جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  لوله خم سرد

  لوله خم سرد برق نسوز upvc با قیمت و خرید بالاتر از نمونه خم گرم ، از آن نوع کالای برق ساختمان می باشد که در دسته لوله برق و اتصالات پی وی سی قرار دارد ، و باعث فراهم ساختن بهترین معبر و کانال جهت انتقال انواع سیم و کابل بصورت روکار و توکار در تاسیسات ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

  برای تولید این نوع لوله برق نسوز از مواد یو پی وی سی upvc استفاده می کنند که از جنس بسیار مقاومی برخوردار است . و سیم و کابل را از هرگونه فرسایش محیطی همچون رطوبت هوا ، نور خورشید ، اسیب توسط فشار مواد یا مصالح درونی محافظت می کند .
  همچنین جنس پی وی سی اکستروید شده در آن خود باعث جلو گیری از ایجاد هرگونه اشتعال ناشی از حرارت تولید شده توسط سیم و کابل می شود !

  ویژگی لوله خم سرد نسوز استاندارد upvc

  اگر از قیمت نسبتا بالای لوله خم سرد برق نسوز استاندارد صرف نظر کنیم ، ویژگی های ممتاز آن مصرف کننده و برقکاران را ترغیب به استفاده از آن می کنند . ویژگی مهم آن است که بر خلاف نوع خم گرم نیازی به حرارت در نقطه خم ندارد و تنها با یک فنر زاویه دار گشته ، که خود سرعت کار در برقکاری ساختمان را بالا می برد .

  همچنین از آنجا که به راحتی خم می خورد دیگر نیاز به استفاده چندانی از زانو و اتصالات نمی باشد ، که در برخی موارد که پروژه ای بزرگ در دست باشد ممکن است صرف اقتصادی بهتری داشته باشد !

   اتصالات لوله برق خم سرد upvc

  اتصالات جهت زاویه دار نمودن و متصل کردن دو شاخه لوله خم سرد نیز مورد استفاده قرار می گیرند . ایران ادیسون در برند وینو پلاستیک و یزد پولیکا اتصالات را از خود برند ارائه می دهند که بصورت قالبی تولید می گردند .

  اتصالات لوله برق شامل زانو در مدل عصایی و کوتاه ، بوشن بلند و کوتاه ، دربپوش و ... نیز می باشند ؛ همچنین این نوع اتصالات در برند های وینو پلاستیک و یزد پولیکا بصورت قالبی و تزریقی تولید می گردند . برخلاف سایر زانو ها که به روش سنتی خم می خورد و کیفیت آن پایین بوده و برقکاران را با مشکل روبرو می کنند .

  قیمت لوله خم سرد upvc

  قیمت لوله خم سرد upvc در مقایسه با دیگر نمونه های موجود در بازار همچون لوله پلیـــــــــکا ، پی وی سی و پلی آمید کمی بیشتر می باشد ، این فاصله قیمتی از آن جهت بوده که مواد و تکنولوژی آن متفاوت تر است و استفاده از تحریک کننده هایی چون استابلایز و دیگر روان کننده ها خود بر این موضوع دلالت دارد .

  بطور معمول وزن بهترین قیمت لوله برق خم سرد نسوز از 800 گرم در هر شاخه شش متری با سایز 13 یا 20 برقی شروع می گردد و با افزایش آن قیمت هم به مراتب بالا تر خواهد رفت . عامل بعدی برند تولید کننده می باشد ، که بسته به میزان فروش و جایگاهش در بازار می تواند قیمتی بیشتر به مشتریان خود ارائه دهد .

  قبل از خرید لوله برق خم سرد نسوز باید بدانیم که به خودیه خود کالای استانداردی محسوب می شود ؛ چراکه فرایند تولید و فرمولاسیون آن نمی تواند خارج از محدوده استانداردی باشد . اکثر برند های تولید کننده این نوع لوله به راحتی توان کسب گواهی استاندارد ملی ایران و دیگر گواهی ها را دارند .

  نکاتی که باید به هنگام خرید upvc به آن توجه کرد

  در تاسیسات برقی هر سازه اتصالات برق مهم ترین فاکتور به حساب می آید ، زیرا وظیفه انتقال و خفاظت از سیستم برق را عهده دار می باشد و امر خطیری را یدک می کشد . بنابراین لازم است تا از اتصالاتی استفاده شود که از نظر کیفی و ایمنی از استاندارد بالایی برخوردار باشد .

  برای خرید لوله خم سرد نسوز که اصلی ترین عامل در اتصالات تاسیسات برق به حساب می آید ، باید دانست که توان ایجاد برقراری ایمنی لازم برای انتقال سیم و کابل را فراهم سازد تا هیچگونه آسیبی به سیسم انتقال برق وارد نشود ؛ پس لازم است که این کالای برقی به عنواه یک معبر از مقاومت بالایی برخوردار باشد و در طی گذر زمان دچار فرسودگی نشود .

  همچنین لازم است تا کارفرما و تکنسین مربوطه برق سایز مناسبی را برای قیمت لوله خم سرد انتخاب نمایند ، که با توجه به سایز و تعداد سیم و کابل مصرفی متفاوت است . سایز این نوع محصول باید بگونه ای انتخاب گردد که محتویات درون آن فشرده نشود تا تولید حرارت را ایجاد نکنند .

  محل قرار گیری لوله خم سرد ، خود اصول مهندسی برق را می طلبد و باید به درستی رعایت گردد . هرگز کانال سیم و کابل از نقاط گرم همچون سیستم های گرمایشی کف نباید عبور داده شود و سطح ارتفاع از کف رعایت گردد؛ نقاط زاویه دار و انتخاب اتصالات به درستی مشخص شود .

  نکته : استفاده از اتصالات لوله برق با کیفیت برای ایجاد معبر خود امر حائز اهمیتی در ایمنی می باشد ؛ با اینکه بسیاری از برقکاران به آن توجه کافی ندارند . پیشنهاد می شود که نوع اتصالات همچون زانو و بوشن از جنس لوله خم سرد مصرفی انتخاب گردد تا شاهد کاری کیفی در تاسیسات سازه باشیم !

  بهترین قیمت لوله خم سرد را از کالای برق لاله زار سایت ایران ادیسون بخواهید . فروش انواع اتصالات پی وی سی و یو پی وی سی زیر فی بازار تهران بصورت عمده .

  تفاوت میان لوله خم سرد و گرم چیست ؟

  بطور کلی کاربرد لوله برق خم سرد با نوع خم گرم آن یکی می باشد و هر دو جهت انتقال خطوط سیم و کابل در تاسیسات سازه نصب می گردند ؛ (در مصارف فاضلابی تنها لوله استفاده می شود زیرا دارای آلایندگی شیمیایی می باشد) . اما تفاوت میان این دو در نحوه تولید، نحوه اجرا و نصب نیز می باشد ؛
  نوع گرم تولید شده از مواد پی وی سی می باشد در حالی که لوله خم سرد توسط فرمولاسیون پی وی سی و فرآیند اکستروژن تولید می گردد !

  بهترین لوله برق خم سرد با استفاده از مواد استابلایزر و کاهش پلاستیک پی وی سی مقاومت بسیار بالای نسبت به نوع خم گرم دارد ! و استحکام آن در برابر دمای بالاتر از 70 و کمتر از منفی 50 درجه سانتیگراد بیشتر می باشد؛ همچنین در برابر نور خورشید ، رطوبت هوا ، حرارت ناشی از سیم و کابل ، اشتعال و خوردگی به مراتب بهتر عمل می کند .

  نکته ای که باید بر تفاوت نوغ لوله خم سرد و گرم دقت نمود آن است که در نوع خم گرم لوله شکننده تر می باشد و در هنگام ساخت سازه در محیط کارگاهی اسیب های زیادی را متحمل می شود . همچنین از نظر بازیافت و پسماند ، نمونه سرد گزینه مناسب تری برای محیط زیست به حساب می آید و طول عمر بالای آن کیفیت سیستم تاسیسات برق را در طی گذشت زمان ضمانت می کند .

  لوله برق خم سرد نسبت به نوع گرم از وزن کمتری برخوردار است ، همچنین انعطاف آن به مراتب کمتر می باشد ، که جهت ارسال و حمل و نقل گزینه مناسبی به حساب می آید. سایز 13 یا 20 این محصول را بطور معمول با وزن 800 گرم در یک شاخه شش متری تولید می کنند ؛ در حالی که نوع گرم در وزن 800 گرم بسیار شکننده و آسیب پذیر می باشد.

  تفاوت اصلی میان نوع سرد و گرم در نام آنها پیداست ، در مدل گرم برقکار بایستی در نقطه ای که قسط زاویه دار کردن آن را دارد حرارت غیر مستقیم ایجاد کند تا فرآیند شکل بگیرد که خود کاری فرسایشی و زمانبر است .
  درحالیکه لوله برق خم سرد توسط یک فنر استاندارد بدون نیاز به حرارت خم می خورد و سرعت عمل برقکار را بسیار بالا می برد !

  فروشگاه ایران ادیسون

  کالای برق ایران ادیسون فروش لوله خم سرد و خم گرم بصورت عمده نیز عهده دار می باشد . همچنین این واحد صنفی با نام فروشگاهی درخش میر، محصولات خود را با سه انبار در تهران ارائه می دهد . و آماده همکاری با کلیه پروژه ها و انبوه سازان حقیقی و حقوقی می باشد .

  انبار اصلی ایران ادیسون در تهران، میدان امام خمینی، ابتدای خیابان فردوسی، نبش پست گاز منطقه قرار دارد که فروش در سطح استان تهران را پوشش می دهد . وسعت این انبار معادل 650 متر مربع می باشد؛ که توان دپو 400 هزار شاخه لوله برق و اتصالات آن را دارا می باشد .

       

  انبار شماره دو ایران ادیسون که کلیه لوله برق خم سرد را بصورت انبوه دپو نموده است ؛ وظیفه تامین کالای برون شهری و سایر استان های کشور را بر دوش دارد. این انبار در تهران، بزرگراه آزادگان ، ابتدای جاده ساوه، نرسیده به عوارضی اول، ورودی منطقه فیروز بهرام نیز می باشد .

  انبار شمار سه ایران ادیسون واقع در لاله زار جنوبی پاساژ ادیسون طبقه زیر همکف نیز می باشد ، که کلیه اتصالات لوله و ریزه بار جهت ارسال به باربری و موارد درون شهری مورد استفاده قرار می گیرد .

  تمامی این انبار ها جهت سرعت بخشیدن در ارسال کالا به مشتریان گرامی بوده است ؛ زیرا رضایت شما اصلی بر اعتبار ما می باشد . همچنین برای جلوگیری از هرگونه آسیب دیدگی به لوله نیاز به فضای بیشتر جهت نگهداری هرچه بهتر آن احساس می گردد .

  نکات مهم هنگام خرید و استفاده از لوله خم سرد

  • جهت بهترین حالت برای زاویه دار نمودن لوله خم سرد بهتر است از فنر استاندارد و با کیفیت استفاده نمود ، تا لوله دچار هیچگونه چروکیدگی و برامدگی نشود . و در سیم کشی توسط فنر مشکلی در روند کار ایجاد نگردد ؛
  • فنر لوله خم کن در دو نوع کوتا و بلند به مشتریان ارائه می گردد . بهتر آن است که برای بالا بردن سطح کیفیت در خم و زاویه دار نمودن از فنر بلند استفاده شود ؛
  • جهت بر قراری نظم در کار تاسیسات برق، پیشنهاد می شود تا از لوله خم سرد رنگی استفاده شود، تا تمامی موارد سیم کشی با اصول و نظم هرچه بیشتر صورت گیرد و اشتباهات را به حداقل رساند ؛
  • به هنگام خرید لوله خم سرد حتما به نشان استاندارد ملی ایران و کد استاندارد دقت فرمائید ، و این شماره را توسط سامانه پیامکی ۷۳۶۷۶۶۸۹۶۶ متعلق به اداره استاندارد استعلام بگیرید ؛
  • بهترین لوله خم سرد در مرحله اول ، رنگ روشن آن است تا به مشتریان اثبات شود که هیچگونه مواد ضایعات در تولید آن استفاده نگردیده است . عامل بعدی آن است که این کالای برق را تحت فشار قرار دهید در این صورت نباید دچار خوردگی بشود ؛
  • در خرید این کالای برقی قیمت را فدای کیفیت نکنید و وزن استاندارد را تهیه نمائید ؛

  لوله برق رنگی

  لوله خم سرد رنگی در واقع همان لوله برق می باشد که با رنگ بندی به فروش می رسد . فروشگاه ایران ادیسون محصولات رنگی خود را با دو برند وینو پلاستیک و یزد پولیکا به مشتریان خود ارائه می دهد . ( در برند یزد پولیکا با تیراژ بالا )

  کاربرد لوله برق رنگی در دو نوع خم گرم و سرد برای نظم بخشیدن و افزایش سرعت برقکار مورد استفاده قرار می گیرد . به این صورت که می توان هر رنگ را به یک نوع سیم یا کابل اختصاص داد و یا هر رنگ سیم یا کابل را با رنگ لوله هماهنگ نمود .

  بطور مثال : در ساخت یک بیمارستان برای سیستم اطفا حریق از رنگ قرمز ، برای سیستم ارتینگ از رنگ زرد ، برای سیستم شبکه و تصویر از رنگ آبی و ... استفاده می شود که این رنگ بندی لوله برق بسته به نظر برقکار مشخص می گردد !

  لوله برق خم سرد سمنان

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این کالای برقی و نحوه چگونگی استفاده از آن می توانید وارد لیـــــــــــــنک شوید ؛

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  بهترین قیمت لوله برق

  لوله برق پی وی سی وینو پلاستیک سایز 16 (25)

  جهت خرید برای پروژه تماس بگیرید؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری؛ دارای چهار رنگ آبی قرمز زرد سفید؛ دارای گواهی استاندارد ملی ایران؛
  51600 تومان
  لوله برق خم سرد وینو بند سایز 13 یا 20 برقی

  لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 13 (20)

  جهت خرید برای پروژه تماس بگیرید؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری؛ دارای چهار رنگ آبی قرمز زرد سفید؛ دارای گواهی استاندارد ملی ایران؛
  40200 تومان
  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاست سایز 21 یا 32

  لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 21 ( 32 )

  جهت خرید برای پروژه تماس بگیرید؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری؛ رنگ سفید؛ دارای گواهی استاندارد ملی ایران؛
  90300 تومان
  لوله برق نسوز اتاپایپ قیمت خرید

  لوله خم سرد اتا پایپ سایز 13 (2)

  قیمت بر اساس هر شاخه ، لوله خم سرد اتا پایپ برند خسرو نیکو پلاست، سایز 13 ، 20 یا 2 ، دارنده گواهی استاندارد، تحویل در انبار کالای برق لاله زار (خیابان لاله زار)، رنگ آبی روشن
  39000 تومان
  لوله خم سرد اتاپایپ قیمت و خرید

  لوله خم سرد اتا پایپ سایز 16 یا 2.5

  قیمت بر اساس هر شاخه ، لوله خم سرد اتا پایپ برند خسرو نیکو پلاست، سایز 16 ، 25 یا 2.5 ، دارنده گواهی استاندارد، تحویل در انبار کالای برق لاله زار (خیابان لاله زار)، رنگ آبی روشن
  40000 تومان
  لوله برق خم سرد اتا پایپ سایز 21 یا 3

  لوله خم سرد اتا پایپ سایز 21 ( 3 )

  قیمت بر اساس هر شاخه ، لوله خم سرد اتا پایپ برند خسرو نیکو پلاست، سایز 21 ، 32 یا 3 ، دارنده گواهی استاندارد، تحویل در انبار کالای برق لاله زار (خیابان لاله زار)، رنگ آبی روشن
  80000 تومان
  لوله برق خم سرد وینو پلاست سایز 13 و 20

  لوله خم سرد وینو پلاستیک پلاس سایز 13 ( 20 )

  جهت خرید برای پروژه تماس بگیرید؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری؛ در چهار رنگ سفید قرمز آبی زرد؛ دارای گواهی استاندارد ملی ایران؛
  48200 تومان
  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاست سایز 16 یا 25

  لوله خم سرد وینو پلاستیک پلاس سایز 16 (25)

  جهت خرید برای پروژه تماس بگیرید؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری؛ در چهار رنگ سفید قرمز آبی زرد؛ دارای گواهی استاندارد ملی ایران؛
  65000 تومان
  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاست سایز 29 یا 40 برقی

  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 29 ( 40 )

  جهت خرید برای پروژه تماس بگیرید؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری؛ رنگ سفید؛ دارای گواهی استاندارد ملی ایران؛
  114200 تومان
  قیمت لوله برق خم سرد وینو پلاستیک سایز 36 یا 50

  لوله خم سرد وینو پلاستیک سایز 36 ( 50 )

  جهت خرید برای پروژه تماس بگیرید؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری؛ رنگ سفید؛ دارای گواهی استاندارد ملی ایران؛
  148900 تومان
  قیمت خرید لوله برق خم سرد یزد پلیکا سایز 13 یا 20 2

  لوله برق خم سرد یزد پولیکا سایز 13 ( 20 2 )

  لوله برق خم سرد رنگی برند وینو پلاستیک ؛ جهت خرید برای پروژه می توانید تماس بگیرید ؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری ؛ دارای رنگ بندی سفید فیلی قزمز زرد ؛ دارنده گواهی استاندارد ملی ایران ؛
  تماس برای قیمت
  قیمت خرید لوله پلیکا برق سایز 16 یا 25

  لوله برق خم سرد یزد پولیکا سایز 16 ( 25 و 2.5 )

  لوله برق خم سرد رنگی برند وینو پلاستیک ؛ جهت خرید برای پروژه می توانید تماس بگیرید ؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری ؛ دارای رنگ بندی سفید فیلی قزمز زرد ؛ دارنده گواهی استاندارد ملی ایران ؛
  تماس برای قیمت
  قیمت خرید لوله خم سرد 21 یزد پلیکا

  لوله برق خم سرد یزد پولیکا سایز 21 ( 32 و 3 )

  لوله برق خم سرد رنگی برند وینو پلاستیک ؛ جهت خرید برای پروژه می توانید تماس بگیرید ؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری ؛ دارای رنگ بندی سفید فیلی قزمز زرد ؛ دارنده گواهی استاندارد ملی ایران ؛
  تماس برای قیمت
  قیمت خرید لوله خم سرد 40 یزد پلیکا

  لوله برق خم سرد یزد پولیکا سایز 29 ( 40 و 4 )

  لوله برق خم سرد رنگی برند وینو پلاستیک ؛ جهت خرید برای پروژه می توانید تماس بگیرید ؛ قیمت بر اساس هر شاخه 6 متری ؛ دارای رنگ بندی سفید فیلی قزمز زرد ؛ دارنده گواهی استاندارد ملی ایران ؛
  تماس برای قیمت
  فیلترها Close
  حداقل: 0 تومان حداکثر: 148900 تومان
  0 148900