جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  بست چنگالی و ریل

  قیمت بست چنگالی با توجه به سایز و ضخامت ورق آن متغییر می باشد. کالای برق درخش میر تولید کننده این محصول و انواع بست نیز می باشد. همچنین آماده همکاری با پروژها و انبوه سازان در هر تعداد می باشیم.

  بست چنگالی و ریل آن یکی از انواع بست لوله برق نیز بوده که برای نظم و سامان بخشیدن و اتصال لوله به سقف مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این کالای برقی با توجه به سایز لوله متفاوت بوده و دارای سایزهای مختلفی می باشد.

  قیمت بست چنگالی و ریل چنگالی

  بست چنگالی را دست اول بخرید

  کالای برق درخش میر تولید کننده بست چنگالی و ریل آن واقع در لاله زار جنوبی نیز می باشد. سایت ایران ادیسون متعلق به کالای برق درخش میر قیمت محصولات تولیدی را بصورت روزانه تعیین می نماید.

  کلیه قیمت های بست چنگالی و ریل با ورق 1 میل اعلام می گردد. در صورت سفارش برای ورق پایین تر می توانید با ما تماس حاصل فرمائید. سایزهای این محصول شامل: 16*12، 20*16، 25*18، 28*24، 32*28 و 36*32 نیز می باشد.

  استاندارد و کیفیت

  بست چنگالی و ریل آن نظم در لوله کشی را افزایش می دهد. همچنین رعایت این نظم موجب رعایت اصول ایمنی در تاسیسات برق ساختمانی و صنعتی می گردد. لذا طبق استاندارد استفاده از این محصول کاربردی برای ناظرین مورد تائید می باشد.

  کیفیت این محصول به موارد مختلفی بستگی دارد تا از نظر ایمنی و استحکام کامل گردد. سایز ورق آن گام اول برای رعایت کیفیت می باشد. بطور معمول در تولید این کالا از ورق 1 میل استفاده می کنند. در صورت استفاده از ورق ضعیف توان فشار وزن لوله سلب می گردد.

  نوع آبکاری بست چنگالی گام بعدی در اصول کیفی می باشد. آبکاری این محصول به همراه ریل آن در دو نوع گالوانیزه و آکرومات صورت می گیرد. آبکاری آکرومات مناسب برای استفاده در مناطقی که رطوبت هوا بالا بوده می باشد. و از اکسیده شدن و زنگ زدگی جلوگیری می کند.

  نصب و کاربرد بست چنگالی و ریل

  همانطور که در بالا ذکر نمودیم؛ بست چنگالی به همراه ریل آن برای نگهداری لوله و اتصالات برق در سقف (زیر سقف کاذب،سقف پارکینگها) مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول نظمی بالا را به لوله کشی در تاسیسات برق را  می بخشد.

  نحوه نصب این محصول ساده بوده که در ادامه به آن اشاره می کینم. ابتدا ریل را به سقف پیچ می نمائیم. ریل خود داری دو مدل معمولی و پانچ دار می باشد. نوع پانچدار سرعت در نصب را به دلیل جای سوراخ پیچ بالا می برد.

  در ادامه سایز لوله برق را در نظر گرفته و با توجه به آن سایز بست چنگالی را متناسب با آن انتخاب می نمائیم. سپس آن را لوله را درون آن قرار داده و بصورت ریلی وارد ریل می نمائیم. در انتها پیچ را بسته تا لوله در جای خود کیپ شود.

  ریل را بصورت عمود بر لوله زاویه لوله نصب می کنیم. بطور استاندارد برای هر شاخه 6 متری لوله 3 ریل را می توان اتخاب کرد. تعداد بست چنگالی در هر ریل نیز با توجه به تعداد لوله موازی مشخص می کنیم.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  قیمت بست چنگالی سایز 16*12 و ریل آن

  بست چنگالی سایز 16*12

  بست چنگالی با آبکاری گرم، ورق 1 میل (جهت سفارش ورق کمتر تماس بگیرید)، سایز 16*12
  2000 تومان
  قیمت بست چنگالی سایز 16 در 20 و ریل آن

  بست چنگالی سایز 20*16

  بست چنگالی با آبکاری گرم، ورق 1 میل (جهت سفارش ورق کمتر تماس بگیرید)، سایز 20*16 (16 در 20)
  2000 تومان
  قیمت بست چنگالی سایز 25*18 و ریل آن

  بست چنگالی سایز 25*18

  بست چنگالی با آبکاری گرم، ورق 1 میل (جهت سفارش ورق کمتر تماس بگیرید)، سایز 25*18
  2190 تومان
  قیمت بست چنگالی سایز 28*24 و ریل آن

  بست چنگالی سایز 28*24

  بست چنگالی با آبکاری گرم، ورق 1 میل (جهت سفارش ورق کمتر تماس بگیرید)، سایز 28*24
  2700 تومان