جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  فنر خم کن لوله برق

  فنر خم کن لوله برق جهت استفاده در خم و زاویه دار نمودن انواع لوله های پی وی سی upvc، لوله برق گالوانیزه یا فلزی و لوله برقی پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. و انتخاب جنس کوتاه یا بلند با کیفیت و استاندارد آن امر حائز اهمیتی شمرده خواهد شد. این محصول از جنس فلز با آبکاری و مقاوم تولید شده.

  فنر خم کن لوله برق

  کیفیت مناسب فنر خم کن لوله پی وی سی استاندارد باعث خم خوردگی هرچه بهتر در لوله نیز می گردد. و از مشکلاتی همچون چروک شدن لوله و پارگی در نقطه خم نیز جلو گیری می کند. این کالای برقی که ابزار پر استفاده ای برای برقکاران بوده، در دو نوع کوتاه و بلند تولید و به مشتریان عرضه می گردد.

  فنر خم کن لوله برق

  قیمت فنر خم لوله برق

  قیمت فنر خم لوله برق با توجه به کوتاه یا بلندی، وزن و سایز فنر، کیفیت آلیاژ و آبکاری آن تعیین می شود. برای تهیه و خرید این نوع محصول برقی لازم است جنس با کیفیت آن را تهیه کنید. زیرا ابزاری پر کاربرد و پر مصرف در تاسیسات برق ساختمان برای برقکاران به حساب می آید.

  بهترین قیمت فنر خم کن لوله برق را از فروشگاه آنلاین ایران ادیسون و کالای برق درخش میر واقع در لاله زار جنوبی بخواهید. فروش انواع لوله وینو پلاستیک خم سرد و گرم به همراه فنر خم آن زیر قیمت کالای برق لاله زار تهران بصورت عمده و تک. ارسال به کلیه نقاط کشور در سریع ترین زمان ممکن.

  روش خم کردن لوله های برق pvc پی وی سی به مراتب ساده می باشد. ابتدا باید دو نمونه لوله را شرح دهیم تا روش خم آن را بازگو نمائیم. دو نمونه لوله upvc خم سرد و لوله pvc خم گرم، هر کدام روش خم خوردن جدایی نیز دارد. که این نوع موارد نیز در نام آنها مشخص است.

  فنر لوله خم سرد برق

  فنر لوله خم سرد و گرم

  فنر لوله خم سرد برقی تفاوتی با نمونه فنر لوله برق خم گرم نیز ندارد. تنها تفاوت میان لوله خم سرد و خم گرم ییشدر در نوع زاویه دار نمودن آنها به دو روش نیز می باشد. در نمونه لوله برق خم سرد upvc؛ تنها با وارد کردن فنر به داخل لوله فرآیند خم خوردن را بدون حرارت غیر مستقیم انجام می دهیم.

  هم چنان که در نمونه لوله برق خم گرم pvc، پس از وارد نمودن فنر خم لوله برق به درون لوله pvc پی وی سی بایستی آن را بر روی حرارت قرار دهیم. قرار گیری لوله در مقابل شعله غیر مستقیم حرارت داده می شود. در عین حرارت دهی به لوله پی وی سی pvc، آرام آرم لوله را چرخانده و زاویه دار می کنیم.

  انواع فنر لوله خم کن برق

  فنر لوله خم کن برق در لوله های برقی و لوله های فاضلابی متفاوت می باشد. در حالیکه جنس این نوع محصولات یکی بوده و از گالوانیزه آبکاری شده تولید می شود. در انواع لوله های برقی استاندارد از دو نمونه فنر نیز استفاده می شود. 1. فنر کوتاه برقی 2. فنر بلند برقی که هر دو از یک جنس می باشد.

  هم در فنر لوله خم کن برق کوتاه و هم نمونه بلند یک کار را انجام داده که بسته به نظر برقکار انتخاب می شود. در دو سمت فنرها یک قلاب تعبیه شده که از ادامه شیارهای فنر نیز می باشد. وظیفه این قلاب ها اتصال به فنر سیم کشی است. تا به راحتی از لوله آن را خارج نمایند.

  سایز بندی و کیفیت

  بطور کلی سایز فنر خم لوله برق متناسب با سایز لوله ها نیز می باشد. بطور مثال در لوله با سایز 13 یا 20 از فنر خم لوله برق سایز 13 یا 20 استفاده می شود. این سایز ها در این نمونه محصولات برق، شامل: فنر خم لوله سایز 25 یا 16 و سایز 21 یا 32 بوده است. که با افزایش سایز قیمت بطبع افزایش می کند.

  کیفیت فنر لوله خم سرد upvc و خم گرم pvc در سه بخش تقسیم می گردد. بخش اول کیفیت آبکاری نیز بوده که در صورت کیفیت بالا عمر آن را زیاد می کند. مورد دوم تناسب آن با قطر لوله و سطح داخلی است. در برخی موارد دیده شده که فنر یا سفت وارد لوله شده و یا در مقابل قطر داخلی لوله کوچک می باشد.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  فنر خم لوله برق 25 یا 16

  فنر خم لوله برق سایز 16 ( 25 )

  فروش انواع فنر خم کن لوله برق 16 و 25 برقی در تمامی سایز های استاندارد لوله برق pvc ،upvc، پلی آمید
  160000 تومان
  فنر خم لوله برق 21 یا 32

  فنر خم لوله برق سایز 21 ( 32 )

  فروش انواع فنر خم کن لوله برق 21 یا 32 در تمامی سایز های استاندارد لوله برق pvc upvc پلی امید
  310000 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 160000 تومان حداکثر: 310000 تومان
  160000 310000