اخبار

آماده سازی وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ برای آموزش گزارش در صنعت آب و برق

امتیاز دهید

به گزارش برق نیوز، «یوسف نوری» با بیان اینکه محصولات ارزشمندی در حوزه فناوری های نوین توسط متخصصان زن حوزه آب و برق ایجاد می شود، گفت: دانش فنی و مهارت های ویژه بانوان در این زمینه ایجاد و توسعه یافته است.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه افزود: در چنین شرایطی باید زمینه و شرایط لازم برای ورود زنان به ویژه در حوزه تحقیق و توسعه (تحقیق و توسعه)، دانش بنیان و طراحی برای احداث تأسیسات فراهم شود. با الف توجه این گروه به جزئیات.

وی بر لزوم اطلاع رسانی به دانش آموزان در خصوص اهمیت تولید و مصرف انرژی تاکید کرد و ادامه داد: در این زمینه مطلوب است که دانش آموزان با فرآیندهای تولید و طراحی صنعت آب و برق آشنا شوند، باید آن را فراهم کنند.

نوری آموزش استفاده بهینه از انرژی از جمله آب و برق را در کتاب گنجانده است و افزود: با کنار گذاشتن این اهمیت از کتاب، برگزاری چنین رویدادها، مسابقات و جشنواره هایی برای کودکان و نوجوانان ضروری است.

وزیر آموزش و پرورش وجود زمینه های همکاری بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت آموزش و پرورش برای تعمیق دانش دانش آموزان در فرآیندهای مختلف را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش بر اساس تکلیف قانونی آمادگی دارد. .

th (1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *