مجله محصولات

لوله خرطومی معمولی و طرح

لوله خرطومی طرح نسوز

لوله خرطومی طرح نسوز یا لوله خرطومی معمولی از مواد پلاستیکی تولید شده و در سایزهای 13(2) 16 (2.5) و 11 تولید می گردد. این محصول در دسته لوله برق ساختمان نیز قرار دارد. در صورت حضور ناظرین اداره برق استفاده از این نمونه را در برقکشی ساختمان منع می نمایند. لذا قبل از خرید و نصب آن لازم است این مسئله را بررسی نمائید.

قیمت لوله خرطومی معمولی و لوله خرطومی طرح نسوز

لوله خرطومی معمولی

منظور از لوله خرطومی پلاستیکی همان لوله خرطومی طرح نسوز نیز می باشد. این نوع خرطومی از مواد پلاستیکی و گرانول در دو نوع موادنو و بازیافت تولید می گردد. وزن هر حله از این محصول در سایز 13 یا 2 بطور معمول و استاندارد بین 250 تا 400 گرم نیز می باشد.

قیمت لوله خرطومی طرح نسوز در مقایسه با نمونه نسوز خود بسیار کمتر است. دلیل این امر استفاده از مواد پی وی سی pvc در تولید نمونه نسوز بوده که قیمت را بطور معمول تا 5 برابر افزایش می دهد. لوله خرطومی پلاستیکی از نظر ایمنی مجاز به نصب و استفاده در ساختمان نیست و فاقد استاندارد ملی است.

کاربرد لوله خرطومی پلاستیکی

لوله خرطومی پلاستیکی به دلیل انعطاف پذیری بالا مناسب برای سیمکشی در سقف کاذب و کناف نیز می باشد. این نوع لوله در دیوارها و راهرو ها نیز نصب می گردد. همچنین این محصول پوششی منسب برای سیم و کابل های سایز پایین و کوچک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .