برند

لامپ پارس شعاع توس

5/5 - (1 امتیاز)

لامپ پارس شعاع توس یکی دیگر از سری محصولات این شرکت نیز به حساب می آید که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین با توجه به کیفیت ممتاز در برد ال ای دی این محصولات، این مجموعه عهده دار ضمانت تعویض 2 ساله کلیه لامپ های خود را دارا می باشد.

لامپ پارس شعاع توس

گروه تولیدی پارس شعاع توس بیش از دو دهه فعالیت در حوزه محصولات روشنایی با بسیاری از افتخارات ملی را به خود اختصاص داده. همچنین این واحد تولیدی پیشتاز در ارائه محصولات روشنایی همچون لامپ های ال ای دی، پنل ال ای دی توکار و روکار، چراغ های خطی، پروژکتور و محصولات دکوراتیو نیز می باشد.

لامپ پارس شعاع توس در کارخانه ای به مساحت چهل و دو هزار متر مربع به همراه سایر محصولات دیگر خود تولید می گردد. این مساحت شامل واحد صنعتی تولیدی، انبار، آزمایشگاه ها نیز می باشد. که محصولات به غیر از روشنایی در آن گنجاده شده است.

این مجموعه تولید لامپ پارس شعاع توس را با نیروی انسانی متخصص که بالغ بر 700 نفر نیز می باشد تولید می کند. این تعداد از پرسنل شامل کارگران ، تکنسین و مهندسین نیز می باشد. که در مقایسه با سایر برند های مشابه بسیار پر قدرت عمل می کنند.

استاندارد و ضمانت

لامپ پارس شعاع توس دارای دو سال ضمانت بت تعویض بی قید و شرط نیز می باشد. این واحد تولیدی گواهی نامه های معتبر داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده است؛ که شامل گواهی استاندارد ملی ایران و رعایت حقوق مصرف کننده بوده است.

قیمت لامپ پارس شعاع توس

قیمت لامپ پارس شعاع توس با توجه به نوع (حبابی، استوانه ای) و وات مصرفی نیز تعیین می گردد. همچنین در ایران ادیسون برای خرید لامپ پارس شعاع توس در تعداد بالا درصد قابل توجهی را به مصرف کننده گرامی اختصاص می دهیم.
بهترین قیمت محصولات این شرکت را از کالای برق ایران ادیسون واقع در لاله زار جنوبی استعلام بگیرید. فروش انواع لامپ ال ای دی led و کلیه محصولات روشنایی زیر فی بازار لاله زار با ضمانت سلامت کالا بصورت عمده و تک.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *