جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  لوله برق سازند پلیمر سمنان سایز 13 1000گرم

  جهت خرید برای پروژه می توانید تماس بگیرید؛ لوله برق pvc سازند پلیمر سمنان برند سپانو پلیمر؛ سایز 13 ( سایز 20 برقی یا 2 )؛ وزن هر شاخه 1000 گرم؛ شماره استاندارد 7367668966؛
  شناسه کالا در انبار: sazand201
  فروشنده: امیرعلی میر
  36000 تومان
  i h
  تاریخ تحویل: 1-2 days

  لوله برق استاندارد و اتصالات

  لوله برق و اتصالات آن به منظور ایجاد معبر و محافظت از انواع سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرند ؛ از آنجا که این نوع محصول در دسته زیر ساخت و نازک کاری تاسیسات برق ساختمان به حساب می آیند ، بطور معمول بصورت توکار نصب می گردند .

  امروزه با افزایش رعایت اصول ایمنی و پروتکل های تعریف شده در استاندارد های داخلی و بین المللی استفاده از لوله برق با کیفیت و استاندارد امر حائز اهمیتی نیز به شمار می آید . این نوع کالای برقی وظیفه حافظت از زیر ساخت های تاسیسات برق را برعده دارد و انتخاب درست آن در دستور کار سازندگان برتر می باشد .

  انواع لوله برق

  استفاده از لوله برق استاندارد و اتصالات آن در هر سازه متفاوت بوده و با توجه به نیاز بایستی از جنس های مختلف استفاده گردد . بطور کلی این کالا را می توان در سه جنس فلزی (گالوانیزه)، پی وی سی (pvc) و پلاستیکی (pepe) تقسیم نمود که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد .

  لوله برق و اتصالات آن را می توان به چهار دسته تقسیم نمود که شامل : لوله پی وی سی و یو پی وی سی (pvc و upvc) ، گالوانیزه یا فلزی ، لوله خرطومی نسوز ، فلکسی ، طرح نسوز ، پلی امید و پلی اتیلن نیز می باشد ؛ و هر کدام دارای ویژگی هایی خواص خود است و کاربرد های متفاوتی نیز دارند . .

  پی وی سی pvc

  لوله برق پی وی سی همانطور که در نامش پیدا است ؛ از مواد پی وی سی و پلاستیک فشرده در دو نوع گرانول و موادنو تولید می گردند . این محصول در دسته کالا های پلیمری به شمار می آید و با توجه به فرمولاسیون ویژه تولید می گردد .

  از ویژگی های لوله برق پی وی سی می توان به مقاومت بالا آن در برابر عوامل بیرونی همچون فرسایش های محیطی ، عایق مناسب الکتریسیته و حرارت بالا نیز اشاره نمود . این نوع کالا در هنگام آتش سوزی دچار اشتعال نگردیده و به گسترش آتش کمک نخواهد کرد .
  از این رو است که بی این نوع محصول لوله برق نسوز نیز گفته می شود که از گسترش آتش جلوگیری کرده و با قطع تماس از شعله مستقیم به سرعت شعله روی آن خاموش گردیده !

  از نظر استاندارد یکی از بهترین گزینه ها لوله برق پی وی سی می باشد زیرا تمامی فاکتور های ایمنی در تاسیسات ساختمان را رعایت نموده و مقاومت بالای آن خود مزید بر علت نیز می باشد. از آنجا که سیم و کابلی که از درون خود عبور می دهد امان ایجاد حرارت بالا و حریق را دارد که پی وی سی توان مقابله با این اتفاقات را دارا می باشد.

  یو پی وی سی upvc

  لوله برق خم سرد یو پی وی سی upvc یکی دیگر از انتقال دهنده های مناسب برای انواع سیم و کابل نیز می باشد . جنس این نوع محصول از یو پی وی سی نیز می باشد ، که مقاومت و استحکام آن به مراتب از نوع پی وی سی بالا تر بوده و به همان نسبت هم قیمت بیشتری را به خود اختصاص داده .

  همانطور که گفته شد لوله برق خم سرد از مواد یو پی وی سی تولید گردیده که خود این مواد طی فرآیند و فرمول خاص از ماده اولیه پی وی سی ایجاد می شود . در واقع این فرآیند پلاستیک اضافه درون pvc را می کاهد و با میکس شدن مقداری استابلایزر و روان کننده وارد محفظه تحت فشار شده تا تبدیل به upvc گردد .

  لوله برق upvc بر خلاف نوع pvc نیاز به حرارت جهت خم خوردن در نقطه مد نظر را ندارد و می توان آن را با یک فنر خم کن به میزان دلخواه زاویه دار نمود. این امر خود به ویژگی این کالا در مقایسه با pvc می افزاید و سرعت اجراء را بسیار بالا می برد. همچنین باعث می شود از زانو های کمتری استفاده شود .

  لوله برق گالوانیزه یا فلزی

  لوله برق گالوانیزه که از آلیاژ فلز تولید گردیده است ، بالاترین استحکام را در مقایسه با سایر نمونه های موجود در کانال های تاسیساتی دارد . همچنین این نوع لوله از دو نوع گالوانیزه سرد و گرم تولید می گردد که هر کدام بسته به آب و هوای مختلف کاربرد خاص خود را دارد .

  لوله برق گالوانیزه گرم به دلیل نوع آبکاری قوی و ویژگی که به خود می گیرد مقاومت بیشتری در برابر جو محیطی را دارا می باشد . همچنین این کالای تاسیساتی گزینه مناسبی برای استفاده در محیط هایی با رطوبت مانند مناطق شمالی کشور و یا مناطق ساحلی بالا نیز می باشد .

  در حالی که در نوع لوله برق گالوانیزه سرد به دلیل آنکه توسط تکنولوژی القای الکتریکی روکشدار و آبکاری می شود ، مقاومت کمتری در مقایسه با نمونه گالوانیزه گرم خود دارد . و بهترین کاربرد این محصول که قیمتش به مرتب از نمونه مشابه کمتر است در محیط های خشک و معمولی یا غیر مرطوب می باشد !

  لوله برق خرطومی

  لوله برق خرطومی یکی دیگر از شاخه های کانال های تاسیساتی نیز به شمار می آید و دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارا می باشد . برخی از مدل های این کالا شامل خرطومی نسوز ، طرح نسوز و فلکسیبل نیز می باشد و موارد کاربرد آن بسته به نوع سازه متفاوت می باشد .

  • لوله خرطومی برق نسوز از مواد پی وی سی تولید می گردد که بهترین گزینه از نظر پروتکل های ایمنی در تاسیسات سازه نیز می باشد . این محصول غیر قابل اشتعال بوده و از گسترش آتش نیز جلوگیری می کند . به همین دلیل از این کالا به عنوان نسوز یاد می کنند ؛
  • لوله برق خرطومی طرح نسوز نیز از مواد پلاستیکی تولید گردیده و به دلیل شباهت آن با خرطومی نسزو از این محصول به عنوان طرح نسوز یاد می کنند و از نظر ایمنی در سازه مناسب نمی باشد و می تواند به راحتی مشتعل شود و به گسترش آتش بپردازد ؛
  • لوله خرطومی برق فلکسیبل از آلیاژ فلزی تولید می گردد که در دو نوع روکشدار و بدون روکش ارائه داده می شود . مدل روکشدار خرطومی فلکسیبل از روکش پی وی سی بر روی فلز آن تشکیل شده که مقاومت آن را به مراتب بالا برده است ؛
   لوله برق خرطومی فلکسیبل بیشتر مورد استفاده در محیط های سخت و روکار قرار می گیرد . همچنین گزینه خوبی در کانال کشی سیم و کابل های دوربین مدار بسته و سیستم های شبکه می باشد و با جذف الکتریسیته ساکن به خود کیفیت مطلوبی را در دفع نویز و نمایش ارائه می دهد ؛

  ویژگی لوله برق و اتصالات با کیفیت

  لوله برق و اتصالات با کیفیت دارای فاکتورهایی می باشند که به آن می پردازیم ؛ از آنجا که وظیفه اصلی این کالا حفاظت از سیم و کابل می باشد، باید از جنس مقاومی برخوردار باشد تا ایمنی در سیستم تاسیسات را به مراتب بالا ببرد و عایق مناسبی برای الکتریسیته درون سیم و کابل باشند .

  بطور کلی لوله برق باید در برابر هرگونه فرسایش محیطی همچون رطوبت هوا ، اکسید شدن ، ساییدگی ، نور خورشید ، حرارت و آتش مقاوم باشد . در لوله های پی وی سی ، نسوز بودن و غیر قابل اشتعال بودن اصل اول می باشد . در لوله های فلزی مقاومت در برابر اکسید شدن اصل اول است .

  اتصالات

  به هنگام خرید لوله برق خرید اتصالات بصورت رایج تهیه می شود .  کالایی که لوله های برق را به یکدیگر متصل کند ؛ و یا لوله به آن منتهی شود را اتصالات می گویند . این کالاها شامل انواع زانویی ، بوشن ، براس بوشن ، قوطی کلید و پریز برق ، جعبه تقسیم روکار و توکار ، جعبه فیوز، سه راهی ، گلند پلاستیکی یا فلزی و ... نیز می باشند .

  استفاده درست از اتصالات با جنس استاندارد ، عمر زیر ساخت در تاسیسات را به مراتب بالا می برد و ایمنی در دراز مدت را تضمین می نماید !

  قیمت لوله برق

  لیست قیمت لوله برق با توجه به جنس بدنه ، مواد اولیه در تولید و شرکت سازنده متغییر است . بهترین قیمت این کالای تاسیساتی را از فروشگاه آنلاین ایران ادیسون بخواهید ؛ فروش انواع لوله و اتصالات در تمامی سایز ها با برند های استاندارد بازار لاله زار تهران .

  قیمت لوله برق گالوانیزه در مقایسه با سایر جنس های دیگر همچون پی وی سی ، یو پی وی سی و پلی آمید بالا بوده زیرا از مواد فلزی تولید می گردد . هزینه آبکاری آن خود مزید بر این علت می باشد . در نوع گالوانیزه هر شاخه با اندازه 3 متر تولید می گردد که این میزان در pvc و upvc به 6 متر خواهد رسید .

  جهت کسب اطلاعات از انواع لوله استاندارد و شرحی بر تولید آنها می توانید وارد لیــــــــــنک شوید؛

  لوله برق سازند پلیمر سمنان سایز 13 یا 2 وزن 1000 گرم

  قیمت لوله برق سازند پلیمر سمنان سایز 13 یا 20 وزن 1000 گرم بسیار مناسب بوده و یکی دیگر از محصولات برند سپانو می باشد که برای کانال کشی ، محافظت و انتقال انواع سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرد؛ و بصورت توکار نصب می گردد . در ادامه بیشتر به ویژگی ها و مشخصات آن می پردازیم .

  گروه کارخانجات صنایع شیمیایی سازند پلیمر سمنان با برند سپانو تولید کننده لوله برق پی وی سی و یو پی وی سی (pvc upvc) جهت مصارف برقی و فاضلابی می باشد ؛ و با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه صنعت پلیمر واقع در شهرک صنعتی سمنان، سرآمد تولید کنندگان لوله گردیده است .

  تولیدات برند سپانو پلیمر سمنان

   لوله برق پی وی سی سازند پلیمر سمنان سایز 13 یا 20 در وزن های 800،900،1000 گرم تولید می گردد . همچنین با استفاده از دانش و فرمولاسیون تولیدی روز دنیا توانسته محصولی با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد . این محصول در تمامی سایز های استاندارد تاسیسات برق که در جدول زیر به آن اشاره شده است تولید می گردد .

  ردیف   سایز لوله  وزن لوله   
  1 1.5*20 gr 800
  2 1.8*20 gr 900
  3 2*20 gr 1000
  4 1.5*25 gr 1000
  5 2*25 gr 1200
  6 1.8*32 gr 1500
  7 1.8*40 gr 1900
  8 2.4*50 gr 2400

  سایر محصولات سپانو پلیمر :

  شرکت سپانو پلیمر سمنان علاوه بر تولید لوله و اتصالات برق خم سرد و خم گرم ، تولید کننده انواع لوله های فاضلابی ، زانویی ، سه راهی ، دو راهی و محصولات پلیمری دیگر نیز می باشد . که همگی آنها دارای گواهی نامه استاندارد ملی ایران نیز می باشد .

  استاندارد لوله برق سازند سایز 13

  لوله برق سازند پلیمر سمنان سایز 13 یا 2 دارای گواهی استاندارد ملی ایران به شماره ثبت 7367668966 نیز می باشد ؛ همچنین مشتریان محترم می توانند برای کسب اطلاع از صحت و سقم استاندارد کالا ، شماره ثبت آن را به سامانه پیامکی 10001517 که متعلق به اداره استاندارد می باشد ارسال نمایند .

  همچنین لوله برق سازند با تاسیس واحد آزمایشگاهی ، علاوه بر نشان ملی استاندارد ایران توانسته است گواهی فنی آزمایشگاهی ، گواهی رعایت حقوق مصرف کننده ، گواهی تشویقی اداره استاندارد ، تائیدیه وزارت صنعت معدن تجارت ، گواهی کنترل کیفیت ، استاندارد بین المللی iso9001: 2015 2017 را کسب نماید .

  طبق پروتکل های استاندارد شرکت برق توانیر وابسته به وزارت نیرو ، استفاده از لوله های pvc و upvc در تاسیسات برق ساختمان الزامی می باشد ؛ !

  ویژگی ها

  لوله پی وی سی سازند پلیمر سمنان سایز 13 با توجه به مواد اولیه مورد استفاده شده در آن و فرمولاسیون ویژه از کیفیت بالایی برخوردار است . استفاده درست در درصد بندی مواد اولیه همچون پی وی سی ، استابلایزر، محرک ها و روان کننده ها عامل اصلی کیفیت و مقاومت در تولید این نوع لوله نیز می باشد .

  همچنین در لوله برق سپانو پلیمر مرحله اکستروژن ( فشرده سازی مواد بلندینگ شده تحت دمای بالا ) بصورت آهسته و دقیق صورت می گیرد ، تا مقاومت لوله در طی گذشت زمان بالا رود؛ از آنجا که سرعت تولید این محصولات جهت کیفیت هرچه بهتر کاهش یافته، این شرکت چهار خط تولیدی را برای لوله پی وی سی اختصاص داده است .

  مهم ترین ویژگی لوله برق سازند نسوز بودن آن است؛ این محصول در برابر حرارت ناشی از سیم و کابل و آتش مقاوم بوده ؛ و غیر قابل اشتعال می باشد. که در هنگام آتش سوزی و رعایت پروتکل های ایمنی امری حائز اهمیت می باشد و به گسترش آتش کمک نمی کند .

  لوله سازند پلیمر سمنان سایز 13 یا 20 عایق مناسبی برای سیم و کابل می باشد و در برابر فرسایش محیطی همچون رطوبط هوا ، سائیدگی ، نور خورشید ، خوردگی و فشار ناشی از بتن و سیمان بسیار مقاوم بوده . وزن کم این نوع از لوله در مقایسه با مدل فلزی آن خود مزیتی مهم به حساب می آید، که باعث کاهش وزن سازه می شود .
  همچنین وزن کم خود هزینه نصب و هزینه حمل و نقل را کاهش می دهد که خود توجیح اقتصادی در ساخت سازه دارد ؛

  واحد فروش و خدمات مشتریان سازند پلیمر سمنان

  مجموعه درخش میر واقع در تهران خیابان لاله زار، واحد فروش لوله برق سازند از سایز 13 تا 63 نیز می باشد و محصولات خود را به کلیه نقاط ایران ارسال می نماید. این واحد صنفی کلیه کالای برق خود را در اختیار فروشگاه ایران ادیسون قرار داده تا بتوان خدمات بهتری به مشتریان گرامی ارائه داد .

  همچنین برای خرید آسان محصولات انواع اتصالات لوله برق در اختیار مشتریان برای فروش قرار داده می شود . سرعت سریع در ارسال کالا و اقلام وابسته به آن ، ضمانت بار ارسالی تا مقصد ، کرایه حمل پایین درون شهری ، توان تامین کالا در تعداد بالا برای پروژه های بزرگ از دیگر خدمات درخش میر نیز می باشد .

  انبار مرکزی سپانو پلیمر

  واحد فروش سازند (درخش میر) لوله و اتصالات برق را با چهار انبار در نقاط مختلف استان تهران توزیع می نماید . تا بتوان محصولات را به سرعت دست مشتریان خود ارسال نماید ، و هزینه حمل و نقل را کاهش دهد . همچنین این واحد در حال تاسیس انبار پنجم خود در منطقه لواسانات تهران نیز می باشد . انبار های درخش میر :

  • انبار شماره یک واقع در تهران پایین تر از میدان بهارستان نبش کوچه نظامیه جهت ارسال به شرق تهران و باربری های جنوب تهران؛
  • انبار شماره دو واقع در تهران میدان امام خمینی ابتدای خیابان فردوسی نبش پست گاز منطقه جهت ارسال به شمال و غرب تهران؛
  • انبار شماره سه واقع در تهران ابتدای جاده ساوه بعد از عوارضی ( به سمت تهران) ورودی فیروز بهرام جهت ارسال به شهرستان بصورت مستقیم؛
  • انبار شماره چهار واقع در تهران میدان امام خمینی ابتدای خیابان لاله زار پاساژ ادیسون طبقه زیر همکف جهت ارسال اجناس خورد به تهران و اداره پست؛

  لوله برق خم سرد

  یکی دیگر از محصولات برند سپانو لوله برق خم سرد سازند پلیمر می باشد که از سایز 13 تولید می گردد . لوله خم سرد سازند نشکن بوده و دارای کیفیت ممتازی می باشد ؛ و با توجه به قیمت مناسب آن محصولی پر فروش نیز به حساب می آید و بسیاری از برقکاران مایل به استفاده از آن می باشند .
  از آنجایی که لوله برق خم سرد سازند پلیمر سمنان نیازی به حرارت ندارد، و تنها با یک فنر به راحتی در نقطه مورد نظر زاویه دار می شود، سرعت عمل در کار تاسیسات برق سازه را بالا برده و نیاز چندانی به اتصالات لوله همچون زانویی نمی باشد که خود هزینه ای را از دوش مصرف کننده کم می نماید.

  لوله برق خم سرد سپانو پلیمر سمنان سایز 13 از وزن 800 گرم با رنگ سفید و آبی روشن تولید می گردد ؛ و دارای گواهی استاندارد ملی ایران نیز می باشد. وزن کم ، کیفیت بالا، غیر قابل اشتعال بودن، عایق مناسب برای الکتریسیته ساکن از دیگر ویژگی های این کالای برق به شمار می آید .

  قیمت سازند پلیمر سمنان سایز 13 وزن 1000 گرم

  قیمت لوله برق سازند سایز 13 یا 20 برقی در مقایسه با دیگر نمونه های موجود در بازار، با این کیفیت به مراتب کمتر می باشد. قیمت این نوع کالا با توجه به وزن، سایز و نوع خم سرد یا خم گرم نیز مشخص می شود .

  این شرکت با چهار خط تولیدی سرعت کار خود را در مرحله اکستروید پایین آورده تا بهترین محصول را به مشتریان خود ارائه دهد ؛

  چرا لوله برق سازند پلیمر ؟

  امروزه استفاده از لوله های پی وی سی در تاسیسات ساختمان اجباری می باشد ، از آنجایی که لوله برق سازند از کیفیت بالایی برخوردار است و رنگ روشن آن ( آبی روشن ) گویای این کیفیت است ، استفاده از این نوع کالای برق توصیه ایران ادیسون می باشد ؛ همچنین این نوع کالا گزینه مناسب برای پروژه های بزرگ بوده و توجیح اقتصادی آن نمایان است .

  سازندگان و ناظران به جهت رعایت ایمنی در سازه می بایست لوله ای نسوز که غیر قابل اشتعال باشد انتخاب نمایند ؛ لوله برقی که در گذر زمان دچار آسیب دیدگی و خطرات احتمالی ناشی از سیم و کابل نشود ، با توجه به تمامی این موارد سپانو پلیمر می تواند بهترین گزینه برای مصرف کننده باشد.

  اطلاعات بیشتر: در تولید لوله برق پی وی سی رنگ کالا امر بسیار مهمی می باشد ، زیرا برخی از سودجویان که به دنبال کلاهبرداری هستند و ایمنی یا حقوق مصرف کننده برای آنها اهمیتی ندارد؛ لوله برق را با مواد ضایعات و گرانول تولید می نمایند و جهت پنهان کردن آن از رنگ تیره برای تولید استفاده می کنند .

  قیمت لوله برق 13 سازند پلیمر سمنان برند سپانو با در نظر گرفتن کیفیت و متریال مورد استفاده شده در آن اصلی ترین عامل فروش این کالا به شمار می آید !

  مشخصات محصول
  جنس بدنه pvc
  سایز 20 (13.5) (2)
  وزن 1000 گرم
  رنگ
   
  استاندارد دارد ( گواهی استاندارد ملی ایران )
  طول هر شاخه 6 متر
  5.0 5
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  • تنها کاربران عضو می توانند بررسی خود را بنویسند
  *
  *
  • بد
  • عالی
  علی اقازاده | 29/07/1400 11:32 ب.ظ
  فنر لوله خم
  سلام فنر مخصوص لوله برق سازند رو هم دارید
  آیا این بررسی مفید بود؟ بله نه (0/0)
  فرهاد مشایخی | 26/07/1400 03:00 ق.ظ
  قیمت
  سلام اقا قیمت لوله برق سازند پلیمر تون بروزه ؟ می خوام خرید بزنم
  آیا این بررسی مفید بود؟ بله نه (1/0)
  محمد نقوی | 20/07/1400 11:28 ب.ظ
  استعلام استاندارد
  استانداردش رو چطور میتونم استعلام بگیرم؟
  آیا این بررسی مفید بود؟ بله نه (2/0)
  مریم قربانی | 16/07/1400 01:49 ق.ظ
  رنگی
  سلام جناب برای پروژه لوله رنگی سفارش دادن ، با این قیمت در تعداد بالا رنگی می دین؟
  آیا این بررسی مفید بود؟ بله نه (2/0)
  مش ممد ملنگ | 27/05/1400 05:27 ق.ظ
  هزینه ارسال
  هزینه ارسال به چه شکل محاسبه میشه؟ برای تعداد ۱۰۰ بسته خارج از تهران؟
  آیا این بررسی مفید بود؟ بله نه (3/0)
  *
  *
  *