جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  کابلشو مسی و الومینیوم

  قیمت کابلشو مسی و الومینیومی با توجه به سایز ، سوراخ پیچ ، جنس آلیاژ ( مس یا الومینیوم ) ، میزان الیاژ مصرفی در تولید آن مشخص می گردد . کابلشو قطعه برقی می باشد که جهت اتصال سیم و کابل به تابلو و دیگر نقاط مورد استفاده قرار می گیرد .

  کابلشو مسی و الومینیومی

  در تولید اکثر کابلشو ها جهت ابکاری از فلز قلع استفاده می کنند که خود دارای ویژگی های فراوانی چون محافظت کابلشو در برابر اکسید شدن و خوردگی ، رسانایی بیشتر و ... نیز می باشد ؛ ورنگ کابلشو را بصورت نقره ای نمایان می سازد !

  بهترین قیمت کابلشو مسی و الومینیومی را از فروشگاه ایران ادیسون بخواهید . فروش کابلشو ، سرسیم ، وایرشو در تمامی سایز ها و برند های استاندارد بازار لاله زار تهران بصورت عمده و تک .

  موف مسی و الومینیومی

  قیمت موف مسی و الومینیومی هم با توجه به سایز آن و میزان الیاژ مصرفی مس در تولید این کالای برقی تعیین می گردد . بدیهی هست که تمامی سایز های استاندارد کابلشو مس و الو مینیوم در مورد موف هم صدق می نماید .

  موف مسی از آن دسته کالای برقی به حساب می اید که جهت اتصال میان دو سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرد . در واقع این محصول نوعی دوراهی می باشد که دو رشته از سیم و کابل را به هم پرس و متصل می نمایند . که ایمنی در کار را بهبود می بخشد و کاری تمیز و کیفی به مصرف کننده ارائه می دهد .

  ویژگی استفاده از کابلشو مسی و الومینیومی

  کابلشو مسی و الومینیومی باعث افزایش طول عمر در سیم و کابل کشی تاسیسات برق سازه می شود . ایمنی و استاندارد های برقی را به مراتب بالا می برد و از هرگونه اتصال الکتریسیته و اجاد حرارت که منجرب به اتش سوزی می شود جلوگیری می کند . همچنین باعث دفع الکتریسیته ساکن نیز می شود .

  برای خرید کابلشو مسی باید به نکاتی مهم توجه فرمائید تا بهترین محصول را تهیه کنید . اول آنکه از مس بودن آن اطمینان حاصل فرمائید سپس دقت کنید که محصول ابکاری مناسبی داشته باشد و روکش قلع تمام سطح کابلشو را گرفته باشد ؛ در ادامه بهمواردی چون بلندی لوله و ضخامت گوشت آن دقت کنید تا محصولی با کیفیت را بدست آورید .

  نکته : برای آنکه اطمینان بدست اورید تا کابلشو خریداری شده مس است کافیست آن را بر روی گوشه شیشه یا اره کشیده تا قلع را کنار زده و به رنگ مس آن برسید؛

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  کابلشو مسی نمره 120

  کابلشو مسی نمره 120

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 300 عدد 21100 تومان محاسبه می گردد،سایز کابلشو 120،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  از 21100 تومان
  کابلشو مسی نمره 16

  کابلشو مسی نمره 16

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 1000 عدد 2500 تومان محاسبه می گردد،سایز کابلشو 16،جنس مس با آبکاری قلع،درای ضخامت و طول لوله بالا،
  از 2500 تومان
  کابلشو مسی نمره 185

  کابلشو مسی نمره 185

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 100 عدد 40500 تومان محاسبه می گردد،سایز کابلشو 185،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  از 40500 تومان
  کابلشو مسی نمره 240

  کابلشو مسی نمره 240

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 70 عدد 53000 تومان محاسبه می گردد،سایز کابلشو 240،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  از 53000 تومان
  کابلشو مسی نمره ۲۵ سوراخ ۸

  کابلشو مسی نمره 25

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 1000 عدد 4150 تومان محاسبه می گردد.سایز کابلشو 25،جنس مس با آبکاری قلع،درای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی و سفارش کابلشو تماس بگیرید.
  از 4150 تومان
  کابلشو مسی نمره 35 با بهترین قیمت خرید

  کابلشو مسی نمره 35

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید ، خرید بالای 1000 عدد 5900 تومان محاسبه می گردد ، سایز کابلشو 16 ، جنس مس با آبکاری قلع،درای ضخامت و طول لوله بالا ،
  از 5900 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 2880 تومان حداکثر: 55200 تومان
  2880 55200