جستجو
همه دسته بندی ها
  منو بستن

  کابلشو | سرسیم

  قیمت کابلشو برق

  قیمت کابلشو برق را ارزان و دست اول در iranedison.com تهیه فرمائید. خرید کابلشو پیچی و فروش انواع آن با بهترین لیست قیمت در خیابان لاله زار جنوبی و قطب الکتریک ایران. تمامی محصولات با کیفیت بالا و استاندارد لازم در تمامی سایزها و سوراخ پیچ ها به مشتریان گرامی عرضه می گردد.

  قیمت کابلشو پیچی با توجه به پارامترهای مختلف مشخص می گردد. اولین پارامتر در مشخص نمودن قیمت، جنس و آلیاژ استفاده شده در تولیدش می باشد. جنس این محصول برقی صنعتی از فلز مسی، آلومینیومی، آهنی و بی متال (ترکیب مسی و آلومینیوم) تشکیل شده؛ بطبع قیمت نمونه بی متال و ترکیبی مس و الومینیوم از همه بالاتر است.

  عامل بعدی که پشس از جنس و آلیاژ در قیمت کابلشو پیچی تاثیر گذار بوده، سایز بندی آن نیز می باشد. بدیهی است که بدانید با افزایش سایز کابلشو قیمت آن پله پله بالا می رود. بطور معمول سایز این نوع از محصولات برقی از نمره 6 تولید شده و تا نمره 630 ادامه دارد. و هر کدام سوراخ پیچ خود را دارا می باشد.

  کابلشو پیجی

  کابلشو برق و سرسیم از جمله انگلیسی cable shoe تبدیل به اصطلاح فارسی گردیده است. در واقع این واژه معنای "کفش کابل" را به خود اختصاص داده است. کاربرد این محصول مهم ایجاد اتصال میان سیم و کابل الومینیومی و مسی یا تابلو برق نیز بوده؛ که توسط ابزاری با نام پرس کابلشو صورت می گیرد.

  این نوع از اتصال برق صنعتی و نیمه صنعتی، خود ایمنی و کیفیت در کار سیستم تاسیسات برق ساختمان را بسیار بالا می برد. و نیازی به استفاده از روش های سنتی و غیر اصولی از جمله: تاب دادن و استفاده لنت و چسب برق که از خطراتی به مراتب بالاتر بر خوردار بوده نمی باشد.

  قیمت کابلشو برق بی متال و مسی

  کلیه کابلشوها را از نظر جنس و ماهیت به 3 دسته: کابلشو مسی، الومینیومی و بی متال (بیمتال) تقسیم بندی می کنند. هر کدام از این انواع مختلف کاربرد خاص خود را داشته اند؛ که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. قطعه دیگری که در این دسته بوده و از سه نوع مسی، آلومینیومی و بیمتال تولید شده موف نیز نام دارد.

  کابلشو مسی و الومینیومی

  کابلشو مسی که از لوله مس با خلوص بالا تشکیل شده، که توسط فلز قلع مورد آبکاری قلع اندود قرار گرفته است. تا در برابر هرگونه فرسایش محیطی و سولفاته محافظ باشد. همین موضوع در رابطه با نوع الومینیومی هم صدق کرده، که جهت استفاده در کابل های الومینیومی نیز می باشد.

  کابلشو پیچی مسی و آلومینیومی در سایزهای 6، 10، 16، 25، 35، 50، 70، 95، 120 و... تولید می گردد. یک کابلشو با کیفیت و استاندارد بالا از ویژگی هایی چون ضخامت و گوشت بالا لوله مس، بلند بودن لوله، پرس مناسب انتهای CABL SHOE و داشتن چاک بر روی آن بر خوردار بوده است.

  نکته: جهت تست مسی بودن cabl shoe می توانید با کشیدن بروی اره و یا شیشه روکش قلع اندود را کنار بزنید. در صورتی که شاهد رنگی مسی شدید اصل بودن کالا را تشخیص می دهد. در غیر این صورت این محصول از فلز آن بوده که استفاده از آن پر خطر و غیر ایمن می باشد.

  کابلشو بی متال (بیمتال)

  کابلشو بی متال از ترکیب آلیاژ و فلز مسی و آلومینیومی ساخته شده است. که بطور معمول در دسته کالاهای برق صنعتی و نیمه صنعتی وارداتی قرار گرفته. زیرا صرفه اقتصادی جهت تولید این محصول برقی به دلیل استفاده از تجهیزات گران قیمت و تخصصی بسیار پایین می باشد.

  کاربرد کابلشو بی متال در صنعت برق، جهت اتصال انواع سیم و کابل با یکدیگر توسط موف بیمتال و یا اتصال با گیرنده نیز می باشد. این محصول از تریک دو جنس مس و آلومینیوم نیز ساخته شده که دلیل نام بیمتال بر آن است. همچنین در دو نوع تیپ یک (DTL 1)و تیپ دو (DTL 2) نیز به مشتریان ارائه می گردد.

  کابلشو پیچی بی متال

  قیمت کابلشو برق در سایر موارد

  لازم به ذکر بوده که سوراخ پیچ نیز در تعیین قیمت کابلشو برق دخیل است. اینگونه که برخی از این سوراخ پیچ ها فروش کمتری دارند؛ و تولیدات آن بصورت سفارشی و اختصاص می باشد. بطور مثال سوراخ پیچ سایز 14 کمترین استفاده را دارد، در این صورت جهت ارائه آن مشتریان بایستی سفارش تولید دهند.

  عامل بعدی که پشس از جنس و آلیاژ در قیمت کابلشو برق تاثیر گذار بوده، سایز بندی آن نیز می باشد. بدیهی است که بدانید با افزایش سایز کابلشو قیمت آن پله پله بالا می رود. بطور معمول سایز این نوع از محصولات برقی از نمره 6 تولید شده و تا نمره 630 ادامه دارد. و هر کدام سوراخ پیچ خود را دارا می باشد.

  قیمت نوع مسی و آلومینیومی

  در ادامه باید ذکر کنیم که در جنس مسی و آلومینیومی قد و ارتفاع، چاکدار بودن، اندازه قطر و گوشت لوله، کیفیت آبکاری قلع اندود و وزن (بر اساس میزان مس مصرفی) در مشخص کردن قیمت کابلشو تاثیر مستقیم دارد. هرچه وزن آن به توجه به مس مصرفی بالا رود به همان نسبت افزایش قیمت را شاهدیم.

  سایز کابلشو برق مسی و بی متال

  قیمت نوع بی متال

  همانطور که پیشتر ذکر کردیم؛ بی متال (بیمتال) از ترکیب آلیاژ مس و الومینیوم ساخته شده است. قیمت کابلشو برق بیمتال در مقایسه با نوع مسی بیشتر می باشد. دلیل این موضوع تولید سخت و پیچیده آن بوده که مستلزم استفاده از تجهیزات و ابزار خاص است. لذا واردات این محصول صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

  2 مورد بر مشخص نمودن قیمت کابلشو برق بیمتال (بی متال) تاثیر گذار است. این 2 پارامتر در مدل تیپ 1 (DTL1) و تیپ 2 (DTL2) تقسیم بندی می شود. قیمت نوع تیپ 2 از تیپ 1 بالا تر بوده؛ که دلیل این موضوع افزایش کیفیت در آلیاژ و وزن آن نیز می باشد. که بسته به تصمیم برقکار استفاده می شود.

  موف کابلشو برق

  علاوه بر فروش کابلشو برق اتصالات دیگری جهت متصل نمودن سیم و کابل ها به یکدیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از این موارد موف نام دارد؛ که از جنس های مسی، آلومینیومی و بی متال (بیمتال) تولید می گردد. استفاده از این فلزها بسته به آلیاژ کابل یا سیم ها انتخاب می گردد.

  قیمت موف مسی و بی متال همچون 'cabl shoe' از پارامتر های خاصی مشخص می گردد. لذا جنس موف هم اصلی ترین آیتم برای تعیین قیمت این محصول می باشد. همچنین سایز، برند تولید کننده، وزن و ابعاد (قد، گوشت و قطر، ترمز وسط) موارد دیگری بوده که در خرید کابلشو موثر است.

  موف نیز همانند کابلشو پیچی کاربرد اتصالی را دارا می باشد. با این تفاوت که 'cabl shoe' حهت اتصال سیم و کابلها به تابلو برق و قطعات دیگر پرس می گردد. چانچه موف در تمامی آلیاژها جهت متصل نمودن دو سیم و کابل به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال مصرف کمتری دارد!

  موف بیمتال (بی متال) نیز از دو بخش آلومینیومی و مسی تشکیل شده است. ویژگی این نوع موف تبدیل سیم مسی به الومینیوم و یا بر عکس نیز می باشد. سایز موف به نسبت سایز کابلها انتخاب شده و با بالا رفتن سایز قیمت این نوع از محصولات برق صنعتی افزایش می یابد.

  سایز موف در تمامی نمونه های آلیاژی مسی، الومینیومی، و بی متال (بیمتال) یکسان است. سایزهای موف خرید کابلشو برق شامل: نمره 6، 10، 16، 25، 35، 50، 70، 95، 120، 145، 180، 240، 300، 400، 500 و 630 نیز می باشد. البته استفاده از سایزهای بالاتر بسیار کمتر از سایز پایین است.

  موف کابلشو مس و بی متال

  ویژگی کابلشو با کیفیت

  سرسیم | وایرشو و انواع آن

  سر سیم و وایرشو از انواع مختلفی چون گرد، کولری، دو شاخه، سوزنی و... تشکیل شده، که جهت اتصال سیم های کمتر از سایز 4 مورد استفاده قرار می گیرد. سایزهای این محصولات شامل نمره 0.75، 1، 1.5، 2.5 و 4 نیز می باشد. جنس این محصولات از فلز، آلیاژ مسی بوده و رسانایی خوبی را دارا می باشد.

  جهت محافظت نقطه پرس شده به سیم، روکش پلاستیکی بر روی سر سیم ها تعبه شده است. این روکش ها دارای رنگ بندی بوده که هر رنگ نشان از یک سایز و مدل می باشد. همچنین در مدل پیچی همانند کابلشو پیچی سایزها پیچ خور متفاوتی را داریم. البته در نمونه های سوزنی، دو شاخ و کولری این سایز بندی وجود ندارد.

  این نوع کالای برق صنعتی توسط ابزاری به نام سر سیم زن یا وایر زن به سیم در تمامی سایزهای استانداردش پرس می گردد. سرسیم زن و وایرزن نیز معمولا پرس تمامی سایزهای سرسیم را پوشش می دهند. این نوع ابزارها کیفیت نصب را در برقکشی به مراتب بالا برده و سرعت عمل برقکار را افزایش می دهد.

  کلام آخر:

  قابل توجه مصرف کنندگان محترم؛ همانطور که ذکر نمودیم سایز کابلشو در تعین قیمت کابلشو برق موثر بوده سایز آن است. بطبع با افزایش سایز وزن آن بالا رفته که قیمت افزایش می یابد. اما بهتر بوده تا بدانید در سایزهای پایین تر و بالا تر قیمت گذاری متفاوت است.

  دلیل این موضوع آن بوده که سایز فروش کابلشو 16، 10، 6 مصرف کمتری داشته و تولید آن به دلیل ریز و کوچک بودنشان فرسایشی تر است. در سایزهای بالا همچون 240، 300، 400، 630 به دلیل فروش کم و خواب سرمایه فروشنده قیمتی نسبتا بالایی داریم. اما تولید این سایزها به نسبت سایز ریز به مراتب آسان است.

  بهترین قیمت کابلشو برق مسی، آلومینیومی و بی متال را در تمامی سایزها و برندهای استاندارد را از کالای برق درخش میر استعلام بگیرید. سایت فروشگاهی ایران ادیسون متعلق به درخش میر (iranedison.com) عهده دار فروش انواع کالای برق در خیابان لاله زار جنوبی نیز می باشد.

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه
  کابلشو مسی نمره 10 با بهترین قیمت خرید

  کابلشو مسی نمره 10

  سوراخ پیچ 6،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید، سایز کابلشو 10 ( مناسب سیم 10 ) ،جنس مس با آبکاری قلع ، دارای ضخامت و طول لوله بالا ،
  2700 تومان 2150 تومان
  کابلشو مسی نمره 120 با بهترین قیمت خرید

  کابلشو مسی نمره 120

  سوراخ پیچ 12،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید، سایز کابلشو 120 ، جنس مس با آبکاری قلع ، دارای ضخامت و طول لوله بالا ، جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید .
  22800 تومان
  کابلشو مسی نمره 150

  کابلشو مسی نمره 150

  سوراخ پیچ 12،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید،سایز کابلشو 150،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  33700 تومان
  کابلشو مسی نمره 185

  کابلشو مسی نمره 185

  سوراخ پیچ 16،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید،سایز کابلشو 185،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  48000 تومان
  کابلشو مسی نمره 240

  کابلشو مسی نمره 240

  سوراخ پیچ 16،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید، سایز کابلشو 240 ، جنس مس با آبکاری قلع ، دارای ضخامت و طول لوله بالا ، جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید .
  57600 تومان
  کابلشو مسی نمره 300

  کابلشو مسی نمره 300

  سوراخ پیچ 16،برای سوراخ پیچ خارج نرم تماس بگیرید،سایز کابلشو 300،جنس مس با آبکاری قلع،دارای ضخامت و طول لوله بالا،جهت طراحی کابلشو تماس بگیرید.
  79900 تومان
  فیلترها Close
  حداقل: 1950 تومان حداکثر: 79900 تومان
  1950 79900