قوانین سایت ادیسون Iranedison

ضمن خوش آمد گویی به شما کاربران گرامی به سایت ایران ادیسون iranedison ، توجه شما را به مطالعه در رابطه با قوانین سایت جلب می نمائیم.

با استفاده از این وبسایت، شما موافقت خود را با این قوانین اعلام می‌کنید و متعهد می‌شوید که آنها را رعایت کنید. در صورت عدم موافقت با هر بخش از این قوانین، لطفاً از استفاده از سایت خودداری کنید.

حقوق مالکیتی

تمامی محتوا و اطلاعات موجود در سایت ایران ادیسون iranedison ، از جمله عکس‌ها، متن‌ها و نمادهای تجاری، متعلق به کالای برق درخش میر است و تحت حفاظت قانونی قرار دارد. هرگونه استفاده غیرمجاز از این محتوا و اطلاعات ممنوع بوده و ممکن است موجب پیگرد قانونی گردد.

اطلاعات شخصی

ما از اطلاعات شخصی شما که در حین استفاده از سایت ایران ادیسون به ما ارائه می‌دهید، به منظور پردازش سفارشات و بهبود تجربه شما استفاده می‌کنیم. این اطلاعات محرمانه می‌مانند و به هیچ شخص یا سازمان ثالثی منتقل نمی‌شوند مگر با موافقت شما یا بر اساس قوانین مربوطه.

خطا و اشتباهات

ایران ادیسون سعی می‌کنیم اطلاعات موجود در سایت را به‌ روز و صحیح نگه داریم، اما ممکن است خطاها یا اشتباهاتی بوجود آید. ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال دقت، صحت یا کامل بودن اطلاعات موجود در سایت نداریم. شما مسئولیت اعتماد به اطلاعات را بر عهده دارید و قبل از اتخاذ هر تصمیم خرید، به بررسی و تأیید دقیق آن نیاز دارید.

لینک های خارجی

سایت ایران ادیسون Iranedison ممکن است لینک‌ هایی به سایت‌ های خارجی یا منابع دیگر ارائه دهد. این لینک‌ ها صرفاً به منظور اطلاع رسانی و مرجع‌ دهی قرار داده شده‌ اند و ما هیچ کنترلی بر محتوا و سیاست‌ های این سایت‌ ها نداریم. همچنین، هرگونه ضرر یا خسارت ناشی از استفاده از این لینک‌ ها به عهده شما خواهد بود و ما مسئولیتی در این خصوص نخواهیم داشت.

تغییرات در قوانین

ما حق داریم قوانین و مقررات سایت ایران ادیسون را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر دهیم. این تغییرات در صفحه قوانین منتشر می‌شوند و شما مسئولیت دارید آنها را بازبینی کرده و رعایت کنید. با ادامه استفاده از سایت پس از اعمال تغییرات، شما موافقت خود را با نسخه به‌روز شده قوانین اعلام می‌کنید.

قیمت و موجودی کالا

با توجه به میزان فروش در سایت ایران ادیسون و نوسانات ارزی در کشور جمهوری اسلامی ایران، ما اجازه تغییرات قیمت و موجودی کالاهای خود را در هر زمان داریم. البته خرید کالا توسط مشتریان پایان معامله بوده و این موارد بعد از خرید صدق نمی کند.

قوانین کشوری و حاکمیتی

سایت ایران ادیسون متعلق به کالای برق درخش میر واقع در لاله زار جنوبی نیز می باشد. این سایت متعد می گردد تا تمامی قوانین و ضوابط مربوط به کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نموده و طبق پروتکل های سایت نشان نماد الکترونیک عمل نماید.