جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  کابلشو | سرسیم

  انواع کابلشو و سرسیم ( وایرشو )

  کابلشو و سرسیم ، این محصول برقی از جمله انگلیسی cable shoe گرفته شده است که در واقع معنای کفش کابل را به خود اختصاص داده است. کاربرد این محصول مهم ایجاد اتصال میان سیم و کابل با خود و یا تابلو برق نیز می باشد ، که توسط ابزاری با نام پرس کابلشو صورت می گیرد.
  این اتصال خود ایمنی در کار برق را بالا برده و نیازی به روش سنتی تاب دادن و استفاده لنت برق که از خطراتی به مراتب بالاتر برخوردارند ، نمی باشد!

  کلیه کابلشو ها را می توان به سه دسته: کابلشو مسی، الومینیومی و بی متال تقسیم نمود، هر کدام از این موارد کاربرد خواص خود را دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. قطعه دیگری که بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرد و جهت اتصال میان دو سیم و یا دو کابل می باشد، موف نام دارد که همانند کابلشو انواع مسی، الومینیومی و بیمتال را دارا می باشد.
  بهترین و ایمن ترین روش جهت اتصال کابل های قطور استفاده از موف می باشد که کاری تمیز و بی نقص به مصرف کننده ارائه می دهد؛

  کابلشو مسی و الومینیومی

  کابلشو مسی که از لوله مس با خلوص بالا تشکیل شده است توسط فلز قلع مورد آبکاری قرار گرفته تا در برابر هرگونه فرسایش محیطی و سولفاته محافظ باشد . همین موضوع در رابطه با نوع الومینیومی هم صدق می نماید ، که جهت استفاده در کابل های الومینیومی نیز می باشد.
  کابلشو مسی و الومینیومی در سایز های 6، 10، 16، 25، 35، 50، 70، 95، 120 و... تولید می گردد؛ که هر کدام دارای سوراخ پیچ های متعددی نیز می باشد. یک کابلشو با کیفیت و استاندارد از ویژگی هایی چون ضخامت بالا لوله مس، بلند بودن لوله، پرس مناسب انتهای کابلشو و داشتن چاک بر روی آن بر خوردار بوده است.
  نکته: جهت تست مسی بودن کابلشو می توانید با کشیدن بروی اره و یا شیشه روکش قلع را کنار بزنید و رنگ مسی را مشاهده نمائید؛

  کابلشو بی متال

  این نوع کابلشو از ترکیب مس و الومینیوم تشکیل شده که بطور معمول جزء کالای برق ساختمانی وارداتی می باشد و صرفه اقتصادی جهت تولید آن بسیار پایین بوده. کاربرد کابلشو بی متال در اتصال سیم و کابل با یکدیگر و یا اتصال با گیرنده از دو جنس مس و آلومینیوم نیز می باشد که در دو نوع تیپ یک و تیپ دو نیز به مشتریان ارائه می گردد.

  سرسیم و وایرشو

  سرسیم و وایرشو از انواع مختلفی چون گرد ، کولری ، دو شاخه ، سوزنی و ... تشکیل شده اند و جهت اتصال سیم های کمتر از سایز 4 مورد استفاده قرار می گیرند که جهت محافظت از روکش پلاستیکی تولید می گردند . این نوع کالای برق توسط ابزاری به نام پرس سرسیم زن یا وایر زن مورد استفاده برقکاران قرار گرفته و استاندار کار را به مراتب بالا می برند .

  بهترین قیمت کابلشو مسی ، بی متال و الومینیوم را از کالای برق لاله زار دارنده فروشگاه ایران ادیسون بخواهید . فروش انواع کابلشو و سرسیم زیر قیمت بازار لاله زار تهران!

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  کابلشو مسی نمره 120

  کابلشو مسی نمره 120

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 300 عدد 21100 تومان محاسبه می گردد،سایز کابلشو 120،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  از 21100 تومان
  کابلشو مسی نمره 16

  کابلشو مسی نمره 16

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 1000 عدد 2500 تومان محاسبه می گردد،سایز کابلشو 16،جنس مس با آبکاری قلع،درای ضخامت و طول لوله بالا،
  از 2500 تومان
  کابلشو مسی نمره 185

  کابلشو مسی نمره 185

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 100 عدد 40500 تومان محاسبه می گردد،سایز کابلشو 185،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  از 40500 تومان
  کابلشو مسی نمره 240

  کابلشو مسی نمره 240

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 70 عدد 53000 تومان محاسبه می گردد،سایز کابلشو 240،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  از 53000 تومان
  کابلشو مسی نمره ۲۵ سوراخ ۸

  کابلشو مسی نمره 25

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید،خرید بالای 1000 عدد 4150 تومان محاسبه می گردد.سایز کابلشو 25،جنس مس با آبکاری قلع،درای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی و سفارش کابلشو تماس بگیرید.
  از 4150 تومان
  کابلشو مسی نمره 35 با بهترین قیمت خرید

  کابلشو مسی نمره 35

  سوراخ پیچ کابلشو را در زیر انتخاب نمائید ، خرید بالای 1000 عدد 5900 تومان محاسبه می گردد ، سایز کابلشو 16 ، جنس مس با آبکاری قلع،درای ضخامت و طول لوله بالا ،
  از 5900 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 2880 تومان حداکثر: 55200 تومان
  2880 55200