جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  لوله خرطومی فلکسی

  فهرست مطالب:

  • در باره خرطومی فلکسی
  • قیمت خرطومی فلزی
  • ویژگی و قابلیت ها
  • برندهای تولید کننده
  • تولیدات فلکسی
  • اتصالات لوله فلکسی
  • کالای برق درخش میر

  قیمت لوله خرطومی فلکسی (فلکسیبل) یا خرطومی فلزی روکشدار، دست اول و زیر خرید بازار لاله زار تهران با کالای برق درخش میر. این نوع از محصولات در دسته انواع لوله برق ساختمانی قرار داشته، و دارای جنس مقاوم از فلز و روکش پی وی سی PVC جهت محافظت و انتقال انواع سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرد.

  لوله خرطومی فلکسی

  لوله خرطومی فلزی روکشدار (گالوانیزه) با انعطاف بالایی که دارد، بهترین گزینه برای عایق بندی سیم و کابل در ساختمان می باشد. این محصول بیشتر در سیمکشی دوربین های مدار بسته، سیستم شبکه و ای تی IT و محیط های فرسایشی و سخت (صنعتی و کارگاهی) بصورت روکار و توکار بکار می رود.

  لوله خرطومی فلکسی یا فلکسیبل با قیمت ارزان

  قیمت لوله خرطومی فلکسی روکشدار (فلکسیبل)

  قیمت لوله فلکسی (فلکسیبل) روکشدار و بدون روکش فلزی (گالوانیزه) بصورت متری محاسبه می گردد. بطور معمول بسته های آن در کلاف های 25 متری به مشتریان ارائه می گردد. قیمت این نوع از خرطومی گالوانیزه بسته به سایز، برند تولید کننده، نوع روکشدار و بدون روکش، رنگ محصول و میزان خرید متفاوت است.

  قیمت لوله فلکسی

  همچنین می توانید بهترین قیمت لوله فلکسی (فلکسیبل) فلزی و گالوانیزه در دو نوع روکشدار و بدون روکش را در سایت ایران ادیسون استعلام بگیرید. فروش انواع لوله در تاسیسات برق یه همراه اتصالات آن بصورت عمده و خورد همچون لوله خم سرد استاندارد و خم گرم، خرطومی PVC نسوز، لوله پلی آمید و پلی اتیلن.

  قیمت لوله فلکسی (فلکسیبل) در دو نوع روکشدار و بدون روکش عرضه گشته؛ اما ایران ادیسون پیشنهاد کرده که از نوع بدون روکش آن استفاده ننمائید. روکش پی وی سی PVC بر روی این نوع  خرطومی برق ساختمانی خود باعث استحکام در کار سیمکشی و تاسیسات برقی ساختمانی محافظت در برابر ضربه و دیگر موارد فرسایشی می باشد.

  لوله خرطومی فلزی و گالوانیزه روکشدار

  ویژگی لوله خرطومی فلزی

  یکی از کاربردهای لوله خرطومی فلکسی فلزی روکشدار استفاده در سیم کشی روکار سیستم دوربین های مداربسته و سایر تجهیزات شبکه نیز می باشد. این نوع کاربرد در واقع رایج ترین نوع نصب و خرید این محصول است. چارکه ویژگی های خاصی برای نصب در سیستم تصویر، صوت و شبکه دارا بوده که کیفیت کار را به مراتب می برد.

  دلیل این نوع استفاده پر کاربرد خرطومی فلکسی فلزی گالوانیزه روکشدار در سیستم دوربین های مدار بسته و سیستم تجهیزات شبکه و مخابراتی، علاوه بر استحکام و مقاومت بالا که داشته، موجب دفع جریان الکتریسیته ساکن می گردد. که مهم ترین کاربرد در نصب این نوع از سیستم ها در تاسیسات صنعت برق می باشد.

  دفع الکتریسیته ساکن که ناشی از جریان برق عبوری از سیم و کابل های تصویری و شبکه ویژگی بسیار مهم در استفاده از لوله خرطومی فلکسیبل (فلکسی) یا فلزی گالوانیزه می باشد. از آنجا که کیفیت اصلی در سیستمهای دوربین مداربسته و شبکه کاهش نویز بوده، دفع الکتریسته باعث کاهش محسوس در نویز می شود.

  دلیل این موضوع مهم آن بوده که به دلیل فلزی و گالوانیزه بودن لوله خرطومی فلکسی در دو نوع روکشدار و بدون روکش رسانایی بالا ایجاد می گردد. لذا این خاصیت رسانا بودن به جذب هرچه بهتر جریان الکتریسیته ساکن شده است. در واقع با این نوع از محصولات فلزی یک سیستم ارتینگ قدرت مند و سیار را به همراه داریم.

  لوله خرطومی گالوانیزه

  برندهای تولید کننده

  امروزه به دلیل حجم کار و رقابتی که در حیطه محصولات تاسیساتی برق ایجاد شده؛ کارخانجات و کارگاهای متعددی برای تولیدات این محصولات شکل گرفته است. برندهای ایجاد شده جهت این رقابت فعالیت گسترده ای در جهت میزان تولید محصولات برقی از نظر کیفی و کمی نموده اند. به این برندها در ادامه اشاره خواهیم کرد.

  در بخش لوله و اتصالات برق بخصوص لوله خرطومی فلکسیبل (فلکسی) فلزی برندهای داخلی متعددی مشغول به فعالیت می باشند. به عنوان مثال گروه تولید رهاورد ایرانیان پیشتاز در تولید انبوه این نوع از محصولات در سراسر کشور نیز می باشد. این برند به عنوان نامی آشنا و مطرح در زمینه تولیدات این نو عخرطومی می باشد.

  از دیگر برندهای مطرح در تولید لوله خرطومی فلکسی فلزی از نوع گالوانیزه به مواردی همچون: رهاورد ایرانیان، رهورد ایرانیان، شایان، البرز، تهران فلکس و... اشاره نمود. تمامی این مارکها محصولاتی با کیفیت در سطح ممتاز به مشتریان ارائه می دهند. بطور استاندارد این محصولات در کلافهای 25 متری عرضه می گردند.

  کالای برق درخش میر صاحب امتیاز سایت ایران ادیسون لوله خرطومی فلزی را با طیف گسترده از برندهای بنام به مشتریان ارائه می دهد. کیفیت و کمیتی در این مارکهای استاندارد اصلی بر ارائه آنها به مشتریان گرامی نیز می باشد. از جمله این موارد شایان، رهاورد، تهران فلکس، الیرز و... می باشد.

  خرطومی فلکسبل و تولیدات آن

  80 درصد لوله خرطومی فلکسی فلزی گالوانیزه در داخل ایران تولید می گردد. معمولا به دلیل صرفه اقتصادی خرطومی فلزی بصورت لخت و خام از کشور چین در رولهایی با متراژ بالا به کشور وارد می گردد. این رولها در دستگاه های مخصوص وارد شده و بر روی آن روکش پی وی سی PVC تعبیه می گردد.

  در ادامه پس از قرار گیری روکش پی وی سی PVC بر روی نمونه خام لوله خرطومی فلکسی از جنس گالوانیزه، این محصول را در متراژهای 25 متری برش می زنند. پس از برش 25 متری این محصول را در دستگاه رول پیچ جمع می نمایند. سپس محصول نهایی را درون سلفن بسته بندی می نمایند.

  از آنجا که دستگاه تولید لوله خرطومی فلکسی (فلکسیبل) فلزی در سایزهای مختلف از قیمت بالایی برخوردار بوده، صرفه اقتصادی تولید آن پایین می باشد. از این رو تولید کنندگان، محصول اولیه را با تیراژ بالا وارد می نمایند. برخی برندها دست به تولید این نوع لوله برق زده اند اما کیفیت داخلی را دارا نمی باشد.

  در نمونه خرطومی های بدون روکش تنها محصول اولیه خام را با برش های 25 متری رول پیچ کرده و در درون سلفن قرار می دهند!

  سیستم تاسیسات برقی ساختمان

  اتصالات خرطومی فلکسی فلزی

  اتصالات در لوله برق pvc نسوز ، فلزی گالوانیزه و پلاستیکی بخشی جدایی ناپذیر به حساب می آیند. لذا استفاده صحیح از اتصالات و انواع رابط جهت افزایش کیفیت و ایمنی امری حائز اهمیت نیز می باشند. این نوع رابط ها در سایزها و ابعاد گوناگون انتخاب شده و هر کدام بسته به نوع لوله متفاوت بوده است.

  در نمونه لوله خرطومی فلزی فلکسیبل سایر خرطومیها اتصالات بصورت محدود استفاده شده و تعداد مدل های آن کم می باشد. پر کاربرد ترین نوع این رابط ها که جهت اتصال ایمن به جعبه تقسیم استفاده شده، گلند نام دارد. گلند دارای سایزهای مختلفی بوده که بسته به سایز خرطومی انتخاب می شود.

  گلند به عنوان بست لوله نیز شناخته شده؛ که در دو جنس پلاستیکی و فلزی تولید می گردند. این محصول از دو تیکه مجزا تشکیل شده که بصورت پیچی به یک دیگر متصل می گردند. به هنگام نصب و سوار شدن بر روی لوله یک بخش آن از درون جعبه وارد شده و به بخش دیگر از بیرون جعبه پیچ شده تا لوله مستحکم شود.

  همچنین اتصالات و قطعاتی که لوله خرطومی فلزی به آن ختم شده، مختلف می باشد. این نوع اتصالات نقطه نهایی جهت پوشش سیم و کابل نیز استفاده می شود. جنس این نوع محصولات بسته به جنس لوله و نوع آن متفاوت بوده و دارای سایزها و ابعاد گسترده ای هستند. در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم کرد.

  مجموعه اتصالات انتهایی جهت پوشش و محافظت سیم و کابل شامل:

  جعبه فیوز برق ؛ این محصول جهت حفظ و نگهداری فیوز مینیاتوری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

  قوطی برق فلزی کلید و پریز ؛ قوطی کلید و پریز جهت حفاظت از سیم اتصالی به مکانیزک کلید و پریز نیز می باشد.

  جعبه تقسیم پلاستیکی برق ؛ جعبه تقسیم حهت تغییر مسیر و ایجاد انشعاب برای سیتم برقکشی سازه مورد استفاده قرار می گیرد.

  سایز بندی در لوله خرطومی فلکسی فلزی یا گالوانیزه همانند سایر نمونه های لوله برق متغییر بوده. که بسته به نیاز برقکاران و حجم سیم و کابل عبوری از آن انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین ابعاد و این سایزهای مذکور بطور استاندارد تولید شده و به مشتریان عرضه می گردد.

  قیمت خرطومی فلکسی با افزایش سایز آن بالا رفته؛ چنانچه متراژ در تمامی این سایزها همان 25 متر نیز می باشد. فروش این نوع محصولات در سایزهای کمت بیشتر بوده و با افزایش سایز فروش و استفاده به مراتب کمتر می شود. شرو ع سایز این لوله ها از نمره 11 شروع شده و تا سایز 63 ادامه دارد.

  سایز این نوع از لوله ها شامل:

  لوله خرطومی فلکسی 11

  لوله خرطومی فلکسی 13

  لوله خرطومی فلکسی 16

  21، 25، 29، 32 و... می باشد.

  کالای برق درخش میر عهده دار فروش انواع لوله برق استاندارد در تمامی سایزها و برندهای استاندارد نیز می باشد. از اینکه این واحد فروش را جهت انتخاب بع عنوان ثرث خرید انتخاب می نمایئید. بسیار سپاس گذاریم. امید بر آنکه بتوانیم همکاری روز افزون و پر روزی به مشتریان خود داشته باشیم.

  کالای برق درخش میر

  کالای برق درخش میر واقه در تهران، خیابان لاله زار جنوبی پاساژ ادیسون نیز می باشد. این واحد تولید کننده و توزیع کننده بسیاری از کالای برق لاله زار در سرتاسر ایران نیز بوده است. سطح عرضه محصولات درخش میر دارای طیف گسترده ای از محصولات برقی ساخامانی و صنعتی با برندهای داخلی و خارجی می باشد.

  همچنین کالای برق درخش میر با فروش آنلاین محصولات برقی خود جایگاه ویژه ای در فروش مجازی پیدا کرده است. این صاحب امتیاز سایت ایران ادیسون (iranedison.comکارخانه سازند پلیمر (sazandpolika.com)، @iranedison در شبکه های اجتماعی می باشد.

  سایت ایران ادیسون کلیه محصولات خود بلاخص لوله خرطومی فلکسی (فلکسیبل) خود را در دو نوع روکشدار و بدون روکش روزانه قیمت گذاری می کند. لذا برای کسب و بهره مندی از بهترین قیمت؛ استعلام خود را از طریق این واحد و شماره های تماس به عمل آوردید.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  قیمت فلکسی 11 لوله خرطومی فلکسیبل

  لوله خرطومی فلکسی 11

  « قیمت فلکسی بر اساس متری محاسبه می گردد »، لوله خرطومی 11 رهاورد ایران، هر حلقه 25 متر می باشد. دارای روکش پی وی سی در دو رنگ سفید و مشکی
  10150 تومان 8628 تومان
  قیمت خرید لوله خرطومی فلکسی سایز 21

  لوله خرطومی فلکسی سایز 21 ( 3 )

  « قیمت فلکسی 21 بر اساس متری محاسبه می گردد » ر لوله خرطومی 21 برند تهران فلکس . شایان . رهاورد ایران ر هر حلقه 25 متر می باشد ؛ دارای روکش پی وی سی در دو رنگ سفید و مشکی ؛
  16900 تومان 14365 تومان
  قیمت لوله فلکسی سایز 25 با نشان استاندارد

  لوله خرطومی فلکسی سایز 25

  « قیمت لوله فلکسی سایز 25 بر اساس متری محاسبه می گردد » ؛ لوله خرطومی سایز 25 برند تهران فلکس . شایان . رهاورد ایران ؛ هر کلاف 25 متر می باشد ؛ دارای روکش پی وی سی در دو رنگ سفید و مشکی ؛
  25000 تومان 21250 تومان
  لوله خرطومی فلکسی 29

  لوله خرطومی فلکسی سایز 29

  « قیمت بر اساس متری محاسبه می گردد » ؛ لوله خرطومی سایز 29 برند تهران فلکس . شایان . رهاورد ایران ؛ هر حلقه 25 متر می باشد ؛ دارای روکش پی وی سی نسوز ؛
  28300 تومان 24055 تومان
  لوله خرطومی فلکسی 36

  لوله خرطومی فلکسی سایز 36

  « قیمت بر اساس متری محاسبه می گردد » ؛ لوله خرطومی سایز 36 برند تهران فلکس . شایان . رهاورد ایران ؛ هر کلاف 25 متر می باشد ؛ دارای روکش پی وی سی ؛
  43300 تومان 36805 تومان
  لوله خرطومی فلکسی 42

  لوله خرطومی فلکسی سایز 42

  « قیمت بر اساس متری محاسبه می گردد » ؛ خرطومی فلکسیبل سایز 42 برند تهران فلکس . شایان . رهاورد ایران ؛ هر کلاف 25 متر می باشد ؛ دارای روکش پی وی سی ؛
  56600 تومان 48110 تومان
  لوله خرطومی فلکسی 48

  لوله خرطومی فلکسی سایز 48

  « قیمت بر اساس متری محاسبه می گردد » ؛ خرطومی فلکسیبل سایز 48 برند تهران فلکس . شایان . رهاورد ایران ؛ هر کلاف 25 متر می باشد ؛ دارای روکش پی وی سی ؛
  69800 تومان 59330 تومان
  لوله خرطومی فلکسی 52

  لوله خرطومی فلکسی سایز 52

  « قیمت بر اساس متری محاسبه می گردد » ؛ خرطومی فلکسی سایز 52 برند تهران فلکس . شایان . رهاورد ایران ؛ هر کلاف 25 متر می باشد ؛ دارای روکش پی وی سی ؛
  88500 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 10150 تومان حداکثر: 127000 تومان
  10150 127000