جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  کابلشو مسی و آلومینیوم

  فهرست مطالب:

  • کابلشو مسی
  • کابلشو آلومینیوم
  • تولید کنندگان
  • موف مسی
  • موف آلومینیومی
  • ویژگی استفاده از کابلشو مسی و موف مسی
  • قیمت کابلشو مسی
  • تفاوت با بی متال
  • یک نمونه با کیفیت

  قیمت کابلشو مسی کلوته و آلومینیوم با توجه به برند (کلاته و کلوته)، سایز، سوراخ پیچ، جنس آلیاژ (مس یا آلومینیوم)، میزان آلیاژ مصرفی، نوع آبکاری: ساده و قلع اندود در تولید آن مشخص می گردد. کابلشو قطعه برقی بوده که جهت اتصال انواع سیم و کابل های مسی به تابلو یا به یکدیگر نقاط استفاده می شود.

  کابلشو مسی

  در تولید اکثر کابلشو مسی کلوته و سایر آلیاژهای آن، جهت آبکاری و مقاومت سازی این نوع از محصوبات از فلز قلع اندود استفاده می کنند. که خود دارای ویژگی های فراوانی چون محافظت در برابر اکسید شدن، خوردگی، رسانایی بیشتر، انواع اتصالی و ضربه و... نیز می باشد. و رنگ این محصول را بصورت نقره ای نمایان می سازد.

  در حوزه تاسیسات برقی صنعتی و تجهیزات درونی تابلوهای برق، کابلشو مسی کلوته به عنوان پر کاربرد ترین محصول مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این کالای برقی تمامی سایزهای سیم و کابل های استاندارد را پوشش می دهد. ود مقایسه با مدل آلومینیومی و بی متال (بیمتال) کاربرد بیشتری را به خود اختصاص داده است.

  کابلشو مسی

  کابلشو آلومینیوم و مسی

  بهترین قیمت کابلشو مسی کلوته و آلومینیومی کلوته و کلاته را از فروشگاه iranedison.com استعلام گرفته و خریداری نمائید. فروش کابلشو کلوته، سرسیم، وایرشو در تمامی سایزها و برندهای استاندارد بازار لاله زار تهران بصورت عمده و تک با ضمانت سلامت.

  موف مسی و آلومینیوم

  قیمت موف مسی و الومینیومی هم با توجه به سایز آن و میزان آلیاژ مصرفی مس در تولید این کالای برقی تعیین می گردد. بدیهی هست که تمامی سایزهای استاندارد سیم و کابل در مورد موف هم صدق می نماید.

  موف مسی از آن دسته کالای برقی به حساب می آید که جهت اتصال میان دو سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این محصول نوعی دوراهی بوده که دو رشته از سیم و کابل را به هم پرس و متصل می نمایند. که ایمنی در کار را بهبود می بخشد و کاری تمیز و کیفی به مصرف کننده ارائه می دهد.


  موف مسی و الومینیومی

  کابلشو مسی قلع اندود و ویژگی ها

  کابلشو آلومینیوم و کابلشو مسی کلوته باعث افزایش طول عمر در سیم و کابل کشی تاسیسات برق سازه می شود. ایمنی و استانداردهای برقی را به مراتب بالا برده و از هرگونه اتصال الکتریسیته و ایجاد حرارت که منجرب به آتش سوزی می شود جلوگیری می کند. همچنین باعث دفع الکتریسیته ساکن نیز می شود.

  برای خرید کابلشو مسی کلوته باید به نکاتی توجه فرمائید تا بهترین محصول را تهیه کنید. اول آنکه از مس بودن آن اطمینان حاصل فرمائید؛ سپس دقت کنید که محصول آبکاری مناسبی داشته و روکش قلع تمام سطح کابلشو را گرفته باشد. در ادامه به بلندی لوله و ضخامت گوشت آن دقت کنید تا محصولی با کیفیت را بدست آورید.

  قیمت کابلشو مسی نمره 10

  کالای برق درخش میر واقع در لاله زار جنوبی پاساژ ادیسون، تولید کننده و عهده دار فروش انواع کابلشو مسی قلع اندود و کابلشو آلومینیوم بصورت عمده و تک نیز می باشد. همچنین این واحد صنفی محصولات خود را در سایت ایران ادیسون بفروش می رساند.

  نکته: برای آنکه اطمینان بدست آورید تا کابلشو مسی قلع اندود خریداری شده از فلز مس بوده، کافیست آن را بر روی گوشه شیشه یا اره کشیده تا آبکاری قلع روی آن را کنار زده و هنگامی که رنگ مس مس را مشاهده نمودید نشانی بر اصالت این کالای برق نیز می باشد.

  قیمت کابلشو مسی و آلومینیوم

  قیمت کابلشو مسی قلع اندود و آلومینیومی با توجه به موارد گوناگونی مشخص می گردد. عامل اصلی جنس بدنه و نوع آبکاری بوده؛ که در جنس مسی با توجه به ارزش آن قیمت بالاتر می باشد. آبکاری خود عاملی دیگر بوده که بطور معمول از آبکاری قلع اندود  استفاده می کنند.

  در ادامه باید بگوییم که مواردی همچون سایز کابلشو مسی قلع اندود و آلومینیوم اصلی ترین مبنا در تعیین قیمت بوده. هرچه سایز کابلشو افزایش پیدا کند میزان استفاده از مس بیشتر می شود. و به همین دلیل شاهد افزایش قیمت نیز می باشیم. افزایش ضخامت و طول هم به نسبت به همین شکل نیز می باشد.

  اصلی ترین عامل که باید به آن اشاره نمود وزن و میزان مس کلوته و کلاته مصرفی در تولید کابلشو مسی قلع اندود نیز می باشد. ساخت نمونه سفلرشی (چاکدار نمودن، زاویه دار نمودن...) خود تعیین قیمت را از حالت نرم خارج می نماید.

  همچنین برند تولید کننده خود در تعیین قیمت دخیل می باشد. قیمت کابلشو مسی کلوته قلع اندود کلوته و کلاته در مقاسیه با سایر محصولاتی همچون شاهین مفصل به مراتب مناسب می باشد. و گزینه مناسبی برای استفاده در پروژههای بزرگ می باشند.

  کابلشو مسی 70

  معنی کلمه کابلشو چیست؟ آموزش برق ساختمان: معنای کابلشو مسی کلوته یا cabl shoes در لاتین آن پیدا بوده، معنی این جمله کفش کابل نیز می باشد. در واقع کفش به معنای پوشش در نظر گرفته شده و کابل را مانند کفش محافظت می کند.

  کابلشو کلوته و کلاته

  از آنجا که کشور ایران خود قطب آلیاژ مس در دنیا شناخته شده، بسیاری از محصولات که با این فلز تولید شده را درار می باشد. دلیل این موضوع آن بوده که با وجود فلز مس در میزان بالا هیچگونه توجیح اقتصادی و صرفه ای در واردات محصولات وابسته به آن نمی باشد.

  از جمله محصولاتی که از فلز مس تولید شده، تجهیزات تاسیسات صنعتی و صنعتی نیز می باشد. طیف چنین محصولاتی به دلیل انواع کالاهای برقی بسیار گسترده می باشد. وبطور تقریبی 70 درصد آنها در داخل کسور تولید می گردند.

  ازجمله این تجهیزات برقی انواع سیم و کابل، لوازم چاه ارت، کلید و پریزها، رابطهای برق، کابلشو مسی قلع اندود و کلاته و... نیز می باشند. تقریبا %90 سیم و کابلها و کابلشوها در داخل کشور تولید می شوند.

  کابلشو مسی کلوته و کلاته ازجمله برندهای تولید کننده داخلی بحساب می آیند. علاوه بر تامین نیازهای داخلی، توان ارسال به سایر کشورها، بلاخص کشورهای همسایه را دارا می باشند. زیرا این نوع از محصولات بطور کامل از مس تولید می گردند.

  کابلشو مسی کلوته و کلاته  برندهای معروفی بوده که در بازا تاسیسات برقی شناخته شده اند. کیفیت این برندها در مقاسیه با سیار نمونه ها داخلی و خارجی به مراتب مطلوبتر است. و با بهترین آبکاری قلع اندود به مصرف کننده ارائه می گردد.

  علاوه بر کابلشو کلوته و کلاته ، برندهای دیگری نیز دی ایران مشغول به تولید می باشند. بطور مثال برند شاهین مفصل به عنوان قدیمی ترین تولید کننده در این عرصه شناخته می شود. این برند با توجه به میزان مس مصرفی قیمت بالاتری نسبت به سایر نمونه ها دارد.

  کالای برق درخش میر

  کالای برق درخش میر تولید و توزیع کننده انواع کابلشو مسی و عاملیت فروش برند کلاته و کلوته در لاله زار جنوبی نیز می باشد. این واحد صنفی با بیش از دو دهه فعالیت در صنعت برق توانسته اعتبار خود را میان مشتریان و همکاران جلب نماید.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  کابلشو مسی نمره 120 با بهترین قیمت خرید

  کابلشو مسی نمره 120

  سوراخ پیچ 12،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید، سایز کابلشو 120 ، جنس مس با آبکاری قلع ، دارای ضخامت و طول لوله بالا ، جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید .
  22800 تومان
  کابلشو مسی نمره 150

  کابلشو مسی نمره 150

  سوراخ پیچ 12،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید،سایز کابلشو 150،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  33700 تومان
  کابلشو مسی نمره 185

  کابلشو مسی نمره 185

  سوراخ پیچ 16،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید،سایز کابلشو 185،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  48000 تومان
  کابلشو مسی نمره 240

  کابلشو مسی نمره 240

  سوراخ پیچ 16،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید، سایز کابلشو 240 ، جنس مس با آبکاری قلع ، دارای ضخامت و طول لوله بالا ، جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید .
  57600 تومان
  کابلشو مسی نمره 300

  کابلشو مسی نمره 300

  سوراخ پیچ 16،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید،سایز کابلشو 300،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  79900 تومان
  کابلشو مسی 6 با بهترین قیمت خرید

  کابلشو مسی نمره 6

  سوراخ پیچ 6،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید، سایز کابلشو 6 ( مناسب سیم 6 ) ،جنس مس با آبکاری قلع ، دارای ضخامت و طول لوله بالا ،
  1950 تومان
  کابلشو مسی نمره 95 با بهترین قیمت خرید

  کابلشو مسی نمره 95

  سوراخ پیچ 12،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید، سایز کابلشو 95 ، جنس مس با آبکاری قلع ، دارای ضخامت و طول لوله بالا ، جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید .
  14900 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 1950 تومان حداکثر: 79900 تومان
  1950 79900