی سی upvc نسوز جهت زاویه دار نمودن و اتصال دو شاخه از لوله نیز مورد استفاده قرار می گیرند. ایران ادیسون در برند کارخانه وینو پلاستیک و یزد پولیکا اتصالات را از خود این برندها ارائه داده؛ که بصورت تزریق قالبی تولید می گردند.

در سیستم لوله کشی اتصالات را در دو دسته اصلی تقسیم می نمائیم. نوع اول اتصال میان دو لوله بوده، که از بوشن و انواع زانویی استفاده می شود. سایز بوشن و زانویی در 13 (20)، 16 (25)، 21 (32) و 29 (40) تعریف شده که با توجه به سایز لوله برق خم سرد انتخاب می گردد.

نوع بعدی اتصال لوله با سایر قطعات بوده که اتصالات مخصوص خود را دارد. از جمله این اتصالات شامل: براس بوشن، قوطی برق کلید و پریز، تابلو فیوز مینیاتوری ، جعبه تقسیم (پلاستیکی،گالوانیزه) و گلند نیز می باشد. این قطعات محل انتهایی پوشش سیم و کابل و سیستم اتصال سیم و کابل به هدف است.

اتصالات لوله برق نسوز استاندارد خم سرد و خم گرم شامل زانو عصایی و کوتاه، بوشن بلند و کوتاه و ... نیز می باشند. همچنین این نوع اتصالات در برندهای وینو پلاستیک و یزد پولیکا با تزریق تولید می گردند. برخلاف سایر زانوها که به روش سنتی خم می خورد و کیفیت آن پایین بوده و برقکاران را با مشکل روبرو می کنند.

زانو عصایی یا کوتاه جهت تغییر مسیر و زاویه دار نموده در لوله خم سرد برق مورد استفاده قرار می گیرد. بوشن که از مواد پی وی سی pvc نسوز سمنان تولید شده جهت اتصال میان دو لوله کاربرد دارد. براس بوشن (براز) جهت اتصال به قوطی کلید و پریز نیز استفاده می شود.

یکی از ویژگی های اصلی زانویی و سایر نمونه  اتصالات و شرکت وینو پلاستیک، رنگی بودن (رنگ بندی) و استحکام بالای آن می باشد. این رنگ بندی با توجه به لوله خم سرد رنگی خود انتخاب شده؛ و باعث ارائه کاریتمیز و منظم در سیستم تاسیسات برق ساختمانی و صنعتی نیز می گردد.

قیمت لوله برق وینو پلاستیک

قیمت لوله خم سرد سمنان

قیمت لوله خم سرد سمنان upvc در مقایسه با دیگر نمونه های موجود در بازار همچون لوله برق پلی آمید و پی وی سی کمی بیشتر می باشد. این فاصله قیمتی از آن جهت بوده که متریال و تکنولوژی آن متفاوت تر است و استفاده از تحریک کننده هایی چون استابلایزر و دیگر روان کننده ها خود بر این موضوع دلالت دارد.

بطور معمول وزن بهترین قیمت لوله برق خم سرد سمنان از 800 گرم در هر شاخه شش متری با سایز 13 یا 20 برقی شروع می گردد. و با افزایش آن قیمت هم به مراتب بالاتر خواهد رفت. عامل بعدی برند تولید کننده نیز بوده، که بسته به میزان فروش و جایگاهش در بازار می تواند قیمتی بیشتر به مشتریان خود ارائه دهد.

قبل از خرید و کسب قیمت لوله برق نسوز خم سرد باید به این نکته توجه کرد که به خودیه خود کالای استانداردی به حساب می آید. از این رو فرآیند تولیدات و فرمولاسیون آن خارج از محدوده استانداردی و پروتکل های قید شده عمل کند. این مهم باعث شده تا این محصول در وندور ادا برق توانیر قرار بگیرد.

اکثر برندهای تولید کننده قیمت لوله خم سرد سمنان برق یو پی وی سی upvc به راحتی توان کسب گواهی استاندارد ملی ایران و دیگر گواهی نامه های بین و المللی را به خود اختصاص داده اند. تمامی سیستم تولید مواد اولیه موجب افزایش ایمنی در این نوع لوله گشته است.

لوله برق خم سرد وینو پلاستیک

نکته: استفاده از اتصالات لوله pvc با کیفیت و ممتاز برای ایجاد معبر خود امری حائز اهمیت در ایمنی می باشد. با اینکه بسیاری از برقکاران به آن توجه کافی ندارند. پیشنهاد شده که نوع اتصالات همچون زانو و بوشن از جنس لوله خم سرد مصرفی انتخاب گردد تا شاهد کیفت در تاسیسات سازه باشیم.

بهترین قیمت لوله خم سرد سمنان و کرج با بهترین برندهای استاندارد بازار لاله زار جنوبی تهران را از کالای برق درخش میر صاحب امتیاز سایت ایران ادیسون استعلام بگیرید. فروش انواع لوله و اتصالات پی وی سی pvc و یو پی وی سی upvc زیر فی بازار تهران بصورت عمده.

تفاوت لوله خم سرد و لوله خم گرم چیست؟

بطور کلی کاربرد لوله خم سرد برق با نوع خم گرم از نظر بیسیک و نوع نصب یکسان است. و هر دو جهت انتقال خطوط سیم و کابل در تاسیسات سازه نصب می گردند. (در مصارف فاضلابی تنها لوله استفاده شده زیرا دارای آلایندگی شیمیایی می باشد). اما تفاوت میان این دو در نحوه تولید، نحوه اجرا و نصب نیز می باشد.

تفاوت لوله خم سرد و خم گرم چیست؟ لوله برق خم گرم تولید شده از مواد پلیمری و نسوز پی وی سی pvc می باشد. در حالی که لوله خم سرد توسط فرمولاسیون ماده اولیه پی وی سی pvc طی فرآیند اکستروژن تبدلی یه یو پی وی سی upvc شده، تولید می گردد.

بهترین لوله خم سرد برق با استفاده از مواد استابلایزر و کاهنده پی وی سی pvc مقاومت بالای نسبت به نوع خم گرم دارد. استحکام آن در برابر دمای 70 و منفی 50 درجه سانتیگراد بیشتر می باشد. همچنین در برابر نور خورشید، رطوبت هوا، حرارت ناشی از سیم و کابل، اشتعال و خوردگی به مراتب بهتر عمل می کند.

نکته ای که باید بر تفاوت نوع لوله خم سرد سمنان و خم گرم دقت نمود آن بوده که در نوع خم گرم لوله شکننده تر می باشد. و هنگام ساخت سازه در محیط کارگاهی آسیب زیادی متحمل می شود. از نظر پسماند، نمونه سرد مناسبتر برای محیط زیست می باشد. و طول عمر بالای آن کیفیت تاسیسات را در طی گذشت زمان ضمانت می کند.

لوله برق خم سرد نسبت به نوع گرم از وزن کمتری برخوردار است. همچنین انعطاف پذیری آن کمتر بوده، که جهت ارسال این محصول گزینه مناسبی به حساب می آید. سایز 13 یا 20 این محصول را بطور معمول با وزن 800 گرم تولید می کنند. در حالی که نوع گرم در وزن 800 گرم بسیار شکننده و آسیب پذیر می باشد.

تفاوت اصلی میان لوله خم سرد بیرجند و لوله برق خم گرم در نام آنها پیدا می باشد. در مدل گرم برقکاران در نقطه ای که قسط زاویه دار نمودن آن را دارد، حرارت غیر مستقیم ایجاد کند. تا فرآیند زاویه دا نمودن شکل بگیرد. که این امر خود کاری به مراتب فرسایشی و زمان بر است.

درحالی که لوله خم سرد مهراس توسط یک فنر خم کن لوله استاندارد بدون نیاز به حرارت زاویه دار نمود. همچنین سرعت عمل برقکار را در برق کشی و سیستم تاسیسات برقی و صنعتی را بسیار بالا می برد. این مهم از نظر اقتصادی و سود دهی خود امر مهمی به شمار می آید.

ارائه لوله برق خم سرد سمنان و کرج

کالای برق ایران ادیسون عهده دار فروش لوله خم سرد سمنان و لوله خم گرم سمنان و کرج رنگی بصورت عمده نیز می باشد. این واحد صنفی با نام فروشگاهی کالای برق درخش میر، محصولات خود را با سه انبار در تهران ارائه می دهد. و برای همکاری با کلیه پروژه ها و انبوه سازان حقیقی و حقوقی آمادگی دارد.

انبار اصلی ایران ادیسون در شهر تهران، میدان امام خمینی، ابتدای خیابان فردوسی، نبش پست گاز منطقه قرار دارد، که فروش عمده را در سطح استان تهران پوشش کامل می دهد. وسعت این انبار معادل 650 متر مربع است. همچنین توان دپو 400 هزار شاخه لوله برق و اتصالات آن را دارا می باشد.

انبار شماره دو ایران ادیسون که کلیه کالاها را بصورت انبوه دپو نموده؛ وظیفه تامین کالای برون شهری و سایر استان های کشور را بر دوش دارد. این انبار در تهران، بزرگراه آزادگان، ابتدای جاده ساوه، نرسیده به عوارضی اول، به سمت تهران ورودی منطقه فیروز بهرام نیز می باشد.

انبار شمار سه ایران ادیسون واقع در لاله زار جنوبی پاساژ ادیسون طبقه زیر همکف نیز می باشد. همچنین کلیه اتصالات لوله و خورده بار جهت ارسال به باربری و موارد درون شهری مورد استفاده قرار می گیرد. کلیه محصولات این انبار در حد انتقال با پیک موتور صورت می پذیرد.

تمامی انبارها جهت سرعت در ارسال کالا به مشتریان گرامی بوده است. زیرا رضایت شما اصلی بر اعتبار و عزت ما نیز می باشد. همچنین برای جلوگیری از هرگونه آسیب دیدگی به لوله برق خم سرد، نیاز به فضای بیشتر جهت نگهداری هرچه بهتر آن احساس می گردد. مسقف بودن این انبارها خود نکته مهمی می باشد.

نکات مهم هنگام خرید و استفاده از لوله خم سرد:

در هنگام خرید لوله خم سرد برق باید دقت نمود که این کالا 6 متری از سلامت کافی برخوردار باشد. همچنین نشان استاندارد و کد 10 رقمی که بر روی آن هک شده را باید استعلام گرفت تا از اصل بود و اعتبار برند تولید کننده آن اطمینان حاصل کنیم.

 • بهترین حالت برای زاویه دار نموده لوله خم سرد سمنان استفاده از فنر استاندارد بوده، تا لوله دچار چروکیدگی و برامدگی نشود. و در سیمکشی توسط فنر مشکلی در روند کار ایجاد نگردد؛
 • فنر لوله خم کن در دو نوع کوتاه و بلند به مشتریان ارائه می گردد. جهت افزایش کیفیت، بهتر است در خم و زاویه دار نمودن از فنر بلند استفاده شود؛
 • جهت نظم در تاسیسات برق، پیشنهاد شده تا از لوله خم سرد رنگی استفاده شود. تا موارد سیمکشی با اصول و نظم هرچه بیشتر صورت گیرد و اشتباهات را به حداقل رساند؛
 • به هنگام خرید لوله خم سرد حتما به نشان استاندارد ملی ایران و کد استاندارد دقت فرمائید. و این شماره را توسط سامانه پیامکی ۷۳۶۷۶۶۸۹۶۶ متعلق به اداره استاندارد استعلام بگیرید؛
 • بهترین لوله خم سرد گلپایگان در مرحله اول، رنگ روشن آن است تا به مشتریان اثبات شود که هیچگونه مواد ضایعات در تولید آن استفاده نگردیده است. عامل بعدی آن است که این کالای برق را تحت فشار قرار دهید، در این صورت نباید دچار خوردگی بشود؛
 • در خرید این کالای برقی، قیمت لوله برق خم سرد را فدای کیفیت نکنید و وزن استاندارد را تهیه نمائید؛

لوله برق رنگی

لوله خم سرد رنگی در واقع همان لوله برقی بوده که با رنگ بندی به فروش می رسد. فروشگاه ایران ادیسون محصولات رنگی خود را با دو برند وینو پلاستیک و یزد پولیکا به مشتریان خود ارائه می دهد. این دو برند از نام های آشنا در حوزه تاسیسات برقی نیز بحساب می آید. (در یزد پولیکا با تیراژ بالا)

لوله برق رنگی در دو نوع خم گرم و سرد، برای نظم و افزایش سرعت برقکار مورد استفاده قرار می گیرد. به این صورت که می توان هر رنگ را به یک نوع سیم یا کابل اختصاص داد. و یا هر رنگ سیم یا کابل را با رنگ لوله هماهنگ نمود.

قیمت لوله برق وینو پلاستیک

بطور مثال: در ساخت یک بیمارستان برای سیستم اطفا حریق از رنگ قرمز، برای سیستم ارتینگ از رنگ زرد، برای سیستم شبکه و تصویر از رنگ آبی و ... استفاده می شود. رنگ لوله خم سرد برق توسط برقکار مشخص می گردد. این رنگ بندی موجب افزایش نظم و کیفیت در سیستم برقی می شود.

لوله خم سرد سمنان

صنعت پلیمر سمنان به عنوان نامی آشنا و واژه ای اصیل درتولید قیمت لوله نسوز خم سرد upvc می باشد. بسیاری از برندهای مطرح بازار از کلمه سمنان به عنوان پیشوند یا پسوند نام محصول تجاری خود استفاده می کنند. و اینگونه اعتباری را به کالای خود اختصاص می دهند.

ایران ادیسون در فروش لوله برق خم سرد سمنان و نوع خم گرم، برند سپانو پلیمر با نشان سازند پلیمر سمنان نیز پیشتاز بوده؛ که از کیفیت بالایی برخوردار است. سپانو پلیمر سمنان در شهرک صنعتی سمنان واقع شده، که از برندهای قدیمی این شاخه صنعتی پلیمری به حساب می آید.

شرکت سازند پلیمر سمنان با برند سپانو پلیمر سمنان لوله خم سرد پی وی سی pvc و یو پی وی سی upvc برق خود را در دو نوع لوله خم سرد سمنان و خم گرم تولید می نماید. این واحد تولیدی با بیش از 2 دهه فعالیت دارای نامی آشنا در صنعت تاسیسات  برق و فاضلاب ساختمانی و صنعتی به حساب می آید.

لوله خم سرد سمنان با برند سپانو پلیمر سمنان توسط واحد فروش آن بنام کالای برق درخش میر در ایران توزیع می گردد. این برند قدیمی کیفیت و استانداردهای ملی و بین المللی خود را به پاس تجارب در حوزه پلیمری و سایر صنعتگران آن در سمنان کسب کرده است.

استان سمنان با توجه به آنکه قطب پی وی سی pvc را به خود اختصاص داده، تولید کننده های بنامی در در بخش انواع لوله خم سرد سمنان و پی وی سی pvc شامل می گردد. حال آنکه این مهم در بخش لوله خم سرد برق و گرم که به مصارف برقی اختصاص داده شده جایگاه ویژه ای دارد.

ایران ادیسون (iranedison)

سایت ایران ادیسون کلیه محصولات خود، بلاخص قیمت لوله خم سرد برق خود را بطور روزانه قیمت گذاری می نماید. لذا جهت کسب بهترین قیمت و خرید مناسب، استعلام خود را بصورت روزانه از سایت ما کسب نمائید. تا در روند فروش با هیچگونه مشکلی روبه رو نشویم.

قیمت لوله خم سرد بر اساس قیمت روز ماده اولیه پی وی سی Pvc مشخص می گردد. فی مواد پی وی سی pvc در بورس ایران مشخص شده و رابطه مستقیمی با صنعت نفت و پتروشیمی نیز دارد. لذل نوسانات در این حوضه بسیار بالا می باشد.

نکات مهم جهت استفاده هرچه بهتر برای لوله pvc:

 • برقکار و کارفرما باید از لوله برق پی وی سی استاندارد استفاده نماید و شماره درج شده بر روی آن را از سامانه پیامکی اداره استاندارد استعلام بگیرد؛
 • بهترین حالت برای نصب لوله برق pvc آن است که بتوان از کمترین زانو و پیچ خوردگی استفاده نمود که این مهم هنر برقکاربه حساب می آید؛
 • به هنگام نصب لوله برق upvc و pvc باید کمترین و کوتاه ترین مسیر را انتخاب نمود که خود مزیت های اقتصادی بسیاری را دارد؛
 • انتخاب سایز و قطر لوله امر بسیار مهمی می باشد و باید به اندازه کافی جای برای سیم و کابل داشته باشد و توسط فنر بدون فشار زیاد حمل گردند؛
 • فشردگی سیم و کابل درون لوله برق pvc خود از نظر ایمنی بسیار مهم است زیرا می تواند حرارت زیادی تولید کند و منجرب به حریق گردد؛
 • بلافاصله پس از نصب لوله برق پی وی سی باید دو سر آن توسط درب پوش بسته شود تا هیچ چیز اضافه به درون آن وارد نگردد؛
 • استفاده بجا از بست برای نگهداری لوله برق پی وی سی pvc نکته حائز اهمیتی می باشد؛

پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان

یکی دیگر از محصولاتی که سایت ایران ادیسون وابسته به کالای برق درخش میر فروش آن را عهده دار است. لوله خم سرد سمنان (پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان) نیز می باشد. این برند از جمله محصولات پی وی سی pvc و upvc قدیمی در بخش لوله های برقی نیز است.

تمامی محصولات لوله برق پی وی سی پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان، دارای استاندارد داخلی و بین المللی است. همچنین این مارک کلیه سایزهای موجود طبق پروتکل های جهانی را پوشش می دهد. وزن سایز 13 (20) این نوع لوله معادل با 900 گرم نیز می باشد.

پلیمر سازان ستاره نسوز سمنان محصولات تولیدی خود را در دو نوع لوله خم سرد سمنان و لوله خم گرم سمنان عرضه می نماید. رنگ این کالا مشکی بوده و بر روی هر شاخه شش متری آن، یک برگ هولوگرام درج شده است. همچنین این محصول در بسته های 20 عددی داخل کاور پلاستیکی ارائه می گردد.

ماده اولیه لوله برق خم سرد چیست؟

پلی‌وینیل کلراید (Polyvinyl chloride) یا پی‌وی‌سی (PVC) نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است. در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی است. به‌طور عمومی بیشتر از ۵۰٪ از پی وی سی ساخت بشر در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود.

 

زیرا پی وی سی ارزان بوده و به سادگی سر هم‌بندی می‌شود. در سالهای اخیر پی وی سی جایگزین مواد ساختمان‌سازی سنتی نظیر چوب، سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده‌است. با وجود ظهور یک ماده ایدئال در ساختمان‌سازی همچنان نگرانی در رابطه با هزینه پی وی سی برای محیط زیست و سلامتی انسان وجود دارد.

موارد استفاده فراوانی برای پی وی سی شامل: وینیل سایدینگ، علامت مغناطیسی کارت‌ها، برش عمودی پنجره‌ها، صفحات گرامافون، لوله، لوله‌کشی، کانال و لوازم نصب کردنی، کیف‌های ارزان قیمت، پنجره‌های تاریک و در شکل نرم آن برای لباس، اثاثه یا لوازم داخلی نظیر پوسته کابل‌ الکتریکی، توپ‌ بازی سبک‌وزن وجود دارد.

اطلاعات بیشتر

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من
برای دریافت کد تخفیف 20% ثبت نام نمائید.
ویژه